אלקטרה, תדיראן או טורנדו? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלקטרה, תדיראן או טורנדו?

Tsachi E
 Share

Recommended Posts

אני ציינתי שטורנדו זה זבל סיני. הכל MADE IN CHINA היום (כמעט) אבל יש רמות בתוכם. אגב, MIdea היא יצרנית חלקי המזגנים הגדולה בעולם, היא מיצצרת לחברות טובות ומייצרת זבל. הכל תלוי מה קונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, אני לא מבין מה אתם רוצים שאני ואחרים נעשה בדיוק עם המידע הזה? שנקנה מציבושי שעולה פי כמה? לא לכולנו יש את הפריולגיה.

מה אכפת לי שזה מיוצר בסין? בגלל שזה מיוצר בסין אני יכול לקנות את זה במחיר נורמלי. אז טוב לי תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מזגן של saga כבר שנתיים, עם 5 שנות אחריות (שבאו במבצע) ללא צורך עד עכשיו.

(בעצם מדובר בטורנדו בתחפושת- אותו מפעל ואותו נותן אחריות)

המזגן פשוט סוס עבודה, עובד כמעט כל היום וכל יום, שקט ומקרר מעולה, סיני או לא, עושה את העבודה מצוין ושילמתי עליו גרושים בזמנו.

לא יודע מי ייצר אותו במקור, ותכלס? לא ממש אכפת לי ברגע זה :D (כבר מאוחר מדי לדאוג)

אם כי זה קצת מטריד שאם ארצה לקנות מזגן נוסף של saga, אלוהים יודע מניין הוא הגיע :o 

נערך על-ידי OvO
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tsachi E

עם כל הכבוד, אני לא מבין מה אתם רוצים שאני ואחרים נעשה בדיוק עם המידע הזה? שנקנה מציבושי שעולה פי כמה? לא לכולנו יש את הפריולגיה.

לא רוצים כלום :)

רק מציינים את העובדות כדי שמי שקורא פה יכיר אותן. מה שהוא יבחר לעשות איתן זה כבר עניין שלו, אין כל פסול בקניה של מותג כזה או אחר, אבל כל אחד ישמח לעשות את הבחירה שלו מתוך ידיעה ולא מתוך חוסר ידיעה...

אגב, מיצובישי אכן יקרים מאוד אבל יש גם חברות אחרות זולות יותר שמייצרות את המזגנים שלהן בעצמן. למשל סמסונג, למשל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...
ציטוט של Tsachi E

איזה חברת מזגנים הכי מומלצת? חם עכשיו בקיץ והגעתי למסקנה שאני צריך מזגן בחדר. למישהו יש נסיון חיובי או שלילי לאחת מהנ"ל?

נערך על-ידי חובב בן סעדיה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...