מחשב נייח לאבטחת מידע+גיימינג כבד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייח לאבטחת מידע+גיימינג כבד

inflictioNz

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?7-8 אלף

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?500

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? אבטחת מידע וגיימינג כבד

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).VMWARE\Packet Tracer\wireshark\ultratools ועוד תוכנות שאקבל בהמשך

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:FIFA 18 (מאוד חשוב שירוץ חלק ברמה גבוה!) ARK:SURVIVAL ובעיקרון כל משחק חדש שיצא או שיצא בזמן האחרון עם גרפיקה מטורפת

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). כרגע יש מסך מאוד ישן ופשוט אך לאחר קניית המחשב תהיה קניה של מסך איכותי 2K-4K

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות מאוד

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אשמח להמלצות בצד על עכבר ומקלדת אך לא לכלול שתקציב כל הציוד ההקיפי ירכש בתקציב נפרד כמה חודשים לאחר המחשב.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?8 המחשב יושב בחדר שינה ובהרבה מקרים ישאר גם בלילה חשוב מאוד השקט חדר קטן

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? כרגע עדיין לא מבין בזה אך  עם זה משפר ביצועים למשחקים כנראה שכן ברמה קטנה עד בינונית בעתיד

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? כן 10

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אזור חדרה אך אם יש הבדלים באיכות ומחיר מוכן גם אזורים אחרים

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?חודש הקרוב גג חודש וחצי. אלא עם כן מתוכנן לצאת רכיב שיהיה יותר מתאים לצרכים שלי או צפויה ירידה במחירים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).חשוב שיהיה כרטיס רשת איכותי\USB3\יציאה גם למסך במידה ואהיה מעוניין\חיבור למגבר ומערכת רמקולים 5.1\צורב פשוט\ואם שכחתי משהו שעלול להיות נחוץ בשלב כזה או אחר. (אשמח לדעת האם יש חיבור מיוחד למשקפי וגאדאטים כאלה או אחרים שצריך משהו מיוחד אז תגידו ואם זה רלוונטי אוסיף)

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?אהיה מעוניין לשמור על אופק שידרוג למחשב כמו הוספת או זיכרון או החלפת כרטיס מסך ליותר חזק.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אז ככה המחשב חייב להיות קודם כל ללימודים ועבודה לכן המינימום זה SSD250-500GB ו16-32GB מאוד חשוב שהמחשב יוכל להריץ מספר מעבדות ללא תקלות או תקיעות או עבודה איטית. לאחר מכן יהיה גם גיימינג כבד אני מאוד אוהב גרפיקה טובה ואיכותית כמה שיותר אבל שלא יבוא על חשבון ביצועים המחשב שכרגע יש לי שקניתי לפני 6 שנים גם היה מחשב "מטורף" לגיימרים שנקנה ב7 אלף בזמנו וכבר אחרי כמה שימושים התבאסתי שמשחק כמו פיפא עבד עם לאגים ממש זעירים ודיליי קטן.

לכן הביצועים מאוד מאוד חשובים כמו המידה של הגרפיקה לכן מתוכנן גם מסך עם קצב רענון ואיכות טובה.

לסיכום הכי חשוב לי שתהיה כנים אם אתם עובדים במקום אין לי בעיה שתציעו אבל תהיו גלויים וכמובן שיענה לי על הצרכים...

אם יש לכם או דעות לגבי דברים אשמח לשמוע עם התקציב לא יאפשר לי גם איכות וגם ביצועים או משהו כזה או אחר שמפריע לי אשמח לדעת לפני הרכישה שאדע..

כרגע קבלתי הצעה למפרט אצרף אותו לכאן אשמח דעה כנה בנושא ולדעת כי לא ראיתי שם או דברים כאלה ואחרים שנראים לי חשובים למחשב שהולך לעבוד קשה...

http://www.tms.co.il/preview/spec/tcrkma1e

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שקיבלת הוא בסדר, אבל יש מקום לכמה שיפורים.

שמתי מארז שקט יותר, ספק כוח איכותי יותר, זיכרונות קצת מהירים יותר ולוח אם יותר רציני. 

AMD Ryzen 7 1700 AM4 BOX
כמות: 1 - מחיר: ₪1401

לוח אם:
Gigabyte GA-AX370-Gaming K3
כמות: 1 - מחיר: ₪720

מארז:
Fractal Design Define R5 Black
כמות: 1 - מחיר: ₪566

ספק כוח:
Corsair PSU 650W TX650M 80+ Gold Modular
כמות: 1 - מחיר: ₪405

זיכרון:
DDR 4 32G (16Gx2) 3200 Ripjaws V G.Skill
כמות: 1 - מחיר: ₪1218

כרטיס מסך:
Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti Gaming 11GB GDDR5X GV-N108TG - בקניית מחשב חדש בלבד
כמות: 1 - מחיר: ₪3133

קשיח למחשב שולחני:
Hitachi Ultrastar A7K2000 24x7 SATA 1TB
כמות: 1 - מחיר: ₪187

קשיח למחשב שולחני:
Samsung SSD 250GB 850 EVO 2.5" mSATA
כמות: 1 - מחיר: ₪497

כונן אופטי:
LG DVDRW X24 SATA
כמות: 1 - מחיר: ₪90

תוכנות:
Windows 10 Home 64 Bit Hebrew
כמות: 1 - מחיר: ₪362

סה"כ: ₪8579

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
http://www.tms.co.il/preview/spec/1p8n6bfc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אבל כמה דברים שעכשיו שמתי לב ששכחתי לציין.

1: אני מעדיף זיכרון של של 500GB.

2: מכאני של 2T לפחות כי המחשב הנייד שלי שיעבור לשם יתפוס 700GB לפחות.

3: השאלה שלי למה לא משתמשים באינטל I7 או משהו מהסדרה הזו? כאילו מה ההבדלים אמינות וכאלה? פשוט מכיר יותר את .

4: האם לא צריך למחשב כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...