שובו של הביטקוין וחבריו: כרטיסי Radeon RX נחטפים מהמדפים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שובו של הביטקוין וחבריו: כרטיסי Radeon RX נחטפים מהמדפים

djelectric

Recommended Posts

אורח Lidor Bt

חחחח כן , בהצלחה עם החשבון חשמל :) אגב , זוכר שראינו שזה היה 2700 דולר למטבע? https://coinmarketcap.com/ עכשיו זה 2100 (ואתמול היה 1900) ככה שזה המטבע הכי לא יציב בעולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח Gavriel Gusinov

שמעו יש לי בעבודה 12 עמדות עם של 1080 כול אחת אם אני יפעיל אותן כול לילה 12 שעות זה יכול להיות רווח יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח Gavriel Gusinov

שמעו יש לי בעבודה 12 עמדות עם SLI של 1080 כול אחת אם אני יפעיל אותן כול לילה 12 שעות זה יכול להיות רווח יפה

בהחלט,

אבל ממש לא עם ביטקיון.

אתה יכול לכרות zcash זה יכול להיות ריווחי, רק קח בחשבון את החום שהם יוצרים, והבלאי.

(חוץ מחשבון החשמל כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט, אבל ממש לא עם ביטקיון. אתה יכול לכרות zcash זה יכול להיות ריווחי, רק קח בחשבון את החום שהם יוצרים, והבלאי. (חוץ מחשבון החשמל כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Yair Tautkevich

אני בעד אחד שווה 2181 דולר נכון לעכשיו אחד כזה זה משכורת חודשית! הבעיה היא זה ציוד לכרות את הביטקוין, יקר הרבה רעש אוכל חשמל וצריך חזק. מצד שני אם אפשר לגרד 2-3 ביטקוינים בחודש זה שווה את השקעה, יש מעוניינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Yair Tautkevich

גם כדי לכרות אם חווה אתה חייב ציוד שישתלם לכרות כדי לכסות את ההוצאות חשמל וגם להכניס משהו לכיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Yair Tautkevich

כדי להגיע למצב שאתה מחשב את הבלוק בקצב של פטא האש פר שניה אתה חייב לפחות 8 כרטיסי מסך כל ארבע בערך או cross fire מינימום וגם זה לא מבטיח שיגרד כמה מאות דולרים תלוי כזה אנשים כורים באותו פול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ariel Beck

מה שמוכיח שהבהלה הזאת היא סתם.. מביטקוין היום אני בספק אם תתעשר, הרכבת כבר נסעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...