ייעוץ לפני קניה מסך ברזולוציית 2K - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ לפני קניה מסך ברזולוציית 2K

Omer Simon

Recommended Posts

היי,

יש לי לפטופ של , קניתי אותו ב2013, עם כרטיס מסך HD Graphics 4000.

אני מעוניין לרכוש את המסך Dell UltraSharp U2715H 27'' LED IPS

http://ksp.co.il/?store=HerzliyaCenter&changeSnif&uin=26221&select=.1024..230..132..199.

אבל חושש שלא אוכל לקבל את הרזולוציה המקסימלית באמצעות כבל (המסך מגיע בקופסה יחד עם כבל DP)

בהתחלה קראתי שאי אפשר עם כבל לקבל את הרזולוציה אבל מצד שני קראתי בויקיפדיה שHDMI 2.0 כן יכול להגיע לרוזולציה הזו.

וגם קראתי על מדריך שאפשר להוסיף ידנית את הרזולוציה בהגדרות של הכרטיס מסך.

מה אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין לך 2.0 זה תקן שהוסיפו בכרטיסי המסך המובנים של אינטל רק בשנה האחרונה בערך. לך יש 1.4 שאמור להיות מסוגל להתמודד עם הרזולוציה של המסך הזה אבל עם HD 4000 כנראה שלא תוכל להפעיל אותו על 60Hz ותצטרך להסתפק בפחות מזה בגלל מגבלות של כרטיס המסך שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בעיקרון גם 1.4 יספק אותך. אתה תקבל 30Hz ולשימושים שציינת אתה לא תרגיש בהבדל.

היית ממליץ לך בכל זאת לבדוק מה הדגם של המחשב הנייד שלך כדי באמת לוודא שיש לו חיבור 1.4 לפחות, ולא 1.3 או 1.2.

עוד דבר שהייתי רוצה לבדוק זה האם במקרה יש לך חיבור DP או mini DP? זה יפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור DP או מיני DP בטוח אין לי ..

חח אם היה זה היה פותר לי את כל הבעיה

אבל יש לי רק ..

אז אם אני אשנה ידנית את הרזולוציה (בהגדרות של הכרטיס מסך), נראה לך שאוכל לקבל את הרזולוציה הגבוהה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30Hz או 60Hz זו לא רזולוציה, זה קצב רענון. זה בעצם כמה פעמים בשנייה התמונה מתחלפת. אפשר להגיד שזה בעצם FPS (פריימים לשניה).

לשימושים שלך זה באמת לא משנה, 30 ומעלה זה אחלה.

ולשאלתך, לא. אם אין תמיכה מלאה מצד הליבה הגרפית וחיבור ה- ל-60Hz, אתה לא תוכל לשנות את זה ל60Hz אלא אם אתה קוסם. כי טכנית זה לא אפשרי.

לכן ביקשתי את דגם המחשב שלך כדי לעשות בדיקה מעמיקה וכוללת כדי שאוכל לתת לך תשובה חד משמעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...