מחפש מפרט בהתאם לספק כוח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מפרט בהתאם לספק כוח

Roeebaeloha

Recommended Posts

שלום, 
יש לי בבית מחשב G5 בא בימים שהחלטתי להפוך אותו ל-
התחלתי את פרויקט המודינג בהחלפת ספק הכח הייעודי של המק לספק כוח רגיל בנפח של 450W+80 Bronze, כל העבודה עם הספק כוח הייתה לא כל כך פשוטה ובגלל שזה הפרויקט הראשון שלי אני לא רוצה להתעסק (ולקנות) ספק חדש..
לכן אני מחפש את המפרט הכי חזק שאפשר להרכיב עם הספק כוח הנוכחי;

אני צריך את עזרכתם במציאת הרכיבים הבאים:
-מעבד (עדיפות לקבילייק)
-לוח אם עם 4 סלוטים לראם
-כרטיס מסך אם אפשר 
עם אני כבר אסתדר

-לא מתכוון לשחק על המחשב משחקים ב- אבל זה יהיה נחמד אם יהיה אפשר לשחק עליו קצת, משהו בכיוון של משחקים מודרניים ב-1080P באיכות Med בערך
-לא הולך לערוך עליו סירטונים אבל כן אשמח שיוכל להתמודד עם פרויקטים של Vegas ב-1080P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לעשות למארז שאני לא בטוח שהוא בכלל עוקב אחרי הסטנדרטים של התעשייה.

אתה לא יכול סתם לקחת ולהרכיב בפנים, ממה שאני קראתי בריפרוף אנשים פירקו את התושבת\מגש שעליו שיוב הלוח אם והרכיבו אותו בתוך ה g5.

עצה תרד מהרעיון זה המון עבודה, והמארז בסופו של דבר מיושן ויש יפים וטובים יותר ממנו, לעשות את ההתאמות יעלה לפחות כמו מארז מודרני טוב.

אבל אם אתה מחליט ללכת על זה.

תעשה את זה נכון

תפרק הלכ מהמארז תקיח מידות.

לאחר מכן תקח חתיכת קרטון בוגדל של לוח atx/mtx סטנדרטי בדיוק, או אפילו יותר טוב תדפיס סירטוט של בקנה מידה של 1:1 ככה תדע בדיוק האם אתה צריך לעשות הלחמות וחיתוכים בשביל ברטי ה standoff.

לאחר שיהיה לך את הנתונים האלה תוכל להתחיל לחשוב על קניית .

הסבר של מישהו שעשה זאת, אך יש גישות שונות.

http://build-its.blogspot.co.il/2011/04/how-to-fit-your-pc-in-power-mac-g5-case.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

אתה רוצה לעשות מודינג למארז שאני לא בטוח שהוא בכלל עוקב אחרי הסטנדרטים של התעשייה.

אתה לא יכול סתם לקחת לוח אם ולהרכיב בפנים, ממה שאני קראתי בריפרוף אנשים פירקו את התושבת\מגש שעליו שיוב הלוח אם והרכיבו אותו בתוך ה g5.

עצה תרד מהרעיון זה המון עבודה, והמארז בסופו של דבר מיושן ויש יפים וטובים יותר ממנו, לעשות את ההתאמות יעלה לפחות כמו מארז מודרני טוב.

אבל אם אתה מחליט ללכת על זה.

תעשה את זה נכון

תפרק הלכ מהמארז תקיח מידות.

לאחר מכן תקח חתיכת קרטון בוגדל של לוח atx/mtx סטנדרטי בדיוק, או אפילו יותר טוב תדפיס סירטוט של לוח אם בקנה מידה של 1:1 ככה תדע בדיוק האם אתה צריך לעשות הלחמות וחיתוכים בשביל ברטי ה standoff.

לאחר שיהיה לך את הנתונים האלה תוכל להתחיל לחשוב על קניית לוח אם.

הסבר של מישהו שעשה זאת, אך יש גישות שונות.

http://build-its.blogspot.co.il/2011/04/how-to-fit-your-pc-in-power-mac-g5-case.html

אני מודע לכמות העבודה ולכל האתגרים ואני בכל זאת רוצה לעשות את זה, כפי שציינתי אני רק מחפש את החומרה שתעבוד עם ספק הכח שכבר הרכבתי למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roeebaeloha

אני מודע לכמות העבודה ולכל האתגרים ואני בכל זאת רוצה לעשות את זה, כפי שציינתי אני רק מחפש את החומרה שתעבוד עם ספק הכח שכבר הרכבתי למחשב

אני מנסה להסביר לך שאתה מנסה רותם את העגלה לפני הסוסים.

קודם תראה איזה סוג של לוח בכלל יתאים לך, אני לא מבין באפל או במוצרים שלהם אבל לפני שאתה מנסה לקנות לוח תבדוק איזה גודל של לוח ניתן לשלב במארז.

ובגלל שהספק ישן כדאי שתתן את הדגם של הספק כי לא בטוח שהוא יתמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...