חיבור דיסק קשיח ל2 מחשבים במקביל והפיכת dok לקריאה בלבד - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור דיסק קשיח ל2 מחשבים במקביל והפיכת dok לקריאה בלבד

eido300

Recommended Posts

האם אפשר לחבר דיסק קשיח לשני מחשבים במקביל? ואם כן, יש אפשרות אפילו תיאורטית שיהיה אפשר בגלל זה להגיע למחשב השני (וירוסים וכו')?

ואם יש לי דיסק און קי, יש אפשרות להפוך אותו לקריאה בלבד (עדיף ברמה הפיזית ולא ברמת התוכנה)? הבנתי שיש לו 2 חיבורים של העברת נתונים (d+ d-) זה in וout או לא קשור?

האם יש (הכוונה לזיכרון שמחזיק את הקושחה של המכשיר כגון הקושחה של הdok) שאותו א"א לשנות, כך שברגע שצרבתי בו משהו זה יהיה בלתי ניתן לשינוי? אם אפשר לשנות ע"י כלים פיזיים מיוחדים זה לא נורא העיקר שלא כ"א שזה יגיע לידיו יוכל לשנות את זה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להדביק חתיכה קטנה של דבק על כל אחד משני הפינים האמצעיים אבל אז המחשב כתב שלא היה ניתן לזהות את ההתקן.

הדבר הכי טוב שאני מכיר זה להשתמש בתוכנת MPTOOL, יש תוכנה מיוחדת לכל חברה, היא מאפשר לצרוב מה שרוצים על הDOK.

אפשר להוריד תוכנות כאלה באתר http://www.usbdev.ru/,

יש בו מלא תוכנות ומדריכים. הוא ברוסית, תשתמש בגוגל תרגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.

לגבי הדיסק קשיח לשני מחשבים הכונה שלי היא אם אפשר לחבר פיזית, אני רוצוה שזה לא יהיה תלוי במחשב השני אלא שבכל רגע נתון יהיה אפשר לקרוא את הזיכרון משני המחשבים ולא משנה אם המחשב השני דלוק או מכובה.

לגבי הזיכרון, אני מחפש שא"א לשנות אותו, שאיך שהוא יצא מהמפעל ככה הןא ישאר והמשתמש הביתי לא יוכל לשנות אותו.

אני חושב שהבעיה בתוכנה שחוסמת כתיבה לdok היא שיכול להיות שיום אחד איזה הור האקר ימציא ווירוס שיצליח לשנות את זה, לכן צריך או משהו פיזי, או שבהתקן יהיה שא"א לשנות בצורה תכנותית ואז כשנטמיע בו אפשרות לקריאה בלבד זה יהיה מושלם, כי גם המשתמש וגם וירוס לא יוכלו לפתוח את זה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב NDAS לשיתוף קשיח דרך הרשת. בעבר הרחוק זאת היתה חברת XIMETA שנקנתה בעבר הקרוב

ע"י IOCELL .. נדמה לי שהוא כבר לא משווק אבל כנראה ניתן לרכוש משומש. זה מארז לקשיח/ים עם תוכנה ופרוטוקול חכם יחודי ויעודי על הרשת  שנותן ביצועים מעל ומעבר לחיבור רשת רגיל. נדד איתי מחלונות ועד וכולל

חלונות 10 בלי בעיות..

https://en.wikipedia.org/wiki/Network_Direct_Attached_Storage

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

אני משתמש ב NDAS לשיתוף קשיח דרך הרשת. בעבר הרחוק זאת היתה חברת XIMETA שנקנתה בעבר הקרוב

ע"י IOCELL .. נדמה לי שהוא כבר לא משווק אבל כנראה ניתן לרכוש משומש. זה מארז לקשיח/ים עם תוכנה ופרוטוקול חכם יחודי ויעודי על הרשת  שנותן ביצועים מעל ומעבר לחיבור רשת רגיל. נדד איתי מחלונות XP ועד וכולל

חלונות 10 בלי בעיות..

https://en.wikipedia.org/wiki/Network_Direct_Attached_Storage

תודה על התגובה.

אני אבהיר את עצמי, אני שואל אם אפשר לחבר פיזית דיסק קשיח לשני מחשבים, מחשב יכול להיות לדוגמא גם המכשיר הנ"ל האם אפשר לחבר דיסק קשיח גם למכשיר הנ"ל וגם למחשב? יש לי עניין לחבר דיסק קשיח לשני מחשבים, או מחשב ועוד מכשיר אחר, אני שואל אם זה אפשרי ואם באופן תיאורטי יהיה אפשר להגיע ממכשיר אחד לשני דרך הזיכרון המשותף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eido300

תודה על התגובה.

אני אבהיר את עצמי, אני שואל אם אפשר לחבר פיזית דיסק קשיח לשני מחשבים, מחשב יכול להיות לדוגמא גם המכשיר הנ"ל האם אפשר לחבר דיסק קשיח גם למכשיר הנ"ל וגם למחשב? יש לי עניין לחבר דיסק קשיח לשני מחשבים, או מחשב ועוד מכשיר אחר, אני שואל אם זה אפשרי ואם באופן תיאורטי יהיה אפשר להגיע ממכשיר אחד לשני דרך הזיכרון המשותף.

לא, ניתן להשתמש בפתרונות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

ההבהרה שלך לא עוזרת. לא נראה לי שאתה מבין מה זאת בדיוק רשת ומה זה כונן הרשת הזה.

העזר בחבר שמבין יותר ממך.

אהה, אם הבנתי נכון הוא לא משתמש באינטרנט אלא מחובר פיזית בכבל לכמה מחשבים, אז מהתשובות שלכם אני מבין שאפשר רק דרך מוצר כלשהוא.

תודה רבה.

אשמח לתשובה גם לשאר השאלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...