מבקש מפרט למחשב נייח (גיימינג , וידאו , עבודה משרדית) עד 9K - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט למחשב נייח (גיימינג , וידאו , עבודה משרדית) עד 9K

tripuli5

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של פולי הקנטאור

למה מעבד לOC עם לוח שלא תומך? (במפרט האינטל)

ולדעתי הרייזן עדיף כי בעתיד משחקים ישתמשו ביותר מ4 ליבות והאז האינטל יהיה בפיגור אחרי הרייזן.

אוקיי ,

3 שאלות נוספות שהועלו ,

1. בספק כוח , יש להם את הדגם החצי מודולרי , למרות ש @THE KING המליץ לי על המודולרי המלא , פשוט אין להם ,  כמה זה קריטי ?

2. בזכרונות הפנימיים לקחתי 2 סטיקים של 8 כל אחד , יש 4 סלוטים בלוח , אז תמיד לדעתי יהיה אפשר להרחיב אם יהיה צורך , זה בסדר נכון ?

3. בדיסק הקשיח הלכתי על עקב המלצת המוכר , אבל מאד מאד חשוב לי עניין האמינות של הדיסק הקשיח כאן , אולי זה הנושא הכי קריטי פה (בלי קשר לגיבוי) , ללכת על או המלצה אחרת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tripuli5

3. בדיסק הקשיח הלכתי על Seagate עקב המלצת המוכר , אבל מאד מאד חשוב לי עניין האמינות של הדיסק הקשיח כאן , אולי זה הנושא הכי קריטי פה (בלי קשר לגיבוי) , ללכת על Seagate או המלצה אחרת ?

לא כל כך. WD black  נחשב הכי אמין, וגם הred שלהם נחשב אמין. בכל מקרה עם כל כונן צריך גיבוי.

ציטוט של tripuli5

2. בזכרונות הפנימיים לקחתי 2 סטיקים של 8 כל אחד , יש 4 סלוטים בלוח , אז תמיד לדעתי יהיה אפשר להרחיב אם יהיה צורך , זה בסדר נכון ?

לדעתי עדיף סטיק אחד של 16 כדי לאפשר יותר הרחבה של הזיכרון.

ציטוט של tripuli5

1. בספק כוח , יש להם את הדגם החצי מודולרי , למרות ש @THE KING המליץ לי על המודולרי המלא , פשוט אין להם ,  כמה זה קריטי ?

לא במיוחד אלא אם אתה תרצה להשתמש בכבלים מיוחדים למטרת אסטתיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל כמו שאמרתי באחת התגובות הקודמות, בשביל שנוכל להמשיך מפה ולהחליט החלטות איכותיות וחכמות יותר, אבקש ממך להיסגר קודם כל על מסך.

הדבר חשוב מהרבה סיבות. ייקח לי לא מעט זמן להסביר לך אותם וההסבר יהיה די חופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

קודם כל כמו שאמרתי באחת התגובות הקודמות, בשביל שנוכל להמשיך מפה ולהחליט החלטות איכותיות וחכמות יותר, אבקש ממך להיסגר קודם כל על מסך.

הדבר חשוב מהרבה סיבות. ייקח לי לא מעט זמן להסביר לך אותם וההסבר יהיה די חופר.

הציעו לי את האופציה הזו

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=18258

אם תאמר לי שהיא ממש לא מתאימה / לא טובה / אין משהו אחר בארץ שניתן לרכוש .

אני ארכוש את המסך של מאמזון. (למרות שאני לא שלם איתו , גם בגלל הביקורות וגם בגלל העובדה שאני מעדיף אחריות בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tripuli5

הספק שיש במפרט שהרכבתי לך איכותי יותר. שים לב שזאת סדרה שונה (RMx ו- TXM). העניין המודולארי זה נטו עניין של נוחות של סידור הכבלים במארז. אין לזה חשיבות מעבר לכך. אולי במקרים מסוימים עידוד זרימת אוויר טובה יותר ומראה נקי ואלגנטי יותר במארזים עם .

בעיקרון גם הספק שיש במפרט מאייבורי יעשה את העבודה, הוא לא רע.

ציטוט של tripuli5

אתה תמיד תוכל להרחיב זה כן. אבל אמרת בעצמך, יש 4 סלוטים, זה אומר שעם סטיקים של 8 תוכל להגיע ל-32GB סה"כ. עם סטיק אחד של 16GB תוכל להגיע ל64GB. יכול להיות שבעוד כמה שנים זה יהיה די קריטי.

אוסיף רק שעם שני סטיקים של 8GB אתה מקבל בונוס בביצועים מהסיבה ששני סטיקים יכולים לעבוד על שני ערוצים (dual channel). 

לכן אין לי תשובה לגבי זה עדיין מה עדיף. נשמע די מוזר אבל זה די תלוי בבחירת המסך, אוכל להסביר לך למה אם תרצה.

ציטוט של tripuli5

3. בדיסק הקשיח הלכתי על Seagate עקב המלצת המוכר , אבל מאד מאד חשוב לי עניין האמינות של הדיסק הקשיח כאן , אולי זה הנושא הכי קריטי פה (בלי קשר לגיבוי) , ללכת על Seagate או המלצה אחרת ?

Seagate, WD, Hitachi' Toshiba - כל אלה הוכיחו את עצמן בדיסקים קשיחים. תרגיש חופשי עם כולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tripuli5

הציעו לי את האופציה הזו

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=18258

אם תאמר לי שהיא ממש לא מתאימה / לא טובה / אין משהו אחר בארץ שניתן לרכוש .

אני ארכוש את המסך של מאמזון. (למרות שאני לא שלם איתו , גם בגלל הביקורות וגם בגלל העובדה שאני מעדיף אחריות בארץ)

סוג הפאנל שלו זה TN. זה בדיוק מה שניסיתי להימנע ממנו. לא חסרים כאלה ויש גם אופציות טובות יותר בסוג הפאנל הזה.

הפאנל הזה מעולה למשחקים, אבל גרוע מאוד לשימושים אחרים.

מתוך תגובה שלי בעמוד הראשון:

המסך שנתתי לך הוא קודם כל בעל פאנל מסוג , שזה אומר כמות ודיוק צבעים גבוהה יותר, כמו כן זוויות צפייה רחבות יותר ומסך מאוד ידידותי לעיניים, כל זה בהשוואה לפאנלים אחרים כמובן. עוד דבר, לישיבה ממושכת מול המחשב הרבה יותר נוח ובריא לעיניים שימוש בסוג פאנל שכזה.

בהתחשב בשימושים שלך שהם לא רק גיימינג אלא גם עבודה משרדית ותכני וידאו אני מאוד ממליץ על סוג הפאנל הזה. שימוש בפאנל מסוג TN לדוגמא לקריאה זה לא משהו שהייתי ממליץ לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוג הפאנל שלו זה TN. זה בדיוק מה שניסיתי להימנע ממנו. לא חסרים כאלה ויש גם אופציות טובות יותר בסוג הפאנל הזה.

הפאנל הזה מעולה למשחקים, אבל גרוע מאוד לשימושים אחרים.

מתוך תגובה שלי בעמוד הראשון:

אוקיי ,

אז אנחנו סגורים על המפרט ב 100%.

הדבר היחיד שנשאר הוא מסך תואם למפרט הזה בכדי שמחר סוף סוף אוכל בבוקר לסגור את הרכישה הזו.

מסך מהאתר של אייבורי שעשוי להתאים לי ואני באמת אהנה ממנו , האם קיים ?

אם לא קיים , אז מסך מאמזון כזה שהביקורות עליו קצת יותר אופטימיות ולא מדברים על SCREEN BLEED בכל תגובה שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על זה:

https://www.amazon.de/gp/product/B017DG09WM/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

הוא עולה 3300, אבל אני חושב שבכל זאת הייתי הולך עליו ומוריד מהמפרט כדי לאזן את התקציב.

אם לא אז האופציה היחידה היא מה שהמלצתי לך של דל: U2715H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על זה:

https://www.amazon.de/gp/product/B017DG09WM/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

הוא עולה 3300, אבל אני חושב שבכל זאת הייתי הולך עליו ומוריד מהמפרט כדי לאזן את התקציב.

יש לי את הU2715H , מסך נהדר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על זה:

הוא נראה טוב , אני מוכן כבר להשקיע את הסכום הזה.

השאלה שנשאלת היא האם ברכישת מסך כל כך יקר , לא כדאי לחפש משהו שהוא 1MS  ולא  4MS

המשכתי לעבור עוד קצת על המסכים , עכשיו באופן סופי אני אובד עצות !

המסך הראשון של , הביקורות על ה BACKLIGHT שם ממש נוראיות .

המסך שאתה משתמש בו , נראה מעולה , אבל ראיתי שבמחיר שלו , יש טובים ממנו.

המסך האחרון ששלחת לי - הוא כרגע נראה כאופציה אחרונה ויחידה ...

אני רוצה מסך שאני באמת יהנה ממנו ! גם בגיימינג וגם ביום יום .

חשוב לי שהמחיר יהיה נורמאלי - כבר טיפסתי לאיזור ה 3500 פלוס מינוס.

ועדיפות דיי גבוהה היא לרכוש אותו בארץ (אלא אם כן יש אופציה לשילוח מהיר מחו"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל 1ms זה רק מסכי TN. מה שמתנגש לך עם:

ציטוט של tripuli5

אני רוצה מסך שאני באמת יהנה ממנו ! גם בגיימינג וגם ביום יום .

כי ממסך TN תהנה רק מגיימג, כבר אמרתי. מהשאר אתה "תסבול".

במסכי במסגרת התקציב שלך 4ms זה הכי נמוך שתמצא.

בכל מקרה, זמן תגובה זה חתיכת בולשיט שאין לייחס לו חשיבות.

אם אתה רוצה אינדיקציה טובה למסך טוב לגיימינג חפש input lag. זאת בדיקה אמיתית ואמינה שנעשתה על פי סטנדרת מסויים, שלא כמו זמן תגובה שכל אחד בודק "איך שבא לו" על מנת להשיג תוצאות טובות.

בארץ אתה לא תמצא מסכים ברמות האלה בטווחי המחירים האלה.

ולגבי המסך שאני משתמש בו, אין טובים ממנו בשבילך לפי דעתי, בטח לא במחיר שלו. ה-input lag שלו מאוד נמוך ביחס למסכי אחרים (כמובן בגודל 27" ו-1440P).

לגבי אני לא מכיר שהם נותנים אחריות ללא תשלום נוסף, שווה לך לשאול אותם. רק שרוב הסיכויים שאתה תצטרך לשלם על משלוחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל 1ms זה רק מסכי TN. מה שמתנגש לך עם:

כי ממסך TN תהנה רק מגיימג, כבר אמרתי. מהשאר אתה "תסבול".

במסכי במסגרת התקציב שלך 4ms זה הכי נמוך שתמצא.

בכל מקרה, זמן תגובה זה חתיכת בולשיט שאין לייחס לו חשיבות.

אם אתה רוצה אינדיקציה טובה למסך טוב לגיימינג חפש input lag. זאת בדיקה אמיתית ואמינה שנעשתה על פי סטנדרת מסויים, שלא כמו זמן תגובה שכל אחד בודק "איך שבא לו" על מנת להשיג תוצאות טובות.

בארץ אתה לא תמצא מסכים ברמות האלה בטווחי המחירים האלה.

ולגבי המסך שאני משתמש בו, אין טובים ממנו בשבילך לפי דעתי, בטח לא במחיר שלו. ה-input lag שלו מאוד נמוך ביחס למסכי אחרים (כמובן בגודל 27" ו-1440P).

לגבי אמאזון אני לא מכיר שהם נותנים אחריות ללא תשלום נוסף, שווה לך לשאול אותם. רק שרוב הסיכויים שאתה תצטרך לשלם על משלוחים.

אני מבין.

אז ללכת על מסך IPS , שכולל בתוכו , ושיהיה 27" ,  זה פחות או יותר הדרישות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...