מחשב ה-iMac היקר ביותר של אפל מספק לנו הצצה לצמד כרטיסי Radeon Vega - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ה-iMac היקר ביותר של אפל מספק לנו הצצה לצמד כרטיסי Radeon Vega

yonatan.mendelson

Recommended Posts

כמה אבל כל הרכיבים האלה עולים במחשב PC? רק הכרטיס מסך זה 1000 דולר? והמסך 5K? כמה הוא שווה? בנוסף מעבד וכונן . אני לא אומר שהמחיר משתלם אבל יהיה מעניין לעשות השוואה כמה עולם מחשב עם כל הרכיבים האלה(כולל מסך שקול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב דופקים את המקצוענים... השוק המקצועי בתחום CG דורש כרטיסי . מניסיון עם מחשבי איימק, האיימק פרו יהיה לוהט במאמץ. בדגמים של היום יש נפילת ביצועים במאמץ, עקב חום גבוה. בתחום המקצועי עדיף 2-3 מסכים מאשר מסך 5K בודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וקמצנים לא מפסיקים לכתוב שטויות, גם זה קורה. חבר, למי שאין כסף לרכוש פרארי לא רוכש פרארי, נכון? מי שמעוניין שמוצר מעוצב היטב, שים לב... זה טריקי, מעוצב היטב ובעל סטטוס כזה או אחר אשר רלוונטי במדינות כאלו ואחרות, רוכש את זה, זה הכל. מי שרוצה מחשב איכות בתצורת מסך שכזה ובעיצוג שכזה ויש לו את הממון? רוכש. כל שאר השטויות של פרייארים, יחס מחיר תועלת זה לא לכאן. זה בדיוק כמו שאין יחס מחיר תועלת לרכב שעולה 700,000 שקלים לבין מנהלים מפואר ב 300,000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mmemorex

נסה להרכיב, רכוש מסך 5K מקצועי מכוייל + מעבד XENON + כרטיסי זכרון ECC ולוח אם תואם וכו' ושאר החמוצים ותראה שאתה מגיע למחיר הזה. רק מסך מסוג שכזה יכול לעלות חצי מהעלות לאדם הממוצע.

ומה יעשה אנימטור ומפתח משחקים, אשר זקוק ל3DS MAX 

עם DXD כ-API לעבודה בזמן אמת.

ואל תספר לי על בוטקמפ ופרלל, כי התאימות גרועה ולוקה בחסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להיות מפתח משחקים אתה לא צריך IMAC. גם בשביל תלתיסת אני לא בטוח שהמחשב הזה מיועד לו.
חשבתי שהמחשב הזה יותר מיועד לעריכת ווידאו, גרפיקה ומדיה "וותיקה" יותר מאשר .

בשביל רינדורים של אתה צריך SETUP אחר לגמריי. חוץ מזה שברינדורים אוליי עדיף בכלל להשתמש בCLOUD כי לעולם יהיה רינדור יותר כבד ממה שאתה יכול לשים על המחשב שלך.

ופיתוח משחקים... מי מפתח משחקים כבדים על MAC? רוב המשחקים הכבדים רצים על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

אני מזמן לא מחפש יחס מחיר / תועלת הגיוני במוצרי אפל

בין אם זה מעצבן כאן מישהו ובין אם לא.

פרארי לא פרארי, אין שום טעם, שלא לדבר הגיון לקנות את המוצרים שלהם

בתחום המחשוב כשמדובר ביצירה / תפוקה משתלמת ביחס למחיר.

זה לא בהכרח אומר שהמוצרים גרועים, לא ולא.

פשוט יש מתאימים / משתלמים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אפשר לטעון שיצירה\תפוקה תלויה הרבה גם במערכת הפעלה. ואפשר לטעון שווינדוס זה הרבה יותר מעצבנת למעצבים אז כשהמערכת הפעלה שלך מעצבנת אותך התפוקה שלך יורדת.

שוב, על מה "משתלם" יותר אנחנו מדברים? המחיר של החומרה נטו? האם אתה יכול להשיג מחשב בדיוק באותה קונפיגורציה, מבחינת מסך\זיכרון\כרטיס גרפי ושהכול ארוז יפה וקומפקטי במחיר זול בהרבה?

תראה לי בבקשה איזה מחשב אחר גם יש לו כזו חומרה וגם ארוז יפה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי לא !

לא מצאתי.

מה עכשיו ? רק עשו מערכת כ"כ נוצצת ויפה וחזקה.

רק להסתכל עליה ולהרגיש בגן עדן. איזו השראה, רעיונות וחשק ליצור

דברים נעלים מקבלים רק מלהסתכל על השלמות הזו שנקראת מוצר של .

בוז לכל השאר.

סיליקון גרפיקס וכל השאר - סתם לוזרים וזבלות.

אהה, וגם בסרטים רואים רק מחשבים של .

כמה חבל שאני לא ילד בן 7 להאמין לכל זה !  :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...