חיוני שתכירו, לא בטוח שתשיגו: הסמארטפון החדש מהיוצר של אנדרואיד מתעכב בהשקה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיוני שתכירו, לא בטוח שתשיגו: הסמארטפון החדש מהיוצר של אנדרואיד מתעכב בהשקה

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של ClassMulder

ללא חריץ הרחבת זיכרון ועם סוללה מובנית.. לא הייתי קורא לו "מודולרי"

זה כי כנראה לא הבנת למה הם קוראים מודולארי. 

וזה החיבור בחלקו העליון של המכשיר שאליו אפשר לחבר תוספים מודולאריים שונים.

אגב, העניין עם הסוללה המובנית חייב להיות כל עוד המכשיר חסין למים, שכרגע לא הוזכר כלום לגבי זה, אבל אם הוא בכל זאת יהיה חסין מים/אבק, אז אולי זאת הסיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

זה כי כנראה לא הבנת למה הם קוראים מודולארי. 

וזה החיבור בחלקו העליון של המכשיר שאליו אפשר לחבר תוספים מודולאריים שונים.

אגב, העניין עם הסוללה המובנית חייב להיות כל עוד המכשיר חסין למים, שכרגע לא הוזכר כלום לגבי זה, אבל אם הוא בכל זאת יהיה חסין מים/אבק, אז אולי זאת הסיבה.

הבנתי לחלוטין ידידי, וסמסונג וגם סוני הוציאו מכשירים אטומים למים עם נשלפת בעבר, שלא לדבר על ציפוי liquipel שקיים כבר כמה שנים ומאפשר להגן על המכשיר ממים גם עם כל הפתחים חשופים.. הסיבה האמיתית היא להאיץ את בלאי הסוללה ולאלץ אנשים להחליף מכשיר לפחות כל שנתיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

הבנתי לחלוטין ידידי, וסמסונג וגם סוני הוציאו מכשירים אטומים למים עם סוללה נשלפת בעבר, שלא לדבר על ציפוי liquipel שקיים כבר כמה שנים ומאפשר להגן על המכשיר ממים גם עם כל הפתחים חשופים.. הסיבה האמיתית היא להאיץ את בלאי הסוללה ולאלץ אנשים להחליף מכשיר לפחות כל שנתיים..

יכול להיות.. חידשת לי עם נושא הסוללה הנשלפת. איזה מכשירים אלה?

אם כבר מרחלים, גם העניין שאין כרטיס זיכרון זה "טריק שיווקי" כנראה בשביל למכור מכשירים עם נפח גדול. אבל בקטנה, כולם עושים את זה היום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
ציטוט של --- The King ---

יכול להיות.. חידשת לי עם נושא הסוללה הנשלפת. איזה מכשירים אלה?

אם כבר מרחלים, גם העניין שאין כרטיס זיכרון זה "טריק שיווקי" כנראה בשביל למכור מכשירים עם נפח אחסון גדול. אבל בקטנה, כולם עושים את זה היום..

SAMSUNG S5 היה עם נשלפת וגם עמידות במים.

אבל מאז.. נאדה.זה רק מראה שיש להם את היכולת, רק לא את הרצון. עד שצרכנים יבינו מה טוב להם ומה רע להם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...