Linksys WRT1900ACS חדש, WIFI איטי במיוחד ושאלה על DD-WRT - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Linksys WRT1900ACS חדש, WIFI איטי במיוחד ושאלה על DD-WRT

aviran_n

Recommended Posts

התקנתי בבית Linksys WRT1900ACS יחד עם מודם של D-LINK מבזק. מחובר לתשתית במהירות 40 מגה (לא אפשרי יותר כרגע מבחינת בזק).

במחשבים המחוברים קווית לראוטר, בדיקת מהירות מראה 38-40.6 מגה, בבדיקה עם מחשבים שמחוברים לרשת ה2.4Ghz, מתקבלת מהירות של 0.8 עד 8 מגה בייט בלבד. ברשת ה5Ghz אפשר לקבל 20-22.

ניתקתי מהחשמל כמה מכשירים שחשבתי שאולי יכלו להפריע לWIFI, אך ללא כל השפעה על המהירויות.

מה ניתן לעשות? איך ניתן לפתור את הבעיה?

קראתי קצת בנוגע לקושחת DD-WRT, הייתי שמח לשמוע מהם החסרונות שבמעבר לקושחה הזו, ואם יש דברים שעלי לקחת בחשבון לפני.

תודה,

אבירן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DD-WRT היא קשוחה קוד פתוח צד שלישי שמבוססת על . קשוחה כזאת נותנת הרבה יותר אפשרויות, וניתנת להתאמה בצורה רחבה מאוד.
מניסיון בדרך כלל קשוחות קוד פתוח שעובדים עליהן ובודקים אותן המון מפתחים ומשתמשים, הרבה יותר מהירות ויציבות. זה בניגוד לצוות קטן וצוות בדיקות שיושבים בחברת האם, ומוגבלים בזמן ובמשאבים.

בנוסף, יש את OpenWRT, שאני יותר אוהב, אבל מצריכה קצת יותר השקעה ראשונית בהתקנת פיצ'רים.
יש את LEDE שמבוססת עליה, ומביאה עדכונים יותר תכופים, מאחר שהפיתוח של OWRT די איטי ומסורבל (בגלל זה LEDE נוצר).
ויש גם את Gargoyle שמבוסס על גם הוא על OWRT, ומגיע עם הרבה חבילות בסיסיות מותקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Distortion

DD-WRT היא קשוחה קוד פתוח צד שלישי שמבוססת על לינוקס. קשוחה כזאת נותנת הרבה יותר אפשרויות, וניתנת להתאמה בצורה רחבה מאוד.
מניסיון בדרך כלל קשוחות קוד פתוח שעובדים עליהן ובודקים אותן המון מפתחים ומשתמשים, הרבה יותר מהירות ויציבות. זה בניגוד לצוות פיתוח קטן וצוות בדיקות שיושבים בחברת האם, ומוגבלים בזמן ובמשאבים.

בנוסף, יש את OpenWRT, שאני יותר אוהב, אבל מצריכה קצת יותר השקעה ראשונית בהתקנת פיצ'רים.
יש את LEDE שמבוססת עליה, ומביאה עדכונים יותר תכופים, מאחר שהפיתוח של OWRT די איטי ומסורבל (בגלל זה LEDE נוצר).
ויש גם את Gargoyle שמבוסס על גם הוא על OWRT, ומגיע עם הרבה חבילות בסיסיות מותקנות.

היי אני משתמש ב DD-WRT, האם מעבר ל OWRT או LEDE באמת יכול להביא שינוי משמעותי ? עד כמה שונים הם מה DD ?

ושאלה נוספת, אני להורדה אבל לא רואה הורדה למעבד מרוול אתה יודע אולי למה ? (אני גם בעל WRT1900ACS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של SomeOneDudOrg

היי אני משתמש ב DD-WRT, האם מעבר ל OWRT או LEDE באמת יכול להביא שינוי משמעותי ? עד כמה שונים הם מה DD ?

ושאלה נוספת, אני להורדה אבל לא רואה הורדה למעבד מרוול אתה יודע אולי למה ? (אני גם בעל WRT1900ACS

יש לך בעיות עם DD-WRT? אם לא, אני לא רואה סיבה להחליף. אתה תצטרך להשקיע יותר בלהתקין ולקנפג דברים.

כתוב בעמוד של המכשיר שזה מעבד מסוג Armada 385 88F6820. אז אני לא יודע על מה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

לי יש 1200AC מהדור האחרון (חומרה זהה ל-1900, אותו מעבד, אותו רק פחות אנטנות AC) עדיין עם הרום המקורי.

2.4ghz n מוריד ומעלה ב 40Mb בערך  - נבדק עם סמארטפון ומחשב .

5ghz ac מוריד ומעלה ב-160-200Mb - נבדק עם 3 .

דירה לא גדולה במיוחד, הראוטר נמצא במרכזה. אין צורך ב repeaters, הקליטה מעולה בכל הבית.

יש לך repeater?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...