להכות בברזל החם: AMD חותכת את מחירי סדרת Ryzen 7 1700 ובגדול - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להכות בברזל החם: AMD חותכת את מחירי סדרת Ryzen 7 1700 ובגדול

djelectric

Recommended Posts

ניראה לי שהם בפאניקה לא מכיוון שאין להם איך להיתחרות וחסר או משוה- אן מה לידאוג לאינטל הם בקלות יחזרו לתחרות ובטוח יש להם הרבה אסים בשרוול.

מיאו שיותר נכון בפאניקה הם אנשי הכספים כי הם היו רגילים ליראות אחלה דוחות עם רווחים מטורפים כי יכלו לידרש כל מחיר אסטרונימי לחתיכות הסיליקון שלהם וכעת שיש תחרות והיא ניראה כמו תחרות אמיתית עם שכניראה יכולה לתת יותר ביצועים לדולר ובפחות צריכת חשמל כניראה אז הם יאלצו לרדת מהעץ ולתמחר בצורה תחרותית בהרבה את המעבדים ולכן בזמן הקרוב ההכנסות הולכים לרדת בתחום המעבדים - זה וודאי ועל זה כמה אנשים יחטפו סתירות כי המשקיעים לא יאהבו את זה.

משם פשוט תאלץ להציג שוב טכונוליגה פורצת דרך שלAMD לא יהיה מיתחרה ואז הם יחזרו שוב לצורת התימחור שהם אוהבים וימשיכו להיתעשר :-). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האיום הוא גם מכמה כיוונים. זה לא צעצוע, ו-16 ליבות כשיושק ב-849 דולר יעשה כאב ראש להרבה מהנדסים.

אני יודע שלאינטל יש את היכולת להגיב, אבל ... כאילו... אני אשחק עם זה ואוהב את זה, אבל משהו ירגיש לי לא נכון.

ביקורת אופטיין בדרך, ממתין ל-. יהיה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

ביוני שנה הבאה, אחרי שאקבל את המפתחות לדירה ואפסיק לשלם כפול (שכירות + משכנתא), אתפנק במחשב חדש. כמו שזה נראה עכשיו, זה יהיה AMD.

מעבד 16 ליבות ב-850 זה די no brainer.

כן, עם 0.5% ניצול CPU במצטבר...

אנשים רדו מהגג, אף אחד לא צריך לא 16 ולא 8 ליבות למחשב ביתי.

לאלה שמחלקים את התקציב באופן סביר (וזה הרוב) מעבד כזה יהיה ביזבוז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר שנראה מעבדי Threadripper עם 16 ליבות לפני מעבדי 14/16/18 ליבות כי לא היו מתוכננים זה קרא רק כתגובה לAMD Threadripper...

הסרת NDA של על וסקירות של 6/8/10/12 ומעבדי KABYLAKE-X  בתאריך 12/6 סביר ביום שלישי בבוקר ???

מעבדי 14/16/18 בעצם מעבדי סיבר שנראה רק בסוף השנה בחודש דצמבר...

עוד משהו יפה מעבדי AMD Threadripper יהיה עם תמיכה של DDR4 QUAD מהירות 3200MHZ כנראה AMD למדה ממה שקרה עם לוחות אם והולכת לתת לחברות של לוחות האם זמן...

יהיה מסקרן לראות איך ביצועי המשחקים כי יש הרבה משמעות למהירות הזיכרון עבור מספר משחקים וגם יש עדכונים ממפתחי המשחק במיוחד עבור  Rise of the וashes of the singularity שנותן תוספת של 20% ל30% בביצועים במיוחד ברזולוציה FHD ...

כנראה במשחקי העתיד שיוצאים עם DX12 לא יהיה פער בין מעבדי לAMD ???

untitled-1.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייחסות לשוק ה- והשפעתו על הנושא, ועוד דברים....  סקירה מאת מומחה (נוסף) בנגזר השבבים מיום 6.6.2017

AMD: A Big Winner From Apple's Developer Conference

https://seekingalpha.com/article/4079200-amd-big-winner-apples-developer-conference?auth_param=1e69rs:1cjdmsn:9d6f3aaa0219ec39939752f055ef55c1&uprof=45&dr=1

תקציר מנהלים:

המניה מתומחרת לעמוד על שווי 19 דולרים בסוף השנה.

מה שלא מפריע לה אגב, לנסוק מזה כמה ימים ברציפות. מגרדים כבר 13$

Capture14.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בור ועם הספר

כן, עם 0.5% ניצול CPU במצטבר...

אנשים רדו מהגג, אף אחד לא צריך לא 16 ולא 8 ליבות למחשב ביתי.

לאלה שמחלקים את התקציב באופן סביר (וזה הרוב) מעבד כזה יהיה ביזבוז כסף.

תודה לך שהסברת לי מה אני צריך ומה לא.

באמת. מה הייתי עושה בלעדיך?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתפכם עם כתבה מאד מעניינת ברמת מאקרו, לא רק על ההיבט צפוי להתרחש בתחום העיבוד והשפעתו על אינטל ו- ,

אלא על shift מאד מעניין שלא חשבנו עליו והוא די נכון, מעבר מעולם ה CPU לעולם ה GPU, משהו שעשוי לשנות את הזירה

בשנים הבאות.  הכותרת של המאמר מכוונת כדי ליצור עניין, אל תסתפקו בקריאתה...

מה שמאד מעניין זה הסכום שלו, אשר ציטוט ממנו הבאתי מטה יותר. ניתן גם להבין ממנו את ההשלכות לגבי נוידיאה בהקשר הזה....

Intel Should Fear AMD

https://seekingalpha.com/article/4079546-intel-fear-amd?auth_param=1e69rs:1cjg7ud:5e0da1051095b9d778c6f4f39fb5ee12&uprof=45&dr=1

"it's the shift of processing duties from CPUs to GPUs. Very few calculations nowadays are actually done by the CPU because GPUs are much more powerful processors and are relatively cheap compared to the capabilities they have relative to the CPU. The latter has been reduced to the role of conductor while the GPUs are the trains that do the actual work, which will bring down the price, relevancy, and usefulness of CPUs moving forward."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

ראיתם את הלוח של הEPYC? לסוקט בודד הוא יהיה 30*30 ס"מ! כלומר אפשר יהיה להכניסו במארז קטן יחסית למיפלצת ענקית, לתחנות עבודה זה מטורף!.

האמת שלא חשבתי על זה בכלל ולא שמתי לב. אם הם ייצרו בגודל האמור - זה פרקטי מעין כמוהו, ויש לכך משמעויות

מעשיות ביישומים שדורשים פלטפורמות ניידות, קטנות גודל, ובעלות כח חישובי רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

לא יודע אם ראית קודם, אך פתחתי שרשור בהקשר הזה בפורום והתייחסתי בסיכומו גם אליך.

אם אנו מבינים נכון, כנראה שהפלטפורמה הבאה X399 תאפשר הרכבת מערכת עם 10 ליבות עיבוד (20 threads)

כאשר המעבד יעלה רק קצת מעבר לעלותו של סגמנט ה- mainstream.

זה יהיה משהו שלהערכתי יהיה תפור למידותיך כמו לעוד רבים, בין השאר משום שהוא יהיה קורץ במיוחד במה

שהוא נותן בכל כך מעט כסף יחסי. יאפשר להשיג מערכת סופר חזקה במחיר מאד מעשי. 

לשדך מעבד ב-550$ בלבד, עם רביעיית זיכרונות 8GB בתצורת Quad memory channel לסך כולל של 32GB, הרכב קלאסי.

הערכה גסה לסדרי גודל העלות של הפלטפורמה:

לוח אם 250$

מעבד 550$

רביעיית 8GB כ- 400$

מארז 150$

ספק 150$

סה"כ 1500$ לפלטפורמה, לפני בחירה באמצעי והאצה גראפית. זהו מחיר שובר שוק שלא היה כדוגמתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

אתה לא צריך 16 ליבות במחשב ביתי

אנשים קונים גם דברים שהם לא צריכים, זה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

האמת שלא חשבתי על זה בכלל ולא שמתי לב. אם הם ייצרו לוח אם בגודל האמור - זה פרקטי מעין כמוהו, ויש לכך משמעויות

מעשיות ביישומים שדורשים פלטפורמות ניידות, קטנות גודל, ובעלות כח חישובי רב.

אכן נכון- וזה רק סנונית ראשונה:

המחשב מו אינטל:

47ac8a2375b0.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...