מסך 23 אינץ' טוב - מחו"ל? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 23 אינץ' טוב - מחו"ל?

Judas Iscariot

Recommended Posts

אני בתהליכי "מחקר" לגבי מסך 23 אינץ' חדש עבור מחשב חדש לצרכים כלליים+גרפיקה שאני עומד לקנות בשבועות הקרובים.

מצאתי למשל את הכתבה/השוואה הבאה:

http://www.bestthinbezelmonitor.com/monitor/best-23-inch-monitor/

אבל לא הצלחתי למצוא אף אחד מן המסכים הללו בארץ...

אם קונים למשל את ה ViewSonic VX2376 מאמזון, סך העלות מגיע לכדי ~850 ש"ח (כולל 160 ש"ח משלוח + 122 ש"ח מיסים!) כאשר אני חשבתי במקור שמסך יעלה לי בערך עד 800 באמת.

השאלה היא האם יש בארץ אלט' טובות יותר/דומות אשר יחסכו לי את כל העלות של להביא מחו"ל. אני באמת מבין מעט מאוד בתחום הזה לצערי ואשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש סיבה טובה שאתה חייב דווקא מסך 23 אינץ ולא 24?

מסכים בגדלים ובמחירים האלה בדרך כלל לא משתלם להביא מחול בגלל מחירי המשלוח ובכל מקרה אני לא רואה שום דבר מיוחד במסכים שמופיעים ברשימה שהבאת. חלק מהמסכים שם כמו האסוס MX239 ניתן למצוא בארץ וה- כנראה היה מיובא בעבר. קח בחשבון שהרבה פעמים המסכים שמגיעים לארץ הם תת-דגמים קצת שונים מאלו שנמכרים בארה"ב ונמכרים פה תחת שמות אחרים.

אתה יכול למצוא בארץ את ה-dell P2317H (מסך מט) או S2316H (מסך מבריק עם רמקולים) ב-700 שקל בערך, שניהם לא נופלים בשום דבר מהמסכים שמופיעים שם ברשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

23 זה גודל מצויין (עד עכשיו עם מסך 15.6 של הנייד...) ואני לא רואה ערך מוסף ב-24 (מבחינת העלות...). אם יש באותו טווח מחירים גם מסך 24 טוב, אין עם זה בעיה (אין מגבלת מקום על השולחן או משהו).

בהחלט אין שום דבר מיוחד ברשימה שנתתי כאן, ניסיתי פשוט למצוא רשימה של מסכי 23 מומלצים ומשתלמים וזה מה שמצאתי. אם יש המלצות אחרות אני אשמח - זה פשוט נושא שאני לא מבין בו ואני לא רוצה ליפול על מסך רע.

מה בעצם ההבדל בין ה-dell P2317H שהמלצת עליו לבין מסכי 23 באזור ה-1,000 ש"ח? מה המשמעות של היותו מט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

780 ש"ח עד הבית:

https://www.newegg.com/global/il/Product/Product.aspx?Item=N82E16824236451

יש לך אותו גם ב-25 אינץ בתוספת של 70 שקלים. לפי דעתי עדיף.

566 ש"ח על הבית

https://www.newegg.com/global/il/Product/Product.aspx?Item=N82E16824025346

שני המסכים האלה מעולים, בשניהם סוג הפאנל הוא AH- שמאוד מומלץ לגרפיקה.

למסך של יש חוות דעת וביקורות מאוד חיוביות באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

25 זה יותר מדי... נראה לי גם ש-1920X1080 ייראה רע על מסכים גדולים יותר מ-23... לא?

ה- 23MP48HQ נראה מאוד מעניין, בטח בכזה מחיר! בכלל, ממתי שולחים לישראל, ועוד מציגים לי את המחיר בשקלים!? עכשיו השאלה היא האם המחיר לא קצת חשוד... בכל זאת כמעט חצי ממה שאני רואה בארץ עבור מסך 23 של מותג מוכר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה חדש יחסית המשלוחים לארץ מ-

FHD נראה מעולה גם על 25 אינץ לטעמי.

אין לך מה לחשוד. חנות מאוד אמינה. ד"א המחיר שתשלם בעת ביצוע ההזמנה זה המחיר עד הבית.

ושוב, אמליץ יותר על האסוס, הוא מגיע גם ב23 אינץ. וזה בגלל היותו יותר פופולארי. אפשר למצוא עליו המון ביקורות חיוביות.

גם ה- נראה מעולה, אבל אין עליו מספיק ביקורות כדי להיות בטוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר לא חשוד בגלל החנות :) הוא חשוד כי הוא נמוך יחסית למסכי 23 אינץ' "טובים" אחרים שאני מכיר.
על אני סומך מאוד, כנראה הרבה יותר מכמעט כל חנות בארץ.

בטוח שהמחיר המוצג בצ'קאאוט הוא עד הבית ולא כולל הפתעות נעימות בסגנון עמילות מכס, מע"מ וכד'? זה כבר מחושב בפנים כמו באמזון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מסתבר שהמחיר ב- שרואים ב-"cart" הוא רק מוצר + משלוח ודווקא לא כולל מיסים למיניהם. כאשר מתקדמים בתהליך ההזמנה המחיר הסופי (כולל מיסים והיטלים) מופיע... זה על ה-LG:

Capture.PNG.e37836d29e1a759c3b36b2922be703b7.PNG

נראה לי אם כן שלהזמין מסך מחו"ל זה... די יורד מן הפרק.

יש המלצה אם כן למסך 23'' בארץ עד ~750 ש"ח? מ-פלונטר/אייבורי/KSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב כזה כל מסך אמור לעשות את העבודה. נסה לבחור מסך עם אפשרויות כוונון, חיבור DP (שיהיה נחוץ כנראה בעתיד כאשר לא יהיו חיבורים ישנים), וביקורות חיוביות. יש הרבה אופציות, לכן אני לא ממליץ על משהו ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...