מבקש מפרט למחשב נייח (גיימינג , וידאו , עבודה משרדית) עד 9K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט למחשב נייח (גיימינג , וידאו , עבודה משרדית) עד 9K

tripuli5

Recommended Posts

@askme מקובל :)

מסכים שרצוי לגבות את המידע בכונן חיצוני.

לגבי המסך :D!

אני ממש מופתע מעצמי. המשכתי לחפש, ונחש מה? מצאתי עוד אחד באותו מחיר:

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01EN5JN5K/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

טוב, זה כבר מסך שאני מכיר טוב טוב. באחריות זה מסך מדהים. אפשר למצוא עליו ביקורות שליליות כי אתה יודע, זה בכל זאת מוצר אלקטרוני. אבל זאת כבר חברה גדולה יותר ומוצר פופולארי הרבה יותר. תוכל למצוא עליו הרבה יותר תוכן באינטרנט. חפש קצת ביוטיוב ותתרשם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, זה הכי טוב שמצאתי:

https://www.amazon.it/gp/aw/d/B017DG09WM/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

3350 עד הבית. זה מתאים מכל הבחינות. יכול להיות שמתאם לשקע הישראלי תצטרך לקנות בכמה שקלים, לא בטוח. פשוט יש להם כמה סוגי תקעים, אחד מהם זהה לשלנו. מבחינת המתח זה מתאים לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

אוקיי, זה הכי טוב שמצאתי:

https://www.amazon.it/gp/aw/d/B017DG09WM/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

3350 עד הבית. זה מתאים מכל הבחינות. יכול להיות שמתאם לשקע הישראלי תצטרך לקנות בכמה שקלים, לא בטוח. פשוט יש להם כמה סוגי תקעים, אחד מהם זהה לשלנו. מבחינת המתח זה מתאים לארץ.

אני מקווה שאני לא נודניק מדיי :)

בתחילת הדרך הכיוון למסך היה באיזור ה ה1000 ש"ח...

עכשיו גדלנו לאיזור ה 2500 עד 3000 , יש מצב למצוא מסך שלא יעבור את זה ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהייתי שוקל בכל זאת להזמין את המסך של שעולה 2750, אבל אם לא אז הייתי הולך על זה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=891745

ד"א אני משתמש היום במסך הזה, הוא לא רע בכלל למשחקים, אבל הוא בכל זאת לא מסך גיימינג. עדיין "רק" 60Hz וללא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהייתי שוקל בכל זאת להזמין את המסך של שעולה 2750, אבל אם לא אז הייתי הולך על זה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=891745

ד"א אני משתמש היום במסך הזה, הוא לא רע בכלל למשחקים, אבל הוא בכל זאת לא מסך גיימינג. עדיין "רק" 60Hz וללא G-SYNC.

המון תודות !!

אני בהחלט יעשה חושבים ויבחר בין שני המסכים האלו.

במפרט עצמו של המחשב , יש מקום לשפר או להוסיף משהו לדעתך ? או שאנחנו רגועים לשנים הבאות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tripuli5

המון תודות !!

אני בהחלט יעשה חושבים ויבחר בין שני המסכים האלו.

במפרט עצמו של המחשב , יש מקום לשפר או להוסיף משהו לדעתך ? או שאנחנו רגועים לשנים הבאות ?

תשמע המפרט שהרכבתי מצוין. יחזיק עוד המון שנים. תמיד אפשר לשפר, השאלה היא כמה אתה רוצה להשקיע.

אתה יכול לשדרג את מהירות הזיכרון ל3200Mhz. שדרוג שיעלה תוספת של 100 ש"ח בערך.

אפשר לשדרג ל- 7. שדרוג קצת יותר משמעותי וגם קצת יותר יקר.

אפשר לשדרג ל- GTX1080TI. שדרוג עוד יותר משמעותי ודי יקר.

וכמובן מארז אתה יכול לבחור על פי טעמך האישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשדרג את מהירות הזיכרון ל3200Mhz

זה לדעתי יכול להיות משתלם יחסית כי זה מאוד מועיל לרייזן מהירים.

שאר הדברים לעתי אין ממש צורך לשדרג כי מה שיש מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

זה לדעתי יכול להיות משתלם יחסית כי זה מאוד מועיל לרייזן זכרונות מהירים.

שאר הדברים לעתי אין ממש צורך לשדרג כי מה שיש מספיק.

ככל הנראה לא מדובר בfhd, ואפילו יש מצב שב165Hz. ככה שעוד כוח עיבוד/עיבוד גרפי מבורך. לגבי הזיכרונות נכון, אבל השדרוג פה הוא בסך הכל ב200mhz. שדרוג מעבד ייתן יותר value for the money, כנ"ל לגבי כרטיס מסך. השאלה כמה כבודו מוכן להשקיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה לא מדובר בfhd, ואפילו יש מצב שב165Hz. ככה שעוד כוח עיבוד/עיבוד גרפי מבורך. לגבי הזיכרונות נכון, אבל השדרוג פה הוא בסך הכל ב200mhz. שדרוג מעבד ייתן יותר value for the money, כנ"ל לגבי כרטיס מסך. השאלה כמה כבודו מוכן להשקיע.

אם אפשר להשקיע עוד 400-800 שח , מה היית מוסיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי חייב להתפרץ, הייתי שוקל גם את מארז הFractal Design DEF R5 Blackout Edition , אתה יודע כמה חיבה יש לי למארז זה TheKing .... ;)

כמו כן, הולך על 3200 2x8 לניצול Dual Channel.

כשאני שאלתי אם זה בטל ב60 התרומה של Dual Channel אמרתם שלא, לכן שווה לשקול זאת אם כי יש דעות לכאן ולכאן בנוגע לבחירה של סטיק 16 GB אחד לעומת 2x8GB בתצורת Dual Channel.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tripuli עדיף שקודם תסגר על מסך ותעדכן מה בחרת ומשם נוכל למהשיך.

ציטוט של MrHicUp

הייתי חייב להתפרץ, הייתי שוקל גם את מארז הFractal Design DEF R5 Blackout Edition , אתה יודע כמה חיבה יש לי למארז זה TheKing .... ;)

כמו כן, הולך על זכרונות 3200 2x8 לניצול Dual Channel.

כשאני שאלתי אם זה בטל ב60 התרומה של Dual Channel אמרתם שלא, לכן שווה לשקול זאת אם כי יש דעות לכאן ולכאן בנוגע לבחירה של סטיק 16 GB אחד לעומת 2x8GB בתצורת Dual Channel.

אכן מארז מדהים הR5. אבל עיקר הקטע שלו זה השקט.. זה כבר לשיקולו של פותח הדיון.

לגבי זיכרונות זה כבר תלוי בבחירת המסך. על מסך 60Hz אין טעם לקחת שני סטיקים. גם ככה הוא יעבור את ה60fps בכל משחק על כל הגדרות גרפיות היום. הוא רק יפסיד מזה אופציות שדרוג עתידיות ל64 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tripuli עדיף שקודם תסגר על מסך ותעדכן מה בחרת ומשם נוכל למהשיך.

אכן מארז מדהים הR5. אבל עיקר הקטע שלו זה השקט.. זה כבר לשיקולו של פותח הדיון.

לגבי זיכרונות זה כבר תלוי בבחירת המסך. על מסך 60Hz אין טעם לקחת שני סטיקים. גם ככה הוא יעבור את ה60fps בכל משחק על כל הגדרות גרפיות היום. הוא רק יפסיד מזה אופציות שדרוג עתידיות ל64 ג'יגה.

למה רק שקט,  לטעמי הוא גם מאוד יפה כי הוא בנוי איכותי וסולידי, הנדסת אנוש טובה, פשוט מרשים....

לגבי שדרוג עתידי של זכרונות, המחשב שלי הקיים הוא בן 6 בערך עם מארז R3 לבן ועם 4 סטיקים של 4GB Crossair ומעבד i7 2600.

נגיד את זה כך:  קניתי עכשיו מחשב חדש עם 16 ג'יגה בשני סטיקים של 8 , נניח וארצה שדרוג ל32 שזה מעל ומעבר, בעוד שנתיים(נגיד), אם ארצה 64 סביר להניח שזה יהיה כשזכרונות מתאימים יהיו זולים בהרבה ואעדיף למכור/להעביר את הקיים ולקנות סט של 16x4 או 32x2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשווה את העבר להווה.

היום השיפור במעבדים הוא לא גדול לעומת מה שהיה פעם. של היום יחזיקו הרבה יותר שנים. מה שאומר שבעוד 6 שנים, מחשב שנקנה היום יהיה טוב יותר מאשר מחשב שנקנה לפני 6 שנים, היום.

המסקנה - אם תשקיע היום בתשתית של שילוש טוב זה יכול לחסוך קניה של מחשב חדש בעתיד. זאת אומרת שבעוד 6 שנים נניח, פותח הדיון לא יצטרך להחליף את המחשב הקיים מהסיבה שהמעבד יהיה מספיק חזק והוא יוכל להגיע ל64 ג'יגה במידה וזה יהיה הסטנדרט. מה שישאר לו זה החלפת כרטיס מסך בלבד. לעומת זאת עם סטיקים של 8 ג'יגה יכול להיות שכבר יהיה עדיף להחליף את כל המחשב. אבל זה כבר תלוי מה יהיה מבחינת צריכת זיכרון בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשווה את העבר להווה.

היום השיפור במעבדים הוא לא גדול לעומת מה שהיה פעם. מעבדים של היום יחזיקו הרבה יותר שנים. מה שאומר שבעוד 6 שנים, מחשב שנקנה היום יהיה טוב יותר מאשר מחשב שנקנה לפני 6 שנים, היום.

המסקנה - אם תשקיע היום בתשתית של שילוש טוב זה יכול לחסוך קניה של מחשב חדש בעתיד. זאת אומרת שבעוד 6 שנים נניח, פותח הדיון לא יצטרך להחליף את המחשב הקיים מהסיבה שהמעבד יהיה מספיק חזק והוא יוכל להגיע ל64 ג'יגה במידה וזה יהיה הסטנדרט. מה שישאר לו זה החלפת כרטיס מסך בלבד. לעומת זאת עם סטיקים של 8 ג'יגה יכול להיות שכבר יהיה עדיף להחליף את כל המחשב. אבל זה כבר תלוי מה יהיה מבחינת צריכת זיכרון RAM בעתיד.

טוב ,

הייתי היום ב IVORY , אלו 2 המפרטים שהוצעו לי בהתאם למה שהרכבנו בפורום :

הייתה שם המלצה חמה על INTEL במקום , וזאת בגלל ביקורות של גיימינג.

מה דעתך ?

IMG-20170628-WA0006.jpg

IMG-20170628-WA0008.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...