מיקרוסופט בהלם? חלק מקוד המקור של חלונות 10 נגנב והופץ ברשת - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט בהלם? חלק מקוד המקור של חלונות 10 נגנב והופץ ברשת

yonatan.mendelson

Recommended Posts

תשמע... לא חשבתי על זה.... אבל כשאתה מסביר זאת כך.... הדבר הראשון שעולה לי בראש זה "הכתובת הייתה על הקיר" - והנה משהו שתקחו אותו עם שן ציפורן חריפה: "יש שמועות על חדשה שהעומדים מאחוריה מתכננים כל מיני פעולות שונות ומשונות לחיסול ולדה-לגיטימציה של חלונות" אבל זו רק אחת הקונספירציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בשבועות האחרונים אני מקבל הודעות לעידכון של 10 ליוצרים (חלונות 10 ליוצרים זה העידכון). מישהו שמע על זה? עדיין לא עדכנתי. אם מישהו יודע אם אפשר לעדכן, ומה זה אומר לגבי שורות הקוד שנגנבו? אשמח לקבל תגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוד פתוח עוזר רק במידה ויש אנשים שמשתמשים בפתיחות גם לשיפור הקוד. פה לא נראה לי שזה יהיה המצב. כשמדובר במוצר מסחרי אחד הדברים החשובים זה Scurity by Obscurity - באמצעות הסתרה, כלומר למנוע מהתוקף לגלות את הפגמים בקלות בהנחה שהמהנדסים של החברה יעלו על זה קודם כי הקוד חשוף בפניהם. יש בזה ערך אבטחתי כשמדובר במוצר סגור שהקהילה לא עוזרת לשיפורו עצמאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שנעשה בזה גם שימוש להסתיר את הפירצות מפני הלקוחות על מנת לא לפגוע ברווחים של מוצר מסויים. למרות שההאקרים כבר יודעים על הפירצה ויכולים לנצל את הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...