מתיחת הפנים לכוננים החיצוניים של Western Digital ממשיכה - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתיחת הפנים לכוננים החיצוניים של Western Digital ממשיכה

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אורח Shai Rubin

מי שצריך שחזור מידע יש לי אחלה ספק בשנחאי מעבדה מקצועית רק ב1500 שקל חצי מחיר ממעבדה בישראל http://www.homecomp.co.il/שחזור-מידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Arik Topaz

אם יש לך יותר בטחון בדיסק פיזי בודד בבית מאשר בחברת גיבוי מסודרת בענן - אתה חי בסרט לא נורמלי, נכון זה הדאטא שלך אצל מישהו אחר (פאקינג תצפין... תכווץ בראר עם ססמא חומרים רגישים, לא צריך להסתבך יותר מדי) אבל זה פי מליון יותר בטוח מהדיסק המסכן שאתה סוחב בתתיק משאיר בבית מוגן בכספת, דיסקים פיזיים מתים, כל הזמן, כל יום כל דקה, אני יודע על בשרי - איבדתי חומרים על דיסקים שהלכו לי, גם מגנטיים וגם , שילמתי אלפי שקלים על שחזורים. בענן החברה מחוייבת למידע שלך משפטית, הם מגבים אותו עם ריידים ביתירות, גיבוי של גיבוי וכל מה שצריך כדי שהסיכוי לאבד את המידע שלך באמת ישאף לאפס, וכל זה בשביל כמה דולרים מסכנים בחודש. בימינו מי שלא מגבה את החומר החשוב שלו בענן בחברה מסודרת וגדולה - מסכן את החומר שלו (בלשון המעטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Chen Rapoport

לא אמינים. עד עכשיו יש לי כונן שהלך ולא מוכנים לתקן למרות שההארדיסק שבתוך הקופסא באחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Omri Amos

יArik Topaz הכל תלוי מה אתה מגדיר "חומר חשוב"... בשביל אחד מדובר במסמכים של מגה בייטים בודדים, בשביל אחד מדובר בכל התמונות מכל הטיולים שלו בעולם וזה יכול להגיע לכמה ג'יגות, ולאחד מה שהכי חשוב זה בכלל אוסף הפורנו שלו שכבר צריך הרדיסק 5 טרהבייט יעודי :D אצלי למשל באופן אישי קבצי עבודה חשובים וכאלה יושבים בדרופבוקס, אבל יהיה מבחינתי טראומתי באותה מידה לאבד את כל סיפריית המדיה (HTPC) שלי (אני לא מאמין בסטרימינג). יש מצבים שבהם גיבוי בענן הוא פחות רלוונטי, כמו למשל זה. לכן במקום לשים את כל המדיה שלי על כונן 4TB, אני שם הכל על כונן 4TB, ואז עוד פעם על עוד כונן 4TB לגיבוי שיושב ללא שימוש ורק מסתנכרן מידי פעם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Vlad Leshinsky

מת על זה כאשר כל מיני מומחים מספרים לי שאני חי בסרט.להזרים כל התמונות של כל החיים כולל כל הקבצי וידאו של כל החתונות וכל מה שמקליטים היום ב לענן.. לפי מיטב זכרוני בזמני היו סומכים יותר על גיבוי רובוט בלוקציות שונות ומוגנות במקום להסתמך על ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...