החלפת ראוטר של סלקום - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת ראוטר של סלקום

idon

Recommended Posts

אני מנוי לטריפל של סלקום tv, שכולל טלוויזיה, וקו טלפון. בזמן האחרון האינטרנט החל להיות כל כך איטי שכמעט ואי אפשר לגלוש עליו.

עכשיו, מה שאני רוצה לעשות הוא להחליף ראוטר, בגלל שאני חושב שהראוטר הנוכחי שלנו איטי מדי, ולא מותאם למהירויות גבוהות. הראוטר שלנו הוא הראוטר שמסופק על ידי , דגם VV5820.

הבנתי שיש כל מיני סוגים של ראוטרים. ישראוטר משולב עם מודם, ראוטר נפרד ומודם נפרד, וכל מיני סוגים אחרים, אבל אני לא יודע מה צריך בשביל התשתית של .

תוכלו בבקשה להסביר לי מה אני צריך לעשות ואיזה סוג ראוטר אני צריך לקנות כדי שהוא יעבוד בצורה נורמלית עם התשתית של סלקום?

בנוסף, תוכלו בבקשה להמליץ לי על דגם ראוטר שכדאי לי לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה החלטת שהבעיה היא בראוטר או מודם? איך אתה מחובר בצורה קווית או אלחוטית? 

אם האיטיות ממשיכה בחיבור קווי הייתי ממליץ בתור התחלה ליצור קשר עם התמיכה הטכנית של . אם יש בעיה בתשתית תחליף גם 700 ראוטרים וזה לא יעזור. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש רק באינטרנט בבית.

האינטרנט מאוד איטי, המהירות שלו נמוכה והיא יורדת ככל שיש יותר מכשירים על הרשת, אבל גם כאשר היו 3 מכשירים על הרשת, לקח לי 45 שניות (!) לפתוח את האתר כדי לפרסם את הפוסט הקודם.

לדעתי זה קשור לרוחב פס או למהירות המקסימלית של הראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, כדאי לבדוק אם הבעיה קיימת כשהממירים כבויים. לפי מה שהבנתי הממיר משתמש באינטרנט על מנת להזרים את התוכן שאתה צופה בו (למעט שידורי עידן פלוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בבית קו טלפון של , אבל הוא לא מחובר לראוטר, אלא לשקע טלפון בחדר אחר בכלל.

לגבי הממיר, האיטיות באינטרנט מתרחשת גם כאשר הממיר כבוי ואף אחד לא צופה בטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא ענית על השאלה המרכזית - האם הטלפוניה הקווית שלך מתבססת על סלקום?  אם התשובה חיובית - אתה תקוע עם המכשיר של אלא אם יסכימו לתת לך מתאם שיחות שלא תלוי בנתב שקבלת מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

אבל לא ענית על השאלה המרכזית - האם הטלפוניה הקווית שלך מתבססת על סלקום?  אם התשובה חיובית - אתה תקוע עם המכשיר של סלקום אלא אם יסכימו לתת לך מתאם שיחות שלא תלוי בנתב שקבלת מהם.

אני לא יודע. איך אפשר לבדוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

אבל כתבת בפוסט הפותח ש-"אני מנוי לטריפל של סלקום tv, שכולל טלוויזיה, אינטרנט וקו טלפון."  אתה משלם חשבון טלפון קווי לחברה אחרת?

לא, זה אומר שאני מתבסס על הטלפוניה של סלקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...