אוזניות מבודדות רעש עד 1000ש"ח. חדש בתחום, נואש לעזרה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות מבודדות רעש עד 1000ש"ח. חדש בתחום, נואש לעזרה

Amir Chazan

Recommended Posts

היי שלום. 
אני מעוניין לקנות עם ביטול רעשים אקטיבי. 

בגדול - לא יודע אם אני מעדיף in-ear או over-ear. בתוך האוזן מן הסתם יותר נוח כנראה, אבל להבנתי יש היצע נמוך של עם ביטול רעש אקטיבי בתצורה כזאת - וגם אז הן יקרות יותר. 
ובכנות -  האמת שאני בכלל לא אודיופיל או אנין טעם לגביי איכות . אבל אולי הגיע הזמן לשנות את זה קצת. 

המטרה היא בעיקר בשביל מוזיקה ללימודים. לכן אני רוצה ביטול רעשים אקטיבי.  אבל כן אשמח שאלה יהיו עם טוב כי בסוף אני גם רוצה להנות דרכן ממוזיקה - ואולי גם לא רק עבור לימודים ובידוד רעשים בסביבה רועשת.

מוכן להשקיע עד 1000 שקל - וגם זה ממש אבל ממש יקר לי.

בגדול משהו שמפריע לי בכל אוזניה שהיא לא in-ear : אני לא אוהב ששומעים מבחוץ את מה שאני שומע. בגלל זה גם עכשיו אני עם אוזניות בתוך האוזן - ככה גם הסאונד לא צריך להיות סופר-גבוה כדי שאוכל להאזין כמו שצריך.

אלחוטיות\חוטיות - לא משנה לי כל כך. בתאכלס ברור שיותר נוח בלי חוטים אבל אני זורם. 

חשובה לי איכות בנייה, בידוד רעשים, והכי חשוב - נוחות לאורך זמן. אני בנאדם שמזיע לא מעט אז קצת נרתע מאוזניות on-ear מעור...

אשמח לשמוע את דעתכם והמלצותיכם. 

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות סגורות עם ביטול רעשים אקטיבי לא מדליפות החוצה אלא אם אתה שומע בעוצמות מאוד גבוהות.

אם רוב הזמן שאתה לובש את האוזניה תשמע אז אתה יכול ללכת בשקט על אוזניית IEM ללא ביטול רעשים

אקטיבי כי ממילא לא תשמע את הסביבה שלך כאשר הן פועלות, וגם שלא אז בצורה מצומצמת מאוד.

קח בחשבון שביטול רעשים אקטיבי בא לידי ביטוי ברעשי רקע סטטיים כמו מזגן או מטוס, אל תצפה לסינון

רעשי דיבור או רעשי רקע רנדומליים מלבד זו שתספק האטימה החזקה של האוזניה.

אוזניות סופר נוחות OVER EAR עם הביטול רעשים הטוב ביותר בערך שקיים הן ה-QC25/35 של BOSE, אבל

א' הן לא בתקציב שלך, וב' עניין הזיעה אכן יכול להציק לך אם אתה נוהג להזיע הרבה ולא בסביבה ממוזגת.

ישנה אוזניה שנקראת Pinnacle P1 שהיא אוזנית IEM אודיופילית נהדרת ולא יקרה מאוד:

https://www.amazon.com/MEE-audio-Audiophile-Headphones-Detachable/dp/B01A60I4P6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1500318283&sr=8-1&keywords=Pinnacle+P1

שעכשיו ניתן לקנות במאסדרופ בקנייה קבוציתית בהרבה פחות:

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-mee-audio-pinnacle-px-iems

תמורה מעולה, חווית שכנראה לא הכרת.

החיסרון היחיד הוא המתנה עד לספטמבר. אם אתה לא מאוד ממהר שווה לך לשקול את הדיל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה. 

ניסיתי לגשש קצת ולהבין מה הולך פה. באמת נראה לי שאולי סינון אקטיבי זה לא מה שאני באמת מחפש. ראיתי שרוב האנשים אוהבים כאלה כי הם מטיילים בעולם ורוצים לסנן את רעשי המטוס וכו'.

היו לי in ear פשוטות (130 שקל) והן עשו עבודה לא רעה לעומת מה שקניתי (באותו מחיר בערך) - נכנסו די עמוק לאוזן והצליחו לסתום את הרעש לא רע.

אציין שבראש ובראשונה אני אשתמש באוזניות בשביל לימודים. בין אם בסביבה רועשת (ספרייה\אוניברסיטה\בית קפה) אבל גם כשאני במקום שקט מאוד אני אוהב לשים וביטים מעניינים שעוזרים לי לכאורה להתמקד.

בתאכלס העניין עם הוא משני, אבל זה משהו שאני כן הייתי רוצה לעשות יותר (להאזין למוזיקה באופן כללי. התחלתי להבין שיש לי חסך רציני..)

העניין באוזניות IEM האלה זה שהם נכנסות עמוק לאוזן או מה? לא כל כך הבנתי מה ההבדל בין סתם שנכנסות לאוזן (skullcandy\earbuds\in-ear) לבין ה-IEM שפשוט נראות טיפה יותר רציניות ומסורבות כמו מכשיר שמיעה עתידני.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IEM זה פשוט קיצור של - IN EAR MONITOR, זה נכון לכל דגמי האוזניות שנכנסות לתעלת האוזן.

יש אוזניות כפתור שמתלבשות על אוזן אבל לא נכנסות לתוך תעלת האוזן, יש כמו ה-EARBUDS של שנכנסות לאוזן

באופן חלקי, ויש תוך האוזן שהטיפ מסיליקון או ספוג נכנס לתוך תעלת האוזן, בסוג הזה של האוזניות ישנה האטימה

הכי חזקה מכל שאר הסוגים. יתרון נוסף זה שאתה יכול לנסות עשרות סוגים שונים של טיפים שונים מה שמשפיע הן על הנוחות והן

על הסאונד עצמו. זה נקרה TIP ROLLING.

אם האטימה חשובה לך כאמור - אתה צריך תוך האוזן, קרי IEM.

לגבי הסאונד, קודם כל זה די ברור שככל שאיכות האוזניה שתיהיה ברשותך תהיה גבוהה יותר, יהיה לך יותר חשק

לשמוע , וזה לא יגמר בזה אלא גם תתחיל להתעניין בקבצי אודיו באיכות גבוהה יותר, ואפילו יתכן שתתחיל להתעניין

בז'אנרים של שלא עניינו אותך בעבר, כי ברגע שאתה שומע ממקור ברמה גבוהה בהרבה ממה שהכרת

לפני, זה נשמע פשוט אחרת.

שנית זה עניין של תקציב, ככל שהתקציב גבוה יותר ככה האופציות גדולות יותר, יש לך אפשרות בשבוע הקרוב לקבל אוזניה

שעולה כ-1000 שקלים כולל משלוח ומיסים בערך בחצי המחיר. אם נבחן את כל האופציות שישנן באיזור ה-500 שקלים, כנראה

שמעט מאוד אופציות יוכלו שלהשתוות לדיל הזה.

כאמור המינוס היחידי זו ההמתנה עד לתחילת-אמצע ספטמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...