המלצה לאל-פסק למחשב עם ספק 450W ומסך 24" - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאל-פסק למחשב עם ספק 450W ומסך 24"

EagleX

Recommended Posts

היי,

ההורים שלי ביקשו המלצה לאל-פסק לעמדה בודדת שכוללת לא יותר ממחשב אחד, עם ספק של 450W (ואני כנראה מגזים), וDell U2417H, שצורך במקסימום 68W (לפחות על פי המדריך).

אני יודע שספקי Line Interactive הם בעצם סוג של "שקר", כיוון, ותקנו אותי אם אני טועה, על אף שהם ישאירו את המחשב דלוק בנפילות חשמל ובקפיצות מתח, המחשב עדיין יקבל את ה"מכה", לעומת ספקי On-Line, אבל כיוון שאין מקום לשכנוע, לצערי, והתקציב הוא מוגבל, האל-פסק המבוקש צריך להיות Line Interactive. מעבר לדרישה הזאת, אין עוד דרישות מיוחדות. כל מה שהוא צריך לעשות זה להשאיר את המחשב והמסך פועלים לעוד כמה דקות (10 והלאה לא יזיקו), על מנת שהם יוכלו לכבות אותם בצורה מסודרת. אשמח להמלצה על דגמים ספציפים (בעיקר כאלה עם אחריות ארוכה, גם לסוללה, אם קיימת כזאת חיה), דגמים/חברות/סדרות להמנע מהם, וכו'.

המון תודה,

נעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כרגע יש אל פסק סינוס טהור של אדוייס.

בעבר היה לי אל פסק של חברות שונות כולל אדוייס, ליין אינטראקטיב.

כולם עשו את העבודה, אני לא באמת יודע אם צריך אל פסק סינוס טהור (שעולים הרבה יותר) למחשב ביתי.

מעולם לא נפגע לי משהו בהפסקות חשמל, לא כרגע ולא בעבר, כאשר השתמשתי באל פסק שונים.

אני הייתי הולך על חברה מישראל, עם אחריות של 5 שנים (שנתיים 'בלבד' על המצברים):

למשל:

Advice PRD750 - כ 700 שח

הנתונים אומרים 700VA, 420W. אני לא בטוח מה יספיק לך בדיוק, אולי מישהו יידע יותר לגבי הנתונים ויתאים לך דגם מדוייק של חברה כזאת או אחרת, בשביל שהמחשב שלך יעבוד לפחות 10 דקות על מצבר (האל פסק).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...