אינטל עשתה זאת שוב? הפרטים הטכניים אודות המחשב בגודל של כרטיס אשראי נחשפים - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל עשתה זאת שוב? הפרטים הטכניים אודות המחשב בגודל של כרטיס אשראי נחשפים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אני מצליח להבין התלהבות מדחיסת מחשב לגודל כל כך קטן, אבל אני לא מצליח להבין מה השימוש בו? בשביל להציג עבודות במחשב אחר - או להוריד קובץ מהענן לא יותר פשוט? ואם זה אם זה מחשב שמצריך תמיד תחנת עגינה, אז בשביל מה מראש ליצר אותו כל כך קטן? אפשר לייצר כמו ה NUK של עכשיו שהם כבר בגודל של תחנת העגינה. ואם כבר קונספט של מחשב קטן שהולך איתך תמיד, נראה שסמארטפון עם תחנת עגינה הרבה יותר רלוונטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון... הבעיה עם הCLOUD היא תשתיות האינטרנט. אתם יכולים להתלונן שעושקים אותנו עם התשתיות בישראל, אבל תשתית תמיד תהיה מגבלה נוספת על מה שאתם יכולים לעשות. תהיו בטוחים שככל שתשתיות האינטרנט ישתפרו, ככה גם הדרישות מהתכנים יגדלו... זה בערך כמו הטיעון של "למה לא עושים את הRAM מהזכירון של הSSD?" או "למה לא עושים את הCACHE מהזיכרון של הRAM?" זה טיעון חסר היגיון.
המרחק מהמחשב השולחני למסך ולמקלדת שלך תמיד יהיה יותר קצר מהמרחק לשרת מרוחק מאות או אלפי קילומטרים.

זה יכול להיות שימושי בקטע של... אם יש לך יותר מעמדה אחת לעבוד בה ואין לך כח לסנכרן הכל ולהתקין כל דבר על כל עמדה במחשב.
ואל תגידו לי שאתם רוצים CLOUD בסיגנון MAINFRAME שפשוט שולח את המסך והמקלדת כי זה מגוכך.

לדוגמא יש לי מכשיר אנדרויד קטן שאני מתקין עליו משחקים. אני יכול לקחת אותו לחבר, אבל אני לא משתמש בו כל הזמן כי יש לי את המחשב השולחני. אם הייתי יכול פשוט לחבר אותו לתחנת עגינה בחדר עבודה היה לי הרבה יותר קל להשתמש בו יותר בשותף.
למעשה, הגודל של המחשב הוא לא הדבר הכי מיוחד בו, אלא השילוב של זה ועצמם העובדה שאפשר לתקוע אותו בתחנת עגינה מבלי שצריך לנתק ולחבר כבלים. זה נשמע טיפשי, אבל לנתק כבלים ולסחוב עכברים ומקלדות זה מחסום מאוד גדול בשימושיות של מכשיר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

דבר ראשון... הבעיה עם הCLOUD היא תשתיות האינטרנט. אתם יכולים להתלונן שעושקים אותנו עם התשתיות אינטרנט בישראל, אבל תשתית אינטרנט תמיד תהיה מגבלה נוספת על מה שאתם יכולים לעשות. תהיו בטוחים שככל שתשתיות האינטרנט ישתפרו, ככה גם הדרישות מהתכנים יגדלו... זה בערך כמו הטיעון של "למה לא עושים את הRAM מהזכירון של הSSD?" או "למה לא עושים את הCACHE מהזיכרון של הRAM?" זה טיעון חסר היגיון.
המרחק מהמחשב השולחני למסך ולמקלדת שלך תמיד יהיה יותר קצר מהמרחק לשרת מרוחק מאות או אלפי קילומטרים.

זה יכול להיות שימושי בקטע של... אם יש לך יותר מעמדה אחת לעבוד בה ואין לך כח לסנכרן הכל ולהתקין כל דבר על כל עמדה במחשב.
ואל תגידו לי שאתם רוצים CLOUD בסיגנון MAINFRAME שפשוט שולח את המסך והמקלדת כי זה מגוכך.

לדוגמא יש לי מכשיר אנדרויד קטן שאני מתקין עליו משחקים. אני יכול לקחת אותו לחבר, אבל אני לא משתמש בו כל הזמן כי יש לי את המחשב השולחני. אם הייתי יכול פשוט לחבר אותו לתחנת עגינה בחדר עבודה היה לי הרבה יותר קל להשתמש בו יותר בשותף.
למעשה, הגודל של המחשב הוא לא הדבר הכי מיוחד בו, אלא השילוב של זה ועצמם העובדה שאפשר לתקוע אותו בתחנת עגינה מבלי שצריך לנתק ולחבר כבלים. זה נשמע טיפשי, אבל לנתק כבלים ולסחוב עכברים ומקלדות זה מחסום מאוד גדול בשימושיות של מכשיר כזה.

אגב לחבר אלחוטית - פלא שיש תמיכה ב-AIR PLAY (הצגת מסך של מכשירי במכשיר אחר) באנדרואיד, אבל לא ב-
היה גם תקן WDS להצגת מסך , אבל לא ראיתי אף מכשיר עם משדר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...