מה ההבדל בין כול הגרסאות של הכרטיס 1070? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין כול הגרסאות של הכרטיס 1070?

MrHicUp

Recommended Posts

לכל חברה יש מן גרסה או גרסאות משלה לאותו כרטיס מסך. הבדל אחד הוא שונה ובדרך כלל יותר אפקטיבי מהקירור הרגיל.

ה Founders Edition זה הגרסה עם הקירור הרגיל (מה שיש לי רק 1080 ולא 1070) ואישית אני מעדיף את הגרסא הזו כיוון שכל או רוב הגרסאות עם הקירור הטוב יותר מוציאות את האוויר לתור המארז ולא החוצה.

הבדל נוסף הוא , חלק מהכרטיסים שציינת (OC) מגיעים מומהרים, הם גרסאות יותר חזקות של הכרטיס ה'רגיל'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של b3ta0

לכל חברה יש מן גרסה או גרסאות משלה לאותו כרטיס מסך. הבדל אחד הוא קירור שונה ובדרך כלל יותר אפקטיבי מהקירור הרגיל.

ה Founders Edition זה הגרסה עם הקירור הרגיל (מה שיש לי רק 1080 ולא 1070) ואישית אני מעדיף את הגרסא הזו כיוון שכל או רוב הגרסאות עם הקירור הטוב יותר מוציאות את האוויר לתור המארז ולא החוצה.

הבדל נוסף הוא המהרה, חלק מהכרטיסים שציינת (OC) מגיעים מומהרים, הם גרסאות יותר חזקות של הכרטיס ה'רגיל'.

חולק עליך קצת.. גרסאות הFE מגיעות עם מפוח שהרבה פחות טוב מקירור WF ובטח STRIX.. אפשר הרבה פעמים אפילו לראות הפרשים קטנים בביצועים בינם.

בעיקרון בד"כ מה שהכי משתלם זה קירורי הWF, אם ההפרש בין WF ל-STRIX מאוד קטן במחיר, הייתי הולך על STRIX. אבל זה לא כ"כ קריטי, גם WF מספיק ללא ספק.

בגדול, קנה את הכרטיס הכי זול שאתה מוצא בעל 2 מאווררים ומעלה. בין הגרסאות השונות ההבדלים בביצועים מאוד מינוריים, מלבד ה-FE, שכאמור בד"כ קצת מפגר מאחור בכמה FPS בודדים. רק שים לב שמה שאתה בוחר זה 8GB ולא פחות.

עוד דבר שמשתנה בין היצרנים השונים זה אחריות, בדוק שאתה מקבל אחריות זהה ליצרנים מקבילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה התכוונתי, שהקירור סטוק פחות אפקטיבי מהקירור של הגרסאות האחרות, אך אני מעדיף את הקירור הזה.

וגם, אין כבר גרסאות של 11GB של ה 1080 וה 1070 GTX? (זוכר שקראתי על זה משהו כאשר יצא ה 1080TI, מן שדרוג של הכרטיסים ה'ישנים')

וסתם מעניין... יש למישהו מושג לכמה מעלות מגיעות כרטיסי 1080GTX שונים במקסימום? אני רוצה להשוות לעומת הגרסה עם הקירור סטוק שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרכוש Palit GTX 1070 JETSTREAM 8GB  זה הכי טוב עבור המחיר 1700 ש"ח בארץ.

הכרטיס לא מתחמם ושקט מאוד עם קצת הגדרות דרך AFTERBURNER זה מיגע ל2100MHZ ונשאר מתחת ל65 מעלות...

לא מזמן היה לי כרטיס דגם זה לפני שקניתי GTX 1080 TI...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Palit היא יצרנית ככל שאר היצרניות, אתה בכיף יכול לרכוש כרטיס מסך שלה. 

לגבי Afterburner, אני מניח שההתייחסות הייתה לאוברקלוקינג.

אחוז גדול ומוחלט של דגמי 1070 אפשר להמהיר ביציבות עד 2.1GHz (ניתן למשוך גם מעבר, אבל היות וקיימת מגבלת מתח מקסימלי של 1.093V, זה לחלוטין הופך ללוטו סיליקון שיקבע כמה אפשר להמהיר במתח הזה את אותו השבב), אמנם תוספת הביצועים לא משמעותית מעל 2050 שאליו הרבה יותר קל להגיע. כמובן שלא לשכוח להגדיר עקומת מאווורר ייעודית, כך שהכרטיס ירוץ בטמפרטורה של עד 70 מעלות צלזיוס תחת עומס, אבל רצוי להישאר באזור ה-65 כדי להסיר כל ספק של throttling.

לגבי השאלה השלישית - כמובן. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...