ביזיון בסניף משרד הפנים באשדוד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביזיון בסניף משרד הפנים באשדוד

OvOnoob

Recommended Posts

שלום חברים, הלכתי היום עם בן דוד שלי להוציא לו דרכון חדש, שאמור להיות ביומטרי.

הזוועה שהלכה שם מעבר לתיאור במילים.

כאוס מוחלט, יחס מחפיר של העובדים במקום, שהתבטא במיוחד ע"י התנשאות מפחידה של הפקידה הממושקפת או מה שהיא לא תהיה.. שעמדה בסף הדלת כמו איזה באונסרית במועדון ופשוט העליבה אנשים על ימין ועל שמאל, ומה לא. 

כמעט התפתחה שם קטטה שנמנעה ע"י תושייה שלי ושל עוד בחור, בין אחד הסדרנים לאזרח חם מזג (אם כי במקרה הזה היה צודק וחבל שלא הכניס לסדרן החוצפן עם הידיים הארוכות אגרוף לפרצוף).

השיא של החוצפה היה שהממושקפת  אמרה היום לא ינתנו יותר דרכונים ביומטריים.. והסיבה היא "אנחנו לא נישאר פה עד 9 בערב בגללכם". WTF!! שעות קבלה הם עד 17:00, עמדנו שם ב16:00..

פשוט גועל נפש.

בשורה התחתונה, הפסדתי שעתיים עבודה, ויצאנו בידיים ריקות.

לומר שהופתעתי? לא ממש. אבל זה עדיין מגעיל מאוד לראות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הישראלים זה עם כ"כ חסר סבלנות. אני פשוט עמדתי שם והתבוננתי כמו בגן חיות. פשוט מדהים.

אמרו אי אפשר היום, התעצבנתי בלב, חיכיתי עוד כמה דקות לשמוע מה קורה, ופשוט הלכתי. 

כמות הצעקות שהיו שם הייתה פשוט מביכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה לא שבמקום מגורי אני מוקף בג'נטלמנים

וגברות לרוב, מה גם שאני לא רואה את עצמי כאחד כזה,

אבל מה שעצבן / הדהים אותי אלו הדברים שאמרה אותה

הפקידה שם.

גם עם נזכר בחודשי הקיץ לחדש / להוציא דרכונים, דבר

שלא מצדיק את הדברים ששמעת, אבל לבטח לא עוזר בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. לגמרי, הייתי בשוק שזה מה שהיא אמרה. בכל מקום נהוג לקבל קהל עד הדקה האחרונה ולסגור שערים.

לא יודע מה היא חשבה לעצמה שהיא אמרה את זה. חבל שלא צילמתי אותה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם זו אי נוחות שהם יצרו בכוונה אבל הוא באמת מעדיף להיות מתוייג ומוכנס למאגר שילווה אותו עד סוף חייו מאשר להגיע למשרד הפנים לחידוש דרכון במקום פעם בעשר שנים- פעמיים?

"להוט" זו אולי טיפה הגזמה... אבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוייג? סוף ימיו? אני לא מבין על מה כל הפראנויה? 

גם ככה בגיוס לוקחים תביעות אצבע (למיטב זכרוני) נו ו.. 

כל הקשקשת הזאת סביב המאגר מיותרת להחריד.

אני הייתי יותר מוטרד מהמידע שחברות כמו ומייקרוסופט אוספות עלינו בכל רגע נתון. ולא מתביעת אצבע במאגר ממשלתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה? פשוט תעבור למתחרים.

וזו תמצית הבעיה עם כל אירגון ממשלתי. אין מתחרים. אין מוסר עבודה - לא צריך כי יש הסתדרות וקביעות.

אין שום קשר בין התפוקה והשירות ללקוח לכמות הלקוחות - אפשר להתייחס ללקוחות כמו זבל. אתה למעשה לא לקוח אלא בעיה שצריך להיפטר ממנה.

אותו דבר גם עם אלה שאחראים לשמור על המאגר הביומטרי, ועם אלה שיחליטו איך להשתמש בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בשביל לאזן את השליליות שהפצתי בתחילת השרשור.

טרחתי בפעם השנייה לקבוע תור. הפרוצדורה היא לשלוח להם מייל ופקידה חוזרת אליך אחרי כמה ימים עם אופציות.

משהצלחתי סוף סוף לעבור את שערי הכניסה ולהיכנס למקום עצמו אני חייב לומר שהתרשמתי די לטובה.

הפקידים עבדו בקצב מסחרר (אני לא מאמין שאני אומר זאת) והטכנולוגיה שלהם הייתה די מתקדמת. בכל עמדה עם מסך, הכל אלקטרוני החל מהחתימה, וקליטת תביעת האצבע וכו' וגם הפקידים עושה רושם ידעו להתמודד היטב עם הציוד שברשותם שזה חשוב.

מה גם שהפקידה שנפלתי עליה הייתה ממש נחמדה וזריזה, ונורא אינפורמטיבית (היו לי שאלות).

אם נשים בצד את התנהלות אותה הפקידה החצופה מאותו יום, סה"כ לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרכון שאינו ביומטרי - תוקפו לעשר שנים...

סביר להניח שהמאגר הביומטרי לא ישרוד 10 שנים,בפרט ללא דליפה..

רק לחשוב על הישראלי שיכנס לעיראק עם דרכון אמריקאי, כשטביעות אצבעו דלפו מהמאגר הישראלי.....

אשכרה טביעות אצבעות של חצי מהעם היהודי...

טמטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...