ביזיון בסניף משרד הפנים באשדוד - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביזיון בסניף משרד הפנים באשדוד

OvOnoob

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח שהפקידה היא אשה יותר מבוגרת, עם משפחה עם ילדים.

למה שתשאר שעתיים אחריי שעת סיום העבודה שלה?

"לא אני ולא אתה נגיד לעם ישראל מתי להגיע ולאן", איזה גישה מגעילה. להיות עם הראש בקיר.

אם אתה מזמין בחו"ל בית מלון ביום האחרון אתה גם מתעצבן עליהם שאין להם מקומות פנויים או שבחו"ל אתה מנומס ורק על הפקידים המסכנים אתה גיבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, תמשיך להצדיק התנהלות כושלת של משרדים, ככה המדינה תתקדם מהר.

ומה הקשר גיבור? גישה מגעילה? על מה אתה מדבר בכלל??

אני אומר לך שהייתה פקידה שמעליבה אנשים שפשוט עומדים בתור. אתה אמיתי?

ואם שומר היה מרים עליך יד? היית שותק על זה? קיצר.. מאסתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקום "מסודר" קולטים אנשים עד לשעת הסגירה, ולאחר מכן סוגרים את השערים עד אחרון הלקוחות.

אותנו סילקו שעה וחצי לפני הסגירה.

איך אני אוהב את זה שאנשים מצטרפים לשרשור וקוראים הודעה וחצי ומגיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משרד הפנים (כל מערך שירות שהוא בעולם בעצם) בנוי לתת שירות ל-X לקוחות בשעה, כאשר ה-X מבוסס כנראה על ממוצע רב-שנתי של כמות הפונים לקבלת שירות. באופן טבעי, בתקופות שפל יש פחות עומס ופחות תורים ובתקופות עמוסות יש תורים ארוכים, שיכולים להגיע גם למצב שמתואר כאן. אבל, אני לא רואה איך משרד הפנים אשם כאן במשהו (לשם שינוי) - אי אפשר להחזיק באופן קבוע קיבולת שמיועדת לטפל במקרי קיצון, הרי לא היית רוצה שעל חשבון המסים שלך יחזיקו פי 2 יותר פקידות שלא יעשו כלום עשרה חודשים בשנה, נכון? מצד שני גם אי אפשר בהכרח לגייס פקידות לחודשיים בשעות העומס ולפטר אותן מיד אחר כך, אז מסתדרים עם מה שיש.

הדרך הנכונה היא לפזר את העומס בצורה כמה שיותר יוניפורמית על פני השנה כולה - רק שאת זה לא משרד הפנים יכול לעשות, אלא האזרחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתייחס לזמן העמידה בתור והפסד ימי העבודה בקיץ כאל תעריף גבוה יותר כבר היום, עובדה שיש אנשים שמוכנים "לשלם" את המחיר הזה ולהתלונן על כך - בדיוק כפי שיהיו אנשים שיתלוננו על כך שהתעריף גבוה יותר בקיץ "בדיוק כשצריך לחדש את הדרכון" ויגידו שהמדינה עושה קופה על חשבונם וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lev-27

התנהגות כושלת כי כבודו החליט להופיע שעה לפני הסגירה בשיא תקופת העומס. נו באמת... אדם חכם מגיע חצי שעה לפני הפתיחה ותופס מקום בתור.

סליחה?

אם כתוב ששעות הפתיחה הן עד שעה 18:00 (נניח) יש לי זכות מלאה להיכנס גם ב-17:59.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omrij

בשביל לווסת אפשר לקבוע תעריף מוזל לדרכון בחודשי שפל ותעריף יקר בחודשי שיא.

זה בדיוק מה שעושים...

בין נובמבר לפברואר המחיר הוא 195 ש"ח, בין מרץ לאוקטובר הוא 245 ש"ח.

אבל מעבר לעובדה ש-50 שקל זה לא משהו שבאמת ישפיע על אנשים (אנחנו מדברים פה על דרכון ליציאה מהארץ... רק הקפה בנתב"ג יעלה יותר...), רוב האנשים פשוט לא חושבים בכלל על תוקף הדרכון שלהם עד הרגע שהם כבר מתכננים את הטיסה הבאה - ואז הם מגלים שהוא כבר לא בתוקף, וצריכים לחדש אותו באותו רגע, בלי קשר למחיר או לעומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...