Disk usage 100% win10 אובד עצות.. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Disk usage 100% win10 אובד עצות..

Dudu1212dhsh

Recommended Posts

בנוסף

אני קורא בין השורות ומבין ש(כנראה) אין לך גיבוי לחומר שנמצא על המחשב - אחרת אני חושב שכבר מזמן היית מפרמט אותו (לא שאם זו בעיית חומרה זה יעזור לך)

אי לכך

לפני שתמשיך בצעדים נוספים תדאג להעתיק את החומר מהמחשב - אחרי הכל המידע שנמצא לנו במחשב הוא זה שחשוב ולא מערכת ההפעלה\תוכנות

זאת ניתן לבצע ב-2 דרכים (בעיקר):

1. לפרק פיזית את הדיסק הקשיח מהמחשב (מכל מחשב כמעט ניתן לפרק דיסק קשיח מכני - דיסקים יש לפעמים תצורה שהם מולחמים על הלוח) ולחבר אותו כמשני במחשב אחר שכן עובד - מתאם SATA ל- עולה כמה עשרות שקלים ואפילו יאפשר לך לחבר זאת בקלות במחשב אחר ללא פירוק. אבל גם בלי זאת אפשרי לחבר כמשני (פשוט יותר מסורבל)

2. להעלות את המחשב ממערכת הפעלה חיה )livecd ( וממנה להעתיק על מדיה נתיקה או ברשת את המידע החשוב מהמחשב.

תקח בחשבון שחלק מהבדיקות שמציעים (או יציעו בהמשך) יכולות להרוס את המידע הקיים בדיסק. ולכן בנקודה הזו (אם לא לפני כן) צריך לוודא שהמידע החשוב במחשב נמצא במקום בטוח - ולהבא ד תדאג לגיבוי

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של asaf_c

ניסית safe mode? 

ציטוט של Ivan

איך לבצע איפוס ולשמור על הקבצים - בקישור

http://www.techrepublic.com/article/reset-your-windows-10-system-with-the-keep-my-files-option/

ציטוט של asaf_c

אתה יכול לנסות ללחוץ על F8 הרבה פעמים בזמן שהמחשב עולה (לפני שאתה מגיע לווינדוס).

כשאתה בתוך הווינדוס ולוחץ ctrl+alt+del אתה גם מקבל את השגיאה? או שנפתח מסך להחליף יוזר? כי אם אתה מגיע למסך הזה, בצד למטה יש לך כפתור לתפריט כיבוי של המחשב, תלחץ עליו, תחזיק את shift לחוץ ותבחר restart. זה גם אמור להביא אותך למסך של ה troubleshoot.

ציטוט של ag43

אם כבר F8. תריץ בדיקה לדיסק כמו שגבריאל כתב.

ציטוט של gabriel6

בנוסף

אני קורא בין השורות ומבין ש(כנראה) אין לך גיבוי לחומר שנמצא על המחשב - אחרת אני חושב שכבר מזמן היית מפרמט אותו (לא שאם זו בעיית חומרה זה יעזור לך)

אי לכך

לפני שתמשיך בצעדים נוספים תדאג להעתיק את החומר מהמחשב - אחרי הכל המידע שנמצא לנו במחשב הוא זה שחשוב ולא מערכת ההפעלה\תוכנות

זאת ניתן לבצע ב-2 דרכים (בעיקר):

1. לפרק פיזית את הדיסק הקשיח מהמחשב (מכל מחשב כמעט ניתן לפרק דיסק קשיח מכני - דיסקים SSD יש לפעמים תצורה שהם מולחמים על הלוח) ולחבר אותו כמשני במחשב אחר שכן עובד - מתאם SATA ל-USB עולה כמה עשרות שקלים ואפילו יאפשר לך לחבר זאת בקלות במחשב אחר ללא פירוק. אבל גם בלי זאת אפשרי לחבר כמשני (פשוט יותר מסורבל)

2. להעלות את המחשב ממערכת הפעלה חיה )livecd ( וממנה להעתיק על מדיה נתיקה או ברשת את המידע החשוב מהמחשב.

תקח בחשבון שחלק מהבדיקות שמציעים (או יציעו בהמשך) יכולות להרוס את המידע הקיים בדיסק. ולכן בנקודה הזו (אם לא לפני כן) צריך לוודא שהמידע החשוב במחשב נמצא במקום בטוח - ולהבא ד תדאג לגיבוי

בהצלחה

תראו לא אכפת לי מהקבצים.. 

נכנסתי דרך הסייף מוד ניסיתי להתקין מחדש זה מה שהוא כתב (בתמונה)

IMG_20170529_233828_HDR.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להתקין ווינדוס מחדש מתוך ווינדוס עצמו (גם לא ב-safe mode). אתה צריך ליצר התקנה של ולעשות ממנו BOOT ומשם לפרמט ולהתקין מחדש, כמו שאמרו כל הקבצים שלך ימחקו אם אתה רוצה לשמור אותם תדאג לזה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת תקלה ידועה ב-Win10, בדרך כלל הפתרון הזה פותר את הבעיה:

a) First, identify if you are running the inbox AHCI driver (StorAHCI.sys): 

Open Device Manager, then go to IDE ATA/ATAPI Controllers category. Under this category, double click the AHCI controller

img_586c5b2e9bc3a.png

Then navigate to Driver tab, and click Driver Details. If you can see storahci.sys stored in a path of system32 folder, then you are running the inbox AHCI driver. 

img_586c5bd516214.jpg

b) Close the Driver Details window. Now go to Details tab. From the drop down menu, choose Device Instance Path. Right click the path and choose Copy

img_586c5e0b6a7b5.jpg

c) Type regedit in the search box of Start panel, then hit Enter to run Registry Editor. Then follow the path: 

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Enum\PCI\ <AHCI Controller>\<RandomNumber>\Device Parameters\Interrupt Management\MessageSignaledInterruptProperties

Double click the MSISupported key and change the value to 0

img_586c5fc693f3c.jpg

d) Restart your computer after the change

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה זהה ב3 מחשבים מריצי 10, הבעיה הסתדרה אחרי פירמוט אבל חזרה אחר כך.

בהגדרות (לא לוח הבקרה) תבטל Show me tips about , מצאתי את הפתרון באינטרנט וזה סידר את הבעיה בשלושת המחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

DORH

תן קישור למאמר העצה שלך לתיקון הבעיה שנבין על מה מדובר.

לפי ->

https://support.microsoft.com/en-us/help/3083595/task-manager-might-show-100-disk-utilization-on-windows-10-devices-with-message-signaled-interrupt-msi-mode-enabled

וכנראה האתר שממנו "שאב" DORH את האינפורמציה ->

http://www.troublefixers.org/windows/how-to-fix-100-percent-disk-usage-on-windows-10/458/?doing_wp_cron=1496333958.4766058921813964843750

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

ולמה בקשתי את המקור ?   היות ונראה לי שהוא לא העתיק את כל המאמר והשמיט מספר חלקים  ממנו.

לא הבנתי למשל למה אני מעתיק ושומר מידע ממנהל ההתקנים ולא עושה בו שום שימוש. וגם את כל ההסבר לבעיה

הוא השמיט מהמאמר ואני לא נוהג לתקן סתם ככה בעיה שאין לי פירוט מלא שלה ושל הפתרון שלה.

למשל הושמט הקטע הזה

Untitled.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...