שובו של הביטקוין וחבריו: כרטיסי Radeon RX נחטפים מהמדפים - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שובו של הביטקוין וחבריו: כרטיסי Radeon RX נחטפים מהמדפים

djelectric

Recommended Posts

שמעתם כסף ורק על זה אתם מדברים ורק את זה אתם רואים... (אני רואה אתכם עם סימנים של $ בעיניים) - אבל אני רואה משהו אחר.... התכוננו לחטיפת כרטיס המסך שלכם לצורך כרייה. ואם יש לכם JAVA מותקן... אז תתעדכנו מה מתרחש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם מישהו מעוניין, יש לי כרטיס ישן זרוק 6850 שאפשר לחצוב אתו סלעים אמיתיים (בנוי כמו טנק).

לגבי כריית ביטקויין אני בספק אם אפשר להוציא איתו מטבע אחד במשך עשור :grin:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמישהו שכורה כבר מעל שנה עם מערכת 5*RX470 אחת, יש לי רק דבר אחד להגיד... טוב שכולם נזכרו xD כבר עשיתי כ35 אלף שקלים ממערכת אחת :P (אבל זה לא בגלל הכרייה עצמה אלא בגלל העלייה המאסיבית של הערך שהייתה לאחרונה. אל תצפו למשכורות שלמות זה לא כזה פשוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Eran Gelbaor

אני לא מבין מה הבעיה בדיוק, 480/470 יותר מתאימים לקרייה מאשר 580/570 אז אם רוצים לקנות כרטיס לצורך משחקים קונים פשוט את החדשים יותר שעולים פחות או יותר אותו הדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Epidem

כמישהו שכורה כבר מעל שנה עם מערכת 5*RX470 אחת, יש לי רק דבר אחד להגיד... טוב שכולם נזכרו xD כבר עשיתי כ35 אלף שקלים ממערכת אחת :P (אבל זה לא בגלל הכרייה עצמה אלא בגלל העלייה המאסיבית של הערך שהייתה לאחרונה. אל תצפו למשכורות שלמות זה לא כזה פשוט)

אני גם מתעניין ורוצה לקנות מערכת לכרייה כמו שלך אשמח לעזרה:

1. בהנחה שאתה מקבל 20 מגה האש לכרטיס, אז לכל המערכת זה 100 מגה האש כללי, האם כח הכריה בשנה האחרונה נשאר יציב?

2. בכל המחשבונים למינהם לדוגמא בכריית אתריום מקבלים 2.5 מטבעות בחודש, והעלות החודשית של החשמל הינה 400 שקל בחודש

עד כמה זה אמין? 

3. בשנה האחרונה שכרית מה הבלאי של המערכת? ירידת כח כריה? והאם יש אחריות בשימוש בכרייה לרכיבים?

המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כוח הכרייה נשאר קבוע כל עוד אין שינויים במערכת. מבחינת הגדרות או חומרה.

2. פחות או יותר. אבל זה מספרים מאוד דינאמיים, הרמת קושי עולה. פעם למשל עם 140 מגה האשים יכולת לייצר 10 יחידות בחודש(לפני חצי שנה).

3. יש בלאי כמובן.. במקרה שלי הלכתי על UnderVolt כבד שחותך לי את החשבון חשמל ברבע. לאט לאט התחלתי לאבד יציבות.

לגבי אחריות, אינלי מושג. אבל כל עוד תתחזק את הכרטיסים כמו שצריך לא יקרה להם כלום.

בהצלחה.

אגב כמה טיפים לפני שתתחיל: 

תלמד איך לערוך BIOS של ותלמד איך לצרוב BIOS לפני שאתה מתחיל, איך פורצים דרייבר של שהוא יקבל את הביוס הצרוב, וכנ"ל גם לוינדוס.

חשוב שתדע גם איך לבצע OVERCLOCKING והעקרונות.

אפשר להסתדר גם בלי זה, אבל אז הרווחים לא אופטימליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Epidem

1. כוח הכרייה נשאר קבוע כל עוד אין שינויים במערכת. מבחינת הגדרות או חומרה.

2. פחות או יותר. אבל זה מספרים מאוד דינאמיים, הרמת קושי עולה. פעם למשל עם 140 מגה האשים יכולת לייצר 10 יחידות בחודש(לפני חצי שנה).

3. יש בלאי כמובן.. במקרה שלי הלכתי על UnderVolt כבד שחותך לי את החשבון חשמל ברבע. לאט לאט התחלתי לאבד יציבות.

לגבי אחריות, אינלי מושג. אבל כל עוד תתחזק את הכרטיסים כמו שצריך לא יקרה להם כלום.

בהצלחה.

אגב כמה טיפים לפני שתתחיל: 

תלמד איך לערוך BIOS של AMD ותלמד איך לצרוב BIOS לפני שאתה מתחיל, איך פורצים דרייבר של AMD שהוא יקבל את הביוס הצרוב, וכנ"ל גם לוינדוס.

חשוב שתדע גם איך לבצע OVERCLOCKING והעקרונות.

אפשר להסתדר גם בלי זה, אבל אז הרווחים לא אופטימליים.

אשמח אם תוכל לפרט יותר על רמת הקושי, נניח שאמרת לפני חצי שנה כרית 10 מטבעות עם 140 מגהאש אבל כל מטבע עלה נניח 40$ שזה רווח חודשי 400$, היום אתה כורה 2 מטבעות במחיר למטבע 200$ שזה אומר 400 $ רווח חודשי , אז אולי כח הכריה נחלש אבל ערך המטבע עלה

אשמח גם להסבר על למה התכוונת
במקרה שלי הלכתי על UnderVolt כבד שחותך לי את החשבון חשמל ברבע. לאט לאט התחלתי לאבד יציבות. אגב כמה הספק של ספק לקחת? והאם יש לך אל פסק?

המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יותר מידי איך להסביר את רמת הקושי, עם הזמן החישובים שהמטבע מצריך בשביל לתת לך REWARD הם יותר מסובכים. לכן גם הערך של המטבע עולה.

זה לא תמיד ככה ולפעמים המטבע פשוט קורס והוא לא משתלם בעליל לכרייה.

undervolt זה בדיוק ההפך מ overclock

יש לי שני ספקים של 600W של במקביל.

אני עשיתי את הרווח האמור כי שמרתי את כל המטבעות שכריתי. יוצא מצב שיש לי 60ETH שעלו פעם 10$ ליחידה, עכשיו ETH עולה 220$ ליחידה.

בפועל אין לך רווחים כאלה וזה עניין של מזל. אבל עכשיו יש לי את האפשרות להתרחב.

אגב תהיה מוכן שישב אצלך בחדר תנור. אם לא תאורר איכשהו את החום אז לא ניתן להיות בחדר בקיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Epidem

אני עשיתי את הרווח האמור כי שמרתי את כל המטבעות שכריתי. יוצא מצב שיש לי 60ETH שעלו פעם 10$ ליחידה, עכשיו ETH עולה 220$ ליחידה.

בפועל אין לך רווחים כאלה וזה עניין של מזל. אבל עכשיו יש לי את האפשרות להתרחב.

אגב תהיה מוכן שישב אצלך בחדר תנור. אם לא תאורר איכשהו את החום אז לא ניתן להיות בחדר בקיץ.

הבנתי גם שמכוון שהמטבעות שונים אז גם המגה האש שונה תוכל להרחיב בנושא איזה נתון מכניסים למחשבונים במגה האש לפי סוגי המטבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

65% מהאנשים בעולם מחטטים באף ואף אחד עדין לא מצא זהב כריית של זהב אמיתי דורשת משאבים רבים ציוד כבד ויקר מאד כמויות אדירות של דלק ביום אחד ועלויות עובדים גבוהות וכשמוצאים זהב סוף סוף מתברר שהזהב לא מכסה את ההוצאות זה אני יודע בוודאות כי הייתי נוכח הרבה פעמים ולא ממש ראיתי אנשים שיכולים להגיד שמרויחים זאת הבהלה לזהב יש בעבודה הזו יותר הימור מאשר רווח בקיצור מחלה שצריך להתרחק מימנה כמה שיותר מהר 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...