תשתית הוט וספק ITC מהירות 30 מגה 79.90 שקל לחודש - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית הוט וספק ITC מהירות 30 מגה 79.90 שקל לחודש

onetwo

Recommended Posts

שלום,

הוט הציעו לי תשתית שלהם + ספק ITC מהירות 30 מגה ב-79.9 לחודש.

אני גר ברמת גן.

האם הגלישה הזאת "איכותית" או שיש ניתוקים / בעיות / הזמנות טכנאי?

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים: 

אם יהיו ניתוקים או מה איכות הקו זה תלוי בתשתית של באיזור שלך. כשגרתי בב"ש למשל גלשתי עם והכל היה מעולה, אבל יש מקומות שבהם האיכות פחות טובה. הכי טוב זה לנסות לבדוק מול שכנים או אנשים מהאיזור שיש להם אם אתה מכיר. 

בנוגע למחיר. דרך האתר של אתה יכול להצטרף ל100 מגה כולל ספק itc ב84.9, או ספק 013 ב89.9, או רק תשתית ב79.9 וללכת נגיד על ספק הוטנט ב10 ש"ח (ו3 חודשים חינם).

ביקורות שקראתי על itc הולכות לכאן ולכאן. חלק מרוצים וחלק ממש לא. הבעיה גם לפי מה שהבנתי זה שאין להם ממש שירות לקוחות. גם לפרק את הבאנדל אחרי זה יהיה קשה כנראה. לדעתי אם החלטת על הוט עדיף לקחת תשתית וספק בנפרד כדי שלא תהיה כבול. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

התחברתי עכשיו, לפני 15 דקות.

בspeedtest כותב 30 הורדה 1.5 העלאה.

בינתיים זה עובד יפה מאד...

עכשיו לקטע המעניין - הבחור עשה לי ב65 שקל לחודש (תשתית וספק אייטיסי) לשנה בלי התחייבות.

הוא אמר שזה מחיר מיוחד כי אני הרבה זמן לקוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום,

עבר חודש וחצי מאז שהצטרפתי, ואני כותב עכשיו את הרשמים בטוווח זמן זה.

אקדים, אין דבר שאני מתעב יותר בעולם מאשר לעשות "שיימינג" / להוציא שם רע על כל אדם וגם על חברות מסחריות.

ולכן, למרות שאני עומד לכתוב דברים שליליים, יש לקחת בחשבון שאולי רק בשכונה שלי זה ככה או שאולי מכל

סיבה אחרת זה לא נכון לאנשים אחרים, אני כותב אך ורק מנקודת המבט הפרטית שלי.

ואחרי ההקדמה -

האינטרנט על הפנים. אינסוף ניתוקים. כל פעם שאני מתקשר לתמיכה ישר אומרים "יש תקלה איזורית" - וככה במשך ***שבועות שלמים ברציפות***.

כשבכוונה לא שמתי את מספר הטלפון ודיברתי עם מישהו הוא אמר שככה זה, ש"מתקנים את זה".

בקיצור - האינטרנט פשוט לא אמין. כשהוא עובד - הוא יכול לעבוד טוב (המהירות לפעמים כפי שאמורה להיות ולפעמים פחותה). 

אבל פשוט הרבה מאד פעמים האינטרנט כלל לא עובד.

לסיכום - אם הייתי יודע שכך יהיה חודש וחצי, בחיים לא הייתי מצטרף לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על המנורות במודם... איזה דולקות ואיזה מהבהבות? אם זאת תקלת תשתית אז יש באיזור שלך תשתית לא טובה של הוט ולא יעזור לך כלום... תנסה את .. ואם זאת תקלה של הספקית אז תעבור לאחת נורמלית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 דולקות ו-1 מהבהבת.

האם זה אומר שהתשתית בסדר?

אם כן - איך אני עובר ספק? אני מבקש מהוט שיעבירו אותי? איזה ספק מומלץ (אני ב-30 מגה עכשיו)? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהוטבוקס? מי מהבהבת?

בעיקרון יש 4 נורות שקשורות לאינטרנט, משמאל לימין: חשמל ראשי, ערוץ יורד, ערוץ עולה, (ספק).

אם אחת מהנורות של הערוצים מהבהבת ולא "מתחברת" - יש לך בעיית תשתית.

אם זאת הנורה השלישית (רביעית כולל חשמל ראשי) שמהבהבת, זאת שיש עליה אייקון של @, אז לדעתי זאת רק בעיית ספק.

מה אמרו לך בתמיכה הטכנית?

בהוט אין חייגן ולכן כשאתה נרשם לספק חדש הוא אמור לעדכן את והם מגדירים מחדש את התשתית.

לגבי הנושא של התשלומים בשביל להפסיק לשלם על הספק המובנה הזה שלהם, זה אתה כבר צריך לדבר עם ..

הייתי במקומך מנסה עם הוטנט, 10 או 20 שקל לחודש (תלוי מתי אתה מנסה..) ו-3 חודשים ראשונים חינם (אתה יכול סתם להירשם ולנסות ואחרי חודשיים לבטל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...