מכת המחץ של AMD: חצי מהמחיר של אינטל עבור 16 ליבות עיבוד? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכת המחץ של AMD: חצי מהמחיר של אינטל עבור 16 ליבות עיבוד?

Recommended Posts

אורח Demitri Sher

Orr Fish תומר פיש תכירו =] תומר, הוא מחפש מחשב חדש, תעזור לו קצת לעשות סדר בדברים (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם הברבורים האלה על הליבות... מי משווה ליבות? תשוו ביצועים. כל עוד אין כאלה, כל הדיון מיותר. ובאופן כללי ואני אחזור על עצמי - כל הליבות הללו, כיום, תועלתיות רק עבור צרכנים מקצועיים, בעלי תוכנות מקצועיות [היקרות הרבה יותר מהמעבד], אשר מעיילים תהליכים וחוסכים להם זמן... וזמן זה כסף. הגיוני, לא? מי שבאמת צריך את הכח העיבוד יקנה את החזק ביותר ולא יתלונן, אלא ישמח שיש לו את האופציה לשפר את המערכת הקיימת ולעייל את העסק אף יותר. מי שלא באמת זקוק למעבדים הללו [לא יכול לנצל את כמות הליבות] וסתם חומד את הטכנולוגיה ה"חדישה" - פראייר, עשיר או לא מבין בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שזכור לי הליבות החדשות של דיי השיגו את הליבות של מבחינת ביצועים, וגם אם יש לך 80% מהביצועים של ליבה של , תעדיף לקנות 16 ליבות ב850$ מאשר 10 ליבות ב2000$. עכשיו זה קרב על למי יש יותר גדול (וזול) ואני לא חושב שיש במאמר הזה מילה אחת על גיימינג, אז חצי ממה שרשמת פה לא קשור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הזה מיועד לאנשים אשר זקוקים להמון ליבות עיבוד והם מולטי טאסקינג כבד. נכון, יש ויש ולעיתים, ריבוי ליבות לא באמת מועיל. אך כאשר אתה בונה מערכת מחשב, ואתה בעל הצרכים הללו ויש לך מעבד ב 1900$ או מעבד ב 850$ שזה למעשה הפרש של נגיד 3,000 שקלים? זה 3,000 שקלים שיכולים ללכת לכרטיס מסך לבדו ולחומרה קצת יותר זולה (לוחות אם) וכו'. תתפלא, זה כן עושה את ההבדל עבור אנשים, שחוסכים עד כ 1000$, זה לא בא ברגל עבור חלקם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - לא מעיין אותי מה זכור לך ומה לא יעדת מעולם. כנראה שלא קראת את מה שרשמתי אחרת לא היית טוען שהתייחסתי לשוק הגיימינג. למעשה, לא הזכרתי את המילה בכלל... בנוסף, גם לא לקחתי צד בטענה ששווה לקנות את האחד על פני השני. זאת כיוון ש - א י ן ע ד י י ן ב י ן מ ה ל ה ש ו ו ת ! ! ! עברית שפה קשה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...