החידושים של חלונות 10: לבדוק את העומס על כרטיס המסך ולהתגונן מנוזקות כופר - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החידושים של חלונות 10: לבדוק את העומס על כרטיס המסך ולהתגונן מנוזקות כופר

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אולי הודעה למשתמש על סכנת נוזקה/כופרה, על סמך מצב המערכת (עידכונים, הגנת AV)? תהיה יותר אפקטיבית, אבל הרבה פחות שיווקית... האיזון עתיק היומין בין הצורך לשווק, לבין היכולת להבטיח שמהערכת אכן תקינה ועמידה. תמיד היה פרובלמטי אצל MS וימשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם וינדוס 10 מאז שיצא ובכל עדכון הוינדוס עובד יותר טוב מקודם. לא מבין למה אנשים מתלוננים שלא עובד להם. מיקרוסופט משפרים את המערכת על פעם שיוצא עדכון, אחרי שנים הם סוף סוף מקשיבים לאנשים לפני שהם מוציאים את העדכון. תבדוק שאתה נמצא בBUILD האחרון שלהם, תראה רק שיפורים מאז הגרסא הראשונה שלהם. כרגע וינדוס 10 עובד הרבה יותר מהר מכל וינדוס אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה בגלל שהם שדרגו התעסקו או סתם התקינו איזו גרסאה טסטינג. הרבה הרבה יותר חלקה מ 7. DX12 כבר אמרנו? למי שיש תקלות ושגיאות, רצוי מאד לבדוק מה השגיאה _ (יש מצב שספריה חשובה/דומיננטית לוקה בחסר או לא מעודכנת) פשוט לקרוא מה כתוב, או להשתמש ב EVENT VIEWER. כשיש משהו שמפריע לכם, פשוט להכנס ל EVENT VIEWER ולחפש את ההפרעה ע"פ הזמן בו קרתה ואז לדעת בדיוק איך קוראים להפרעה הזו (ואז לבקש עזרה בפורום כמובן) ואני שוב יציע לכם לגעת בשמיים ולהפוך לכל יכולים עם הפעולה הפשוטה הבאה: צרו תקייה חדשה וקראו לה: GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} תהנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 1stcowgirl

לדעתי זה בגלל שהם שדרגו התעסקו או סתם התקינו איזו גרסאה טסטינג. הרבה הרבה יותר חלקה מ 7. DX12 כבר אמרנו? למי שיש תקלות ושגיאות, רצוי מאד לבדוק מה השגיאה _ (יש מצב שספריה חשובה/דומיננטית לוקה בחסר או לא מעודכנת) פשוט לקרוא מה כתוב, או להשתמש ב EVENT VIEWER. כשיש משהו שמפריע לכם, פשוט להכנס ל EVENT VIEWER ולחפש את ההפרעה ע"פ הזמן בו קרתה ואז לדעת בדיוק איך קוראים להפרעה הזו (ואז לבקש עזרה בפורום כמובן) ואני שוב יציע לכם לגעת בשמיים ולהפוך לכל יכולים עם הפעולה הפשוטה הבאה: צרו תקייה חדשה וקראו לה: GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} תהנו!

יציע -> אציע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרגע ממש שמחתי שיש NETLIMITER מובנה במערכת ההפעלה אבל לא אלא אשכרה הגדרות של עדכוני WIN מול האינטרנט למי אכפת?! חוסם את זה על 0% וזהו מה קרה אני צריך לתרום מקו שלי למייקרוסופט... ביזיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן באותו המקום פחות או יותר (הגדרות מתקדמות של עדכונים) יש שם הגדרה שנקראת "Choose how updates are delivered" תעביר את זה לOFF. או אם יש לך עוד מחשבים עם WIN10 ברשת בבית אתה יכול להשאיר את זה פועל לרשת המקומית בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלק האחרון בכתבה "על העדכונים) מזכיר לי את מערכת שיתוף קבצים כמו טוררנט. הבעיה היחידה שלי עם זה שכל ה MY DOCUMENTS (כולל התמונות סרטונים ומסמכים) לא ניתן להעברה ע"י מערכת ההפעלה עצמה למיקום אחר או מחיצה אחרת. (או שכבר ניתן לעשות זאת ללא בעיה? .... נו בכ"ז זה WIN10 אז אולי כבר אפשר?) ההגיון אורמ שלא. _ (פשוט כי ב MS לא רוצים להתעסק עם זה) היו ניסיונות בW7 עם אפשרות להעברה למחיצה אחרת ע"י עריכת REGS למיניהם אבל התוצאה הסופית לא הייתה טובה ברוב המקרים. ניסינו גם עם %TEMP% אותו דבר ... אבל אפליקיות ומשחקים פשוט מחפשים נתיב מוכר וידוע מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...