מחפש עזרה מקצועית לגבי שידרוג - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עזרה מקצועית לגבי שידרוג

Recommended Posts

היי 
אני חייב לשדרג את המחשב שלי כדי שאוכל לעבד ווידאו ותמונות באופן מקצועי... בנוסף גם למטרת משחקים
המחשב שלי:
intel i7 860 @ 2.80GHz 2794MHz
12 ram
geforce gts 250
intel desktop board dp55wb לום אם
 הבעיה היא כזאת... כשהגעתי לחנות מחשבים לקנות כרטיס מסך ולוח אם מהדור ה3 שאוכל להתאים את הכרטיס מסך... אמרו לי שהסוקט או מתאם של המעבד שלי הוא ישנה ושלא אוכל למצוא כהיום שיתמוך כרטיס מסך gen3 שיוכל להתאים למעבד שלי... יש לי את המחשב כ8 שנים עובד מצויין.. רק כשאני מעבד זה הופך להיות קצת קשה.. ואני לא יכול לשחק במשחקים החדשים יותר...
התקציב שלי הוא כ 1200 שח... מקווה שאני לא צריך לקנות מעבד חדש ושהכן קיימים לוחות אם שיתאים למעבד שלי
 mother board spec:
socket LGA 1156
Board Chipset : p55 express chipset

כל מי שיכול לעזור אני אשמח... מחכה לי עבודה שאני חייב לעבד והכרטיס מסך פשוט לא נותן לי לעבוד עליו כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריכה להיות לך שום בעיה לקנות כרטיס מסך עדכני כמו 1060 או 580 ולהשתמש בו עם הלוח והמעבד שיש לך. נכון שכרטיסים חדשים הם pcie 3 והלוח שלך הוא רק pcie 2 אבל הכרטיסים תואמים אחורה והפגיעה בביצועים קטנה מאוד.

האופציה השניה זה להחליף מעבד + לוח אם + וגם כרטיס מסך וזה כמובן כבר ידרוש תקציב גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

כמו שאמרתי בדקו את זה ואין לזה כמעט השפעה על הביצועים, בכל מקרה לוח כזה לא קיים.

הבנתי אז אולי באמת אני אקנה כרטיס מסך ... חשבתי על  geforce 1050 g1 2gb .. מה אתה אומר? וכשיהיה לי יותר תקציב אקנה עם מעבד חדש.. מה כן הייתי יכול להחליף או לאוסיף במחשב? .. הכרטיס מסך עולה 700 שח ויש לי תקציב של 1200 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

ללא ספק, הפתרון הטוב והעדיף הוא להחליף את כל המערכת.

עכשיו, בכדי לא להישמע כמו הורוסקופ  :), הייתי מעדיף לדעת עם אילו תוכנות אתה עובד ומה אתה עושה,

כלומר באיזו רזולוציה הווידיאו לדוגמה ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

היי

ללא ספק, הפתרון הטוב והעדיף הוא להחליף את כל המערכת.

עכשיו, בכדי לא להישמה כמו הורוסקופ  :), הייתי מעדיף לדעת עם אילו תוכנות אתה עובד ומה אתה עושה,

כלומר באיזו רזולוציה הווידיאו לדוגמה ?!

lightroom בעיבוד התמונות 

premiere לעיבוד HD לא מעבד ב4k .. לא דברים כבדים

ורוצה לשחק במשחקים חדשים... 

לא מחפש להיות הכי מהיר אבל שלא יהיה איטי מידי

כמו שאמרתי התקציב שלי הוא 1200 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי

בהמשך ישיר למה שנאמר כאן, בייחוד ע"י etal, 

לדעתי, במחשב עצמו אין יותר מה להשקיע -

אני מתכוון ללוח אם + מעבד + .

אי לכך, מעבר ל - שיכול לרענן את הכל ( ולא ציינת אם ישנו או לא ) ,

ממליץ לך לקנות כרטיס מסך חזק ככל הניתן באותם 1200 ש"ח כדי

שיעשה כמיטב יכולתו במערכת הקיימת, ומצד שני, יזהר במערכת הבאה

ולא יהווה צוור בקבוק ליד מעבד וכו' חדשים.

משהו כזה - 

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

כרטיס מסך: 1163 ₪ - GTX1060 OC 6GB

מחיר סופי: 1163 ₪ למזומן  
 1186 ₪ לאשראי עד 12 תשלומים

אהה, אני לא מומחה ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yoann Yuval Gonen

etal תודה על התגובה... אני מפחד שהביצוע כן יהיה משמעותית נמוכה עם הלוח אם שלי וכרטיס מסך pcie 3

מה לגבי לוח אם חדש שיתאים למעבד שלי ותומך בpcie 3 ?? קיים?? אפשר למצוא בארץ?

ההבדל היחידי בין pci-e דור 3 לקודמו 2 הוא ברוחב פס גבוהה יותר בגישה של המעבד הגראפי לזכרון המחשב.

בבדיקות שבוצעו על ידי גורמים בלתי תלויים, נמצא שהשפעתה של זו ברוב המקרים אינה קיימת כלל, ובמקרי הקיצון מגרדת את ה 1-3% סדר גודל. בקיצור זוטא.

מה שאמרו לך בחנות שהגעת אליהם מעיד בעיקר על חוסר מקצועיות של הגורם שמולו עבדת.

איני מתפלא, מדובר בתופעה ידועה בתחום, בדר"כ גורמי מקצוע אינם עובדים בתור מוכרנים בחנות מחשבים, כך שזה צפוי (יש יוצאים מן הכלל כמובן).

כמו כן שים לב להמלצותיהם של קודמי, במיוחד של askme ,אשר נתנו ניתוח מדויק לנתיב ההכי נבון עבור מצב כשלך:

במערכת לוח אם + מעבד + שיש לך, אין מה להתעסק והם ישמשוך הלאה.

רק דאג למאיץ גראפי טוב, בתקציב הזה נכנס GTX1060.

**עד לא מזמן היה גם לקנות, אלא שכרגע אין מלאים בשל בהלת כריית המטבעות הווירטואליים, אשר רוקנה את המדפים בארץ ובעולם. לצערי זה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

ההבדל היחידי בין pci-e דור 3 לקודמו 2 הוא ברוחב פס גבוהה יותר בגישה של המעבד הגראפי לזכרון המחשב.

בבדיקות שבוצעו על ידי גורמים בלתי תלויים, נמצא שהשפעתה של זו ברוב המקרים אינה קיימת כלל, ובמקרי הקיצון מגרדת את ה 1-3% סדר גודל. בקיצור זוטא.

מה שאמרו לך בחנות שהגעת אליהם מעיד בעיקר על חוסר מקצועיות של הגורם שמולו עבדת.

איני מתפלא, מדובר בתופעה ידועה בתחום, בדר"כ גורמי מקצוע אינם עובדים בתור מוכרנים בחנות מחשבים, כך שזה צפוי (יש יוצאים מן הכלל כמובן).

כן זה היה נירא כך שהמוכר ניסה יותר למכור לי מחשב חדש... במיוחד שתיקנתי אותו כמה פעמיים לגבי השידרוג..

היה קצת מחשיד ..בגלל זה אני שואל פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...