אז מה חשבתם על הסרט Wonder woman (וגל גדות בפרט) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה חשבתם על הסרט Wonder woman (וגל גדות בפרט)

OvOnoob

Recommended Posts

שלום חברים,

לפני הכל אציין שאולי אקטואליה ותרבות זה קצת stretch כשמדובר בסרט אבל שיהיה :D 

בכל אופן, לא יצא לי לראות שרשור דומה בפורום (אולי פספסתי), ורציתי להביע את תחושתי לגבי הסרט .

אחרי BVS, והקטע הבלתי נשכח שWW מצילה לבטמן את התחת, נדלק אצלי טיימר חסר סבלנות עד הסרט שיוקדש רק לה.

כ"כ שמחתי לראות שסרט ממש לא אכזב :) , אדרבה היה נהדר ונהניתי מכל רגע והוא ללא ספק סרט מעולה.

גל גדות הייתה, למרות כל הביקורות הציניות לא פחות ממדהימה! , וכריס פיין.. כהרגלו אדיר אבל לא מפתיע (מעריץ גדול של startrek :P )

מחכה בקוצר רוח לjustice league :) 

עוד מישהו שותף להרגשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 זה לא כזה רע :o אין לך מה להצטער.

אני יותר בכיוון 4.5 - 5 כוכבים :) 

למרות שבתור אחד שאהב גם את BVS וגם את suicide squad כנראה שזה לא אומר הרבה :D 

אם כי נראה שדווקא בנוגע לסרט הזה אינני במיעוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

נראה לי שאנשים מתלהבים כל כך מהסרט הזה אך ורק כי הסרטים הקודמים (Batman vs Superman ו-Suicide Squad) היו כל כך גרועים.

בפני עצמו WW הוא סרט בינוני - בערך כמו קפטן אמריקה הראשון - וגל גדות היא שחקנית בינונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אהבתי את suicide squad, אבל כמעט צלבו אותי כשאמרתי את זה בזמנו :D (הדבר היחיד שלא אהבתי זה הג'וקר של ג'רד לטו, לא עובר לי בגרון)

ולדעתי ללא קשר לגל גדות או wonder woman, הסרט BVS, הוא אחד הסרטים הכי under appreciated שראיתי בחיים שלי. זה סרט אדיר! 

אני מת על הסטייל של zack snyder, עוד מימי 300 הראשון. ואהבתי את מה שהוא עושה עם הסרטים ביקום של DC.

לגבי גל, אולי היא שחקנית בינונית, אבל היא אחלה בינונית :D לפעמים כשאתה רואה שמישהו נותן 200% מעצמו, זה מאפיל על כל החסרונות. בדיוק כמו שרואים לפעמים בתחרויות שירה בטלוויזיה, יש המון זיופים אבל לפעמים אתה מחפש נשמה. ויש שם.

בכל אופן, אני מניח שכל אחד והטעם שלו. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BvS הוא לא under appreciated, הוא פשוט גרוע בטירוף. השחקנים גרועים, העלילה גרועה, הסצנה עם מרתה היא אחת הסצנות המביכות והמגוחכות ביותר שאי פעם ראיתי בסרט. כשראיתי את הסרט הזה חשבתי שזה סרט הקומיקס הכי גרוע שראיתי בחיים שלי.

עד שראיתי את Suicide Squad שהצליח להיות גרוע אפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק עליך נמרצות. לדעתי זה סרט מצויין. לגבי Suicide squad אני לא אחלוק (לפחות לא נמרצות) . אני בהחלט יכול להבין למה שונאים את הסרט גם אני לא מת עליו (אבל גם לא שונא).

עזוב את גל. לומר על בן אפלק, ג'רמי איירונס, דאיין ליין ג'סי אייזנברג, לורנס פישבורן וכו' שחקנים גרועים? O_______O  גם הנרי קאויל בסדר גמור (סופרמן)

לדעתי העלילה סבירה (כן יכולה להיות יותר טובה), אבל הביצוע מצוין במסגרתה.

אבל אמרתי כבר על טעם לא מתווכחים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא עפתי על WW, סרט בינוני לגמרי.

אני חושב שישראלים פחות אוהבים את המשחק של גל כי היא פשוט לא יודעת לדבר אנגלית בלי מבטא ישראלי ורק ישראלים שמים לב לזה, וזה פשוט נשמע מעפן. לשאר העולם זה אולי נשמע קצת סקסי, אולי זאת הסיבה שכלכך מחבבים אותה.

אני חושב שהיא שחקנית עם פוטנציאל, אבל היא לא מתאימה לסרטים מסוג כזה, או לפחות לא למשחק של דמויות כאלה. היא יכולה לממש את הפוטנציאל שלה הרבה יותר בסרטי קומדיה/דרמה/רומנטיקה, אבל לא אקשן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב ההפך חחח, באקשן היא חזקה. בחורה מאוד ספורטיבית ועושה את כל הפעלולים לבד ומעולה. 

לא רק בWW, אלא גם במהיר ועצבני, היא עשתה כמעט הכל לבד, והיו שם פעלולים פסיכיים, ורק על זה מגיע לה כל הכבוד.

דווקא שהיא צריכה לדבר או לשחק בצורה מורכבת שם היא נופלת. (בעיקר בגלל מחסום השפה, רואים שהיא עדיין חושבת בעברית)

אבל תכלס, כמו כל מקצוע, אתה הולך ומשתפר, אני מניח שגם היא תלך ותשתפר. (נקווה שגם המבטא)

בכל מקרה, לדעתי, סרטי אקשן/קיץ גדולים שלא דורשים יכולות משחק ראויות אוסקר זה הכיוון הנכון שלה.

בוא נגיד שאני לא רואה אותה מדבבת מצוירים בזמן הקרוב :D  (אלא אם כן יש בסרט דמות ישראלית :P )   

באשר למבטא, כן זה באמת מבטא בולט מאוד במיוחד לנו. במדינות אחרות המבטא הזה כן נחשב סקסי (אלוהים יודע למה) אבל רק אצל נשים חחח. והמבטא הזה הוא עוד אחרי המון עבודה, רוב הישראלים שוברים את השיניים (ואת האוזניים) כשהם מדברים אנגלית.

מה שכן מפתיע אותי הוא חוסר הפרגון הגורף שיש בארץ, החל מביקורות רדיו/טלוויזיה/אינטרנט, וכלה בצופה הממוצע.

שמעתי ביקורת רדיו (ברשת ב נראה לי) שפשוט השתלחה בסרט ובגל, באופן ממש צורם. כל כך צורם שהעברתי תחנה.. זה הרגיש כמעט אישי :o 

יכול להיות שזה משהו במנטליות, האמריקאים אוהבים את גיבורי העל שלהם. הישראלים אוהבים לקטר :D 

oh well :) 

קיצר, הלוז הוא : הולך מחר לראות ספיידרמן בVIP, ואחרי זה פותח טיימר לליגת הצדק :D 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש שמועות שבעקבות הגל (תרתי משמע) של הביקורות החיוביות, הסוף בjustice league (וגם העריכה בכלל) שונו באופן כזה שוונדר וומן הרבה יותר חיונית לעלילה. 

איזה כיף :) 

גם אם הסרט יהיה גרוע (על אף שהסטנדרטים שלי סופר נמוכים, אהבתי את BVS וsuicide squad... ), לפחות נוכל ליהנות מהקטעים שלה. (איזו פרובינציאליות :D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...