ההכרזה והביקורות: ה-OnePlus 5 כבר כאן - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההכרזה והביקורות: ה-OnePlus 5 כבר כאן

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של --- The King ---

אוקי, לא הגדרתי את זה נכון. זה יותר מכשירי ביניים, אבל הם בהחלט לא נכנסים לאותה קטגוריה מבחינתי.

לגבי המחיר, כרגע ה- S8 עולה באמאזון ארה"ב כ- 670 דולר, שזה 170 דולר הפרש מהמחיר שמוצג בכתבה. 

ד"א, המחירים בכתבה לא כלכך מדוייקים, בכל הכתבות ברשת המחיר שפורסם הוא 480 דולר, מה שהופך את זה ל190 דולר הפרש שזה כמעט 700 ש"ח. לפי דעתי זה מכשיר שמצדיק את מכירו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4978715,00.html

אני לא יודע אותה קטגוריה או לא אותה קטגוריה. מסתבר שלשוק העולמי זה כן שוחרר החל מ-$500, שהופך אותו ב-250% יקר יותר מהגרסה הבסיסית של המכשיר המקורי 1+1.

ובהפרש מחירים הזניח הזה (וS8 מוזל מידי יום ביומו, בזמן שרק מתי מספר קיבלו את 1+5) אתה מקבל מכשיר שנותן כמה וכמה ערכים מוספים יחסית לזה וכללית יותר טוב.

ובינתיים מסתבר שיש בעיה נוראית בגלילה לפחות בחלק מהכשירים, עקב זה שהמסך הורכב הפוך.

ONEPLUS מתנערים מהבעיה. ציטוט "זה טבעי". אומרים שלא יהיה תיקון תוכנה ואין טעם לפתוח RMA.

https://www.xda-developers.com/confirmed-oneplus-5-display-upside-down-likely-reason-jelly-scrolling/

נ.ב. בינתיים קניתי S8 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא "נוראית", אצלי היא בכלל לא קיימת.

המכשיר עצמו נחמד, מהיר מאוד

מצלמה בינונית מינוס

הוא לא מכשיר פרימיום כמו הגלקסי אין ספק בכלל. מרגישים בזה מיד.

Sent from my A5000 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטונים, ניסיתי לשכפל את זה אצלי

או שאני עיוור, או שזה לא קיים :)

אבל גם בסרטונים זה לא כזה משמעותי

בכל מקרה, אחרי התגובה הראשונית שלהם הם אמרו שהם עובדים על תיקון.

חייב לציין שהם די זריזים - בשבוע עם המכשיר קיבלתי 4 עדכונים

בוא נגיד שאני מעדיף את זה על מסך אדום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

לי זה בולט מאוד בסרטון ולא הייתי מוכן לסבול את זה אם הייתי נופל על מסך כזה. איפה ראית שהם כותבים שהם עובדים על פיתרון? איך אפשר לפתור אם הם טוענים שזה פועל טבעי ובלי להפוך פיזית את המסך?

לגבי אדמומיות ב S8. המסך שלי הרגיש בברירת מחדל טיפה אדום כאשר מסתכלים עליו בזווית מאוד מסוימת.

אבל קניתי לאחר העדכון שהוסיף התאמת אישית, שאז ניתן לקבוע את הרמה של 3 הצבעים בנפרד. פשוט התאמתי מושלם לטעמי.

גם מצב סינון אור כחול שניתן גם להתאמה מושלמת וקביעת לוח זמנים שימושי מאוד עבורי לערב/לילה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...