שדרוג מחשב בסביבות ה3000 ש"ח לצרכים מתקדמים(IT) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב בסביבות ה3000 ש"ח לצרכים מתקדמים(IT)

IDAN5555

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 3000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? בעיקר הפעלת מכונות וירטואליות מרובות + הפעלת מדיה כבדה (1080P - 3D)

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב ? מחשב מחובר לטלויזיה 55" ומשדר ברזולוציית 1920X1080 עם כרטיס מסך קיים HD6950

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? מדובר בשידרוג המחשב ולכן בסעיף 12 מצורף פירוט הציוד הקיים

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אשמח לקבל המלצה על רכיבים בקנייה באילת (תאריך יעד 27.8) - במידה ולא מאילת אז באיזור ירושלים.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? 27-29.8

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

* אשמח לקבל הצעה לשילוב של רכיבים הכי חזקים שאפשר במסגרת התקציב (DDR4(HIGH MHz) \ I7 +6CORE וכו')

*ברצוני לשדרג מחשב קיים ולהחליף מעבד+לוח אם+כרטיסי על בסיס אביזרים קיימים:

CHIEFTEC power nitro85 550W = ספק כח
ZALMAN CNPS10X Extreme = מעבד
thermaltake V5 Case = מארז
AMD Radeon HD 6950 = כרטיס מסך
כמו כן יש כונן 128GB עם WIN10 ENT + 2 כוננים נפרדים כל אחד 1TB.

האם קומבינציה כזאת מתאימה בין החלקים? קצת התבלבלתי מכל הפירוט (מחירי אילת) :

7-18-2017 12-16-39 PM.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- במעבד שבחרת יש רק 4 ליבות בשביל שש ליבות תצטרך לעלות למעבד הבא בסדרה שהוא ה-7800X

- אני לא בטוח שהקירור שיש לך מתאים לסוקט 2066 וגם אם כן בטח תצטרך מתאמים חדשים שאני לא יודע מאיפה משיגים

- לצרכים שציינת ובתקציב הנתון כנראה שמעבד של עם שמונה ליבות יהיה הרבה יותר משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא הגיוני לקנות עכשיו 6800K ולבנות סביבו מחשב בפלטפורמה שכבר למעשה הוחלפה רק בגלל התאימות של המעבד הישן שיש לך ביד. לא מבין מה הטעם בצילומי מסך עם מחירים באילת כשהמוצרים לא במלאי באילת וכנראה כבר לא יהיו, אולי נדבר על דברים שבאמת אפשר לקנות?

לצורך השוואה הנה שני מפרטים אחד מבוסס אינטל והשני , אלו פחות או יותר האופציות הזמינות כרגע. אם אתה יכול לדחות את הקניה בכמה חודשים כנראה שאינטל יוציאו מעבדי 6 ליבות גם לפלטפורמה הביתית שלהם ואז זה אולי יכנס לתקציב שהגדרת.

מפרט מבוסס אינטל:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

מעבד:
Intel Core i7-7800X / 2066 TRAY
כמות: 1 - מחיר: ₪1795

קירור למעבד:
Arctic Freezer i11 CO
כמות: 1 - מחיר: ₪146

לוח אם:
Gigabyte X299 UD4
כמות: 1 - מחיר: ₪1294

זיכרון:
DDR 4 32G (16Gx2) 3200 Ripjaws V G.Skill
כמות: 1 - מחיר: ₪1218

סה"כ: ₪4453

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
http://www.tms.co.il/preview/spec/a9zwfmbh

מפרט מבוסס AMD (המעבד כבר כולל קירור):

מעבד:
AMD Ryzen 7 1700 AM4 BOX
כמות: 1 - מחיר: ₪1401

לוח אם:
Asus PRIME X370-A
כמות: 1 - מחיר: ₪637

זיכרון:
DDR 4 32G (16Gx2) 3200 Ripjaws V G.Skill
כמות: 1 - מחיר: ₪1218

סה"כ: ₪3256

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.

מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
http://www.tms.co.il/preview/spec/rt8w7b49

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש תודה על ההצעות!

איך ההבדל כלכך משמעותי בין המפרט עם הAMD לבין המפרט עם הINTEL?

המעבד שרשת הוא 6 ליבות והAMD הוא 8 ליבות - האם ההבדל בביצועים הוא כלכך משמעותי? או סתם בגלל פירמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפרש הוא הרבה בגלל הפירמה אבל לא מעט בגלל ש- הפתיעו עם טובים וחזקים במחירים נמוכים ולאינטל לוקח זמן להגיב.

מבחינת ביצועים האינטל יהיה יותר מהיר במשימות שמעמיסות מעט ליבות אבל ה- יהיה יותר טוב במשימות שמפעילות את כל שמונה הליבות אז זה תלוי במה שאתה עושה עם המחשב, בכל מקרה לדעתי ההבדל לא כזה גדול שהוא מצדיק את ההפרש במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הצורך שיהיה במספר ליבות ובכמות גדולים זה מפני שאני מריץ מספר מכונות וירטואליות.

לשימוש במכונות וירטואליות ובזמן הפנוי ניגון מדיה בFULL HD DTS אתה ממליץ על המפרט שרשמת?

אני נוטה לכיוון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הערה - i11 של הוא בעייתי למדי. הוא מכסה סביב 50% משטח המעבד מהסוג הזה, והרבה חום מצטבר באיזורים השונים. i32 שיפור גדול על פניו.

אני גם לא כל כך מסכים עם הזיכרונות שהוצעו, לפחות לא למערכת רייזן. יש סיכוי יותר מסביר שהזיכרון לא יצליח לעבוד על המהירות המוצהרת שלו אפילו עם עדכונים אחרונים, והייתי ממליץ לרדת קצת, אפילו לזיכרון 2666 ולחתוך יפה גם במחיר על הדרך. אם אין אפשרות, אז שיהיה אני מניח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני הערה - i11 של ARCTIC הוא קירור בעייתי למדי. הוא מכסה סביב 50% משטח המעבד מהסוג הזה, והרבה חום מצטבר באיזורים השונים. i32 שיפור גדול על פניו.

אני גם לא כל כך מסכים עם הזיכרונות שהוצעו, לפחות לא למערכת רייזן. יש סיכוי יותר מסביר שהזיכרון לא יצליח לעבוד על המהירות המוצהרת שלו אפילו עם עדכונים אחרונים, והייתי ממליץ לרדת קצת, אפילו לזיכרון 2666 ולחתוך יפה גם במחיר על הדרך. אם אין אפשרות, אז שיהיה אני מניח

אשמח אם תוכל להמליץ על מפרט כמו שהצעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבל את ההערה לא התעמקתי בזכרונות לרייזן, מבחינת מחיר לצערי לא ראיתי הבדל משמעותי במעבר לזכרונות איטיים יותר אולי בחנות אחרת אפשר למצוא משהו יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...