מפרט שהרכבתי - מחשב למשחקים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט שהרכבתי - מחשב למשחקים

babilulu

Recommended Posts

היי חברים,

אשמח לקבל חוות דעת / הצעות לשיפור.

* אין דיסק גדול בכוונה, מעדיף את הssd, תמיד אפשר להוסיף עוד 1-2TB נוספים של דיסק קשיח.

* אלה החלקים שאני צריך, מחפש לקנות את המחשב עצמו ללא ציוד נוסף.

pc.thumb.png.133ff3380641d11188d6f24206a94867.png

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. אתה יכול לקחת לוח h270 אם אתה לא מתכנן OC, זה יחסוך לך קצת. אם אתה כן מתכנן OC אז המעבד שלקחת לא Overclockable.

ב. הייתי משדרד את הספק כוח למשהו כמו cosair rm550x או seasonic x או fsp hydro g. הזול מבינהם.

ג. הייתי הולך על מפרט מבוסס רייזן במקומך, אלא אם יש לך שיקולים שלא ציינת שמצריכים מעבד .

ד. יש חנויות זולות יותר כמו plonter ו- tms. ממליץ לך לנסות להרכיב שם את המפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי קינג,

הרכבתי מפרט דומה בplonter וזה מה שיצא:

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Intel Socket LGA1151
CM8067702868012 - Intel - i5-7500 Kaby Lake Quad core CPU - 3.4 GHz - Max Turbo Frequency 3.8 GHz - Socket LGA1151 - 14nm - 6MB cache - 65W TDP - Tray...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 784/768 ₪ 

לוחות אם - Intel LGA1151
Fatal1ty-Z270-Gaming-K4 - ASRock - LGA 1151 - Z270 Chipet - 4x DDR4 - ATX - WiFi - Bluetooth...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 708/694 ₪ 

זכרונות - DDR4 - לנייח
HX424C15FB2K2-16-PC - HyperX - 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 - With new PC Only - CL15 DIMM HyperX FURY Black Series - HX424C15FB2K2/16...
בקניית מחשב חדש בלבד - אחריות לכל החיים
 כמות:  - 1 - 574/563 ₪ 

כרטיסי מסך - NVIDIA PCIe
08G-P4-6276-KR-PC - EVGA - GeForce GTX1070 FTW GAMING ACX 3.0 - With New PC Only - 8GB GDDR5 - System power requirement 500W...
בקניית מחשב חדש בלבד - כרטיס אחד למחשב - שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 2157/2114 ₪ 

דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA
MZ-75E250BW - Samsung - 250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s - Retail...
חמש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 444/435 ₪ 

מארזי מחשב - מארז עם ספק
P100-NE650M - Antec - P100 Advanced Super Mid Tower With 650W Antec NE650M NeoEco 80Plus Bronze Modular power supply - 2x USB3.0 and 2 x USB2.0 ports - 2x 5.25 inch tool-less drive bays - 7x 3.5 inch / 2.5 inch drive trays...
שלוש שנים אחריות
 כמות:  - 1 - 666/653 ₪ 

5333.00 / 5226 ₪ 

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=111284

לקחתי לוח אחר שיש בplonter, בעיקר בגלל הויפי bt...
לגבי ספק, יש אצלכם את המארז + ספק, ניראה לי שבחרתי בסדר (או שלא?).

אינטל? אני בנאדם של איטל :) חיכיתי לkaby lake שיצא ועכשיו קונה את המחשב.

כמו שרואים, התקציב הוא 5.3..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי פולי,

לגבי לוחות, נכון אני לא מתכנן oc ואולי הz270 הוא סתם overpriced בשבילי.

אבל, אין כ״כ מבחר ואלה הלוחות שמצאתי לנכון.

אשמח לקבל הצעה להחלפה ללוח אחר בצ׳יפסט אחר שקיים בחנויות האלה (שיהיה שלasus \ \ חברת לוחות פרימיום שהיא לא gb) :)

בנוגע לAMD, מה יהיה ההפרש? 
ממה שאני מכיר מנסיון, וממה שקראתי בימים האחרונים באינטרנט החלטתי לשלם קצת יותר וכן לקחת את הIntel.
בכל מקרה לא מתכנן לעשות oc או משהו יותר מידי מעניין עם המעבד והביצועים בstock, הליבות של האינטל מהירות יותר ועדיף פחות ליבות עם clock גבוה מאשר ריבוי ליבות בgaming.
אם יש לכם משהו מעניין לכתוב בנוגע לזה אשמח לשמוע! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של babilulu

בנוגע לAMD, מה יהיה ההפרש? 

כמות ליבות הרבה יותר גבוהה, פי 1.5 במספר הליבות הפיזיות ופי 3 במספר הת'רדים (אם מדברים על ה1600) ויכולת לOC בכל המעבדים וגם בצ'יפסטים זולים (B350)

וההבדל כיום די נמוך נגיד ה1600 מגיע ל3.6 בטורבו וניתן לOC וה7500 מגיע ל3.8 ונעול.

חוץ מזה בעתיד כנראה משחקים ינצלו יותר מ4 ליבות ואז הi5 יגביל מאוד וה1600 בכלל לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

ג. הייתי הולך על מפרט מבוסס רייזן במקומך, אלא אם יש לך שיקולים שלא ציינת שמצריכים מעבד אינטל.

אהלן המלך!

ראיתי בכמה דיונים, כולל באחד שלי, שהמלצת יחד עם חברי פורום אחרים, על מעבדי "רייזן". בהתחלה בכלל לא הבנתי במה מדובר, כי לא הכרתי את המילה הזאת בכלל, ואז מחקר קצר לימד אותי שמדובר במעבדים חדשים של חברת .

שאלתי: מה בעצם ההבדל (מלבד כמות הליבות/התדר/המחיר) בין המעבדים של שתי החברות? אילו שיקולים יכולים להיות לבן אדם להעדיף ספציפית מעבדים של אינטל על מעבדים של , מלבד הנתונים שציינתי מקודם? זה משפע על תוכנות כלשהן/OC/חומרה אחרת במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

babilulu מה השימושים שלך? על איזו רזולוציה אתה מתכוון לעבוד?

בגדול מסך מחשב 1080p.

(אולי אקנה גם מסך מחשב 24" 1080p)

פונטנציאל להתחבר למסך טלווזיה .

ציטוט של פולי הקנטאור

כמות ליבות הרבה יותר גבוהה, פי 1.5 במספר הליבות הפיזיות ופי 3 במספר הת'רדים (אם מדברים על ה1600) ויכולת לOC בכל המעבדים וגם בצ'יפסטים זולים (B350)

וההבדל כיום די נמוך נגיד ה1600 מגיע ל3.6 בטורבו וניתן לOC וה7500 מגיע ל3.8 ונעול.

חוץ מזה בעתיד כנראה משחקים ינצלו יותר מ4 ליבות ואז הi5 יגביל מאוד וה1600 בכלל לא.

פולי,

אני לא יודע מתי יעשו שימוש בלמעלה מ4 ליבות במשחקים, אבל כרגע גם על הנייר המעבדים של אינטל נותנים בראש.
http://www.tomshardware.com/reviews/amd-ryzen-vs-intel-kaby-lake-gaming,4977.html
(כמו שאמרתי אני לא מתכנן oc)

המצב היה טיפה שונה לפני הKaby Lake.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקולים המרכזיים לבחירת רייזן הם

א. יותר ליבות.

ב. - רייזן עדיפים גם מהבחינה הזאת.

ג. ברוב המקרים מחיר טוב יותר עבור מערכת חזקה יותר.

כמובן שלמרות כל אלה צריך לשקול ולנתח כל מקרה לגופו. לא אמנה לך עכשיו את כל התרחישים מתי עדיף רייזן ומתי . יכול להיות שיש תוכנות ספציפיות שפועלות טוב יותר עם מעבד ולהפך.

ברמת העיקרון פיתחו סטנדרט חדש שאינטל חייבת לענות לו. תכוניות עתידיות הולכות ככל הנראה לנצל יותר ליבות. לפחות עד המענה של אני אמשיך להמליץ על מעבדי רייזן ברוב במקרים, אבל כמובן שתמיד יש יוצאי דופן. לכן שאלתי את השאלה שבתגובה הקודמת. אם תשובתו של פותח הדיון תיהיה גיימינג בלבד אמליץ על רייזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של babilulu

פולי,

אני לא יודע מתי יעשו שימוש בלמעלה מ4 ליבות במשחקים, אבל כרגע גם על הנייר המעבדים של אינטל נותנים בראש.
http://www.tomshardware.com/reviews/amd-ryzen-vs-intel-kaby-lake-gaming,4977.html

הביקורת הזאת ממרץ 17. מאז יצאו עוד עדכונים ואופטימיזציות מיוחדות למעבדי רייזן להרבה משחקים, הדבר הזה צימק מאוד את הפערים.

כיום אין שימוש ביותר מ4 ליבות במשחקים זה נכון, בעתיד כנראה יהיה.

הפערים שקיימים היום לא כלכך מורגשים. לעומת זאת, הפערים שיהיו בעוד 3 שנים לטובת רייזן כנראה שיהיו די מורגשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיקולים המרכזיים לבחירת רייזן הם

א. יותר ליבות.

ב. אוברקלוק - רייזן עדיפים גם מהבחינה הזאת.

ג. ברוב המקרים מחיר טוב יותר עבור מערכת חזקה יותר.

כמובן שלמרות כל אלה צריך לשקול ולנתח כל מקרה לגופו. לא אמנה לך עכשיו את כל התרחישים מתי עדיף רייזן ומתי אינטל. יכול להיות שיש תוכנות ספציפיות שפועלות טוב יותר עם מעבד אינטל ולהפך.

ברמת העיקרון AMD פיתחו סטנדרט חדש שאינטל חייבת לענות לו. תכוניות עתידיות הולכות ככל הנראה לנצל יותר ליבות. לפחות עד המענה של אינטל אני אמשיך להמליץ על מעבדי רייזן ברוב במקרים, אבל כמובן שתמיד יש יוצאי דופן. לכן שאלתי את השאלה שבתגובה הקודמת. אם תשובתו של פותח הדיון תיהיה גיימינג בלבד אמליץ על רייזן.

יהיה שימוש גם מעבר לגיימינג במחשב.
עריכת חובבנית, מקצועי ופיתוח תוכנה.
אך גיימינג הוא החלק המרכזי של המחשב, ולכן השיקולים לכרטיס מסך, וssd נלקחו בחשבון, שאר השימושים מתגמדים ליד הרצה של משחק בצורה טובה מאוד :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של babilulu

פוטושופ מקצועי

זה , כרגע לפחות.

כל השאר רייזן.

לדעתי שום חברה לא ממש נותנת נוק אאוט לשניה במחשבים ממוצעים,

קרי, לא כאלה שיועדו לעריכה / תלת מטורף.

אז תחליט מה המשקל של כל דבר.

כל ההמלצות שניתנות כאן נכונות נכון לעכשיו.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...