הצד המר של מעבדי האקסטרים החדשים: פתרון טרמי זול במקום הלחמה איכותית - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצד המר של מעבדי האקסטרים החדשים: פתרון טרמי זול במקום הלחמה איכותית

djelectric

Recommended Posts

אישית אני אומרת מהניסיון שהיה לי עם 4790K: קניתי את ה BOX עם לוח אם יוקרתי של והתחלתי לבדוק את העניין עם הגדרות OUT OF THE BOX מה שנקרא. אז קודם המעבד של ה BOX: בהמרה פשוטה של קובץ MP4 לקובץ MVK המעבד הגיע ליותר מ 100º . חשבתי אני הוזה! _ (בשנית, פרקתי מרחתי וניסיתי... עם אותה תוצאה) עכשיו כבר הרכבתי קירור LOW PROFILE של C12P-SE14. ושוב המרה של קובץ והטמפ ריחפה באיזור ה 80º מינוס. פה כבר הלכתי לבדוק ברשת.... והחלטתי לעשות DELID. אז לאחר 3 שבועות שלקח ל COOLLABORATORY להגיע מאמאזון הגיע הזמן לנסות. המרה של קובץ MP4 X264 לקובץ MK X264 _ (לדעתי היה פרק של WALKING DEAD) _ לקח כ 15-20 דקות בשימוש המעבד בלבד, הטמפ צנחה ל 65º אז הנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ קטן ממני לכל אלה שהחליטו לפתוח את המעבד ולהחליף משחה. אם כבר פתחתם תשתמשו במשחה על בסיס מתכת להם יש את התוצאות הטובות ביותר המריחה לפעמים בעייתית ויש לדייק ולא לזלוג כי היא מוליכה חשמל שיכול לגרום לבעיות... אבל אם כבר אז כבר אל תתקמצנו פה שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון אישי עם i7 3770K, שווה להחליף את המשחה הזולה הזו. החלפתי עם משחה מסוג מתכת נוזלית שניתן לקנות אצל CoolLaboratory. זה נקרא LiquidUltra Pro. לאחר בדיקות של לפני ואחרי, זה גילח 20 מעלות (!!) כאשר טמפ' החדר היתה אותו הדבר בשתי הבדיקות. כמובן שאני משתמש בקירור מים מאסיבי וממהיר ל- 4.7GHZ. הדרך הטובה ביותר להסיר את הכיסוי של המעבד זה עם פטיש, קרש ומלחציים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שנגיע למצב כזה, שמצריך אחרי רכישת מעבד חדש גם "עבודת נגרות בחדר מלאכה", אז נבין שהיצרן/מוצר הזה דפוקים.

מוצר כמו מעבד צריך לעבוד פרפקט by design ו- by production מבראשית.

עם הסנדי ברידג' 2500K שאצלי אין שום בעיות, הוא משייט לו בנינוחות על 4.4Ghz קלילים על אויר בלבד, ללא שינוי

מתחים מהדיפולט, שקט לחלוטין, והטמפרטורות אינן עוברות 78c בבדיקות מאמץ כבדות, ולא מתקרבות לערכים הללו תחת

עבודה סטנדרטית בכללה גיימינג או סימולטור מאומצים.

המעבד עובד כך מאז מאי 2011 ולא הפסיק במהלך 6 שנים לעבוד כמו שעון שוויצרי.

זו הדוגמא הנכונה, כך זה אמור להראות ולתפקד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...