ה-Radeon Vega FE הושק: סימן מקדים מאכזב? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Radeon Vega FE הושק: סימן מקדים מאכזב?

yonatan.mendelson

Recommended Posts

הכרטיס החדש למקצוענים וליוצרים נושא תג מחיר התחלתי של 1,000 דולר וכולל מצב ייעודי עבור גיימינג - אך גם ביצועים שגורמים לנו לתהות אודות הפוטנציאל של דגמי הגיימינג שבדרך בהתבסס על ליבת ה-Vega

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבעתי אכזבות מההכרזות של של כרטיסי המסך שלהם. חיכיתי חצי שנה לסדרת ובסוף קניתי 1070 של נוידיה. מקווה שהם ישתפרו ויתחילו לתת פייט אמיתי כמו שהם הפתיעו עם המעבדים של רייזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק הביצועים ישתפרו ב ויהיו דרייברים אופטימלים אבל זה לא יגיע למצב של +30% ומעלה, אבל הליבה שיש ב FE זאת הליבה הכי גדולה בסדרה וגם הצריכת חשמל היא בשמיים, מבחינת כוח זה שיא הכוח מבחינת אופטימיזציה נשאר לחכות ולראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט לכיוון האכזבה אבל יש עוד סיכוי הבטיחו מחיר פר ביצועים טוב וגם יש את עניין הדרייברים אז זה לא יהיה 1080ti .... שיתנו לי 1070 1080 במחיר טוב ואני לוקח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם גנובים? עוד מאמינים שדרייברים יביאו שיפור כזה רציני? אתם חיים בסרט! ! ! אם ה FE נראית ככה אז תהיו בטוחים שה לא תהיה יותר טובה. וזאת עוד עולה 1000$... עדיין אי אפשר לטעות עם NVIDIA! אולי בפעם הבאה יהיה לAMD יותר מזל (ומאחלת להם בהצלחה) - אני מאמינה שהם כן יצליחו לקחת חלק משמעותי מפלחי השוק אבל לדעתי זה יקרה (אם יקרה) רק בעוד שנתיים. הRYZEN למדו אותנו שAMD בכיוון הנכון (נו וה VEGAN לימדה אותנו ההפיך)... ועם עבודה קשה והשקעה נכונה יכולה גם יכולה לנגוס בפלחי שוק גדולים יותר. אישית אני לא אקנה , גם אם זו הצלחה של היום. שיוכיחו שהם טובים גם מחר... אז ארגיש נוח יותר להכניס הבייתה. - פשוט מאכזב... כל הפרסום והשיווק... כל הסיסמאות... "POOR VOLTA_GE".... הילד עם התוף...... (כנראה גם הוא מאלו שירדו לאילת באוטובוס ולא חזרו) מכאזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהמחירים הולכים להיות זולים כרגע יש הרבה ביקוש על בגלל ethereum והמחירים בהרבה יותר ממה הMSRP...

וגם במיוחד שהכרטיסים של VEGA עם זה לבד 50$ ל100$ יותר מDDR5X לכל כרטיס.

סביר שנראה בין 500$ ל650$ ברמת GTX 1080 פחות או יותר אם תצליח לעלות את המהירות ל1700MHZ יהיה ברמת GTX 1080 אבל צריכת החשמל תהיה גבוה סביביות 375W ל400W...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכרייה יש כרטיסים יעודיים. משתלמים הרבהב יותר.

אין מה לקנות GTX אם כרטיס הרבה יותר זול יתן לי תפוקה גדולה יותר מ GTX.

ובקשר לאור..... הלוואי.

אבל לפי איך שזה נראה עכשיו... מביני דבר  כבר כיבו את האור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...