האם לממש אחריות על עכבר? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לממש אחריות על עכבר?

arik100

Recommended Posts

בחודש האחרון הכפתור גלילה (הגלגלת ניתנת ללחיצה) מקרטע ואני מחמיץ לחיצות , וגם צריך ללחוץ הרבה יותר חזק

השאלה היא אם לממש אחריות כי העכבר ממש בסוף תקופת האחריות , והשאלה היא אם זה סיבה לגיטימית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי במחיר שלו ותלוי בכמה התעסקות והוצאות יהיו במימוש האחריות. עכבר פשוט של לוגיטק שנקנה

בשקם אלקטריק. היבואן אומר לממש דרך החנות. נסיעה לחנות - זמן, דלק, חניה - והחנות נפנפה אותי,לא שמעה

ולא יודעת על מה מדובר. מן הסתם ניתן היה לברר שוב ולסדר את הבלגן אבל

זה עוד 2 נסיעות לחנות שנמצאת בעיר אחרת - למסור ולקבל בחזרה. ויתרתי על המימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד סיפור אחריות....

היה לי קומקום חשמלי תוצרת אנגליה למעלה מ 25 שנה.עבד כמו שעון. הוא עשה את שלו, לא מצאתי גוף חימום מתאים גם לא באנגליה, ולכן רכשתי

חדש. גם הפעם מחברה אנכלית (אבל תוצרת סין). הכי משוכלל שיש עם כל התוספות שיש ועלה הון קטן. (יותר מ 300 שח). הוא התקלקל כמובן במסגרת האחריות.  נסעתי לנותן השירות, כמעט נדרסתי שם במעבר חציה ע"י נהגת שלא ממש התעוררה בבוקר, ומסרתי אותו לתיקון. חזרתי שוב לקבל אותו מתוקן. עבד בסדר עד לחודש לאחר גמר האחריות. ירד לי האסימון. הפקדתי אותו בזבל ומאז אני קונה ולא משלם בשום פנים יותר מ 40 שקל עבור קומקןם ולא מתיחס בכלל לאחריות שיש לו. התקלקל ?- קונה חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבדיוק קרה לי אותו דבר.  עכבר של לוג'יטק, נקנה באמאזון. 

פניתי ללוג'יטק, בהתחלה הציעו שאני אנסה החלפת שקע , עדכון דרייבר וכאלה, וברגע שזה לא עבד שלחו לי חדש. כל העניין לקח כמה ימים, ולמשלוח לקח רק איזה 4 ימים להגיע לארץ מיום המשלוח. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...