מחשב נייד ללימודים - 3000~ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד ללימודים - 3000~

MaorK

Recommended Posts

אהלן,

1. מה התקציב המקסימאלי? 3000~

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עבור גדול יותר/זכרון גדול יותר

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? סטודנט/סרטים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). VISUAL STUDIO

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? לא מתכוון לשחק משחקים, חשוב שיריץ בלי בעיות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אפשר אבל לא חייב

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אילת/חו"ל - קנדה/ארה"ב

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? חודש הבא

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). עדיף 512 ומקלדת מוארת, 8 ראם זה מינימום

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא ב-3 שנים הקרובות

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אחד מקרובי המשפחה שלי יהיה בקנדה בחודש הבא, אז אפשר לבצע הזמנה גם מחו"ל (גם מארה"ב ושישלחו לקנדה זה בסדר)

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

מסך ? משקל ? סוללה ?

14/15.6 כמובן לפחות FULL HD

משקל כמה שפחות

סוללה כמה שיותר

בקיצור את הכי טוב שאפשר להעמיד בתקציב הנ"ל

אם יש כמה אופציות (הבדלים במשקל/גודל מסך) אשמח לראות ולהחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון , חלקן עם מעבדי HQ מרובעי ליבות , וחלקן עם מעבדי U . "משקל כמה שפחות " אומר כלום , כי יכול להיות ש 2.2 קג יהיו בסדר ואני , לדוגמא לא הייתי קונה מחשב ששוקל יותר מ1.3 , אחרי שאני משתמש בdell vostro  ששוקל 1.7 , זה בסדר אבל...

https://www.amazon.com/Lenovo-Yoga-720-i5-7200U-Memory/dp/B071XT443J/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1500722222&sr=8-2&keywords=yoga+720 

1.3 קילוגרם , מעבד כפול 7200U

https://www.amazon.com/Dell-Inspiron-Gaming-Laptop-i5577-5335BLK-PUS/dp/B06XFGDD8P/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1500722277&sr=8-2&keywords=dell+inspiron+gaming

2.6 קילוגרם , מעבד HQ , כרטיס מסך 1050 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט, המסך של על גבול זוועתי.

אבל הוא בעיקר כבד, כפי שציינת.

אם יש לך זמן, אז עם I7 U  נראה לי יקלע בול, לפחות אני כיוונתי לשם.  9_9

ורצוי להדגיש את עניין האחריות בארץ, לדעתי.

זה פאקטור לא מבוטל במכלול השיקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי , I7 U  קצת קצת מיותר , רובם גם ככה לא מסוגלים לשמור על הביצועים הגבוהים יותר (15+- אחוז מאשר I5U) ליותר מכמה דקות ... לכן , צריך לבדוק קצת יותר ספציפית , לפי הדגם , אם הוא באמת מסוגל לשמור על מהירות שעון גבוהה יחסית לאורך זמן. 

https://www.notebookcheck.net/Opinion-It-s-time-we-talked-about-throttling-in-reviews.234232.0.html

(וכן , המסך של הדל אמור להיות נוראי ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...