בנוגע לדיו חלופי למדפסת Canon PIXMA MX925 , שילוב דיו מקורי ולא מקורי ביחד? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנוגע לדיו חלופי למדפסת Canon PIXMA MX925 , שילוב דיו מקורי ולא מקורי ביחד?

MikMak

Recommended Posts

שלום, 

קיבלתי עם המדפסת מחסניות דיו לא XL שה-YELLOW , PGBK וה-C נגמרו , שניים מהם מצאתי מקורי שזה לא זול ועוד אחד של פיגמנטציה PGBK550 חבר הביא לי - לא מקורי ( ממולא) . עכשיו אין בעיה לשים 4 ראשים שהם מקורים ביחד עם ראש דיו לא מקורי ? זה לא עושה בעיות ? ( נגיד גם שכל הראשיים לא מקוריים ביחד , אז זה אומר לפחות שהם עובדים ביחד והם מאותו סוג, גם במקרה שכולם לא מקורים זה יכול להרוס את המדפסת ? ) 

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

גם לי יש MX925.

ממה שקראתי אצל יצרני דיו חלופיים, הם בעצמם ממליצים לא לערבב בין מקורי לחיקוי.

לא ניסיתי להתעסק עם זה. אני משתמש רק עם חלופי ועובד מצויין.

אני קונה ראשי דיו חלופיים XL  באיביי. ב 70 שח כולל משלוח כל הסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של kokomoko

שלום

גם לי יש מדפסת MX925.

ממה שקראתי אצל יצרני דיו חלופיים, הם בעצמם ממליצים לא לערבב בין מקורי לחיקוי.

לא ניסיתי להתעסק עם זה. אני משתמש רק עם חלופי ועובד מצויין.

אני קונה ראשי דיו חלופיים XL  באיביי. ב 70 שח כולל משלוח כל הסט.

תודה רבה,

כן מצאתי מקורי YELLOW XL וגם MEGNETA XL אבל את פיגמנטציה אין XL , ועכשיו חבר הביא לי לא מקורי פיגמנטציה ואני מפחד לשלב את זה שלא יהיה בלאגן , אז אתה אומר הכל מקורי או הכל "לא מקורי" ?

ודר"כ שנגמרו לך רק 2 מחסניות מתוך כל ה-5 , אז הוצאת הכל ושמת את המזויפים ? 

אשמח לקישור למוכר שאתה קונה ממנו ב- .

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

זה מה שיצרן מחסניות הדיו אומר. הכל מקורי או הכל חלופי. לא לערבב משני הסוגים.

וכשנגמרה לי המחסנית המקורית הראשונה, החלפתי את כל המחסניות בחלופיות. ומאז אני שם רק מחסניות

חלופיות. כבר למעלה משנתיים שאני משתמש בחלופי. עובד לי מצויין.

קישור לחנות באיביי:

http://stores.ebay.com/TheInkSquid?_trksid=p2047675.l2563

אתה כנראה צריך סט כזה:

http://www.ebay.co.uk/itm/5-Canon-Pixma-PGI-550-CLI-551-XL-BK-C-M-Y-Chipped-Compatible-Ink-Cartridges-/321180369754?var=&hash=item76c6fa4e33

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של kokomoko

שלום,

זה מה שיצרן מחסניות הדיו אומר. הכל מקורי או הכל חלופי. לא לערבב משני הסוגים.

וכשנגמרה לי המחסנית המקורית הראשונה, החלפתי את כל המחסניות בחלופיות. ומאז אני שם רק מחסניות

חלופיות. כבר למעלה משנתיים שאני משתמש בחלופי. עובד לי מצויין.

קישור לחנות באיביי:

http://stores.ebay.com/TheInkSquid?_trksid=p2047675.l2563

אתה כנראה צריך סט כזה:

http://www.ebay.co.uk/itm/5-Canon-Pixma-PGI-550-CLI-551-XL-BK-C-M-Y-Chipped-Compatible-Ink-Cartridges-/321180369754?var=&hash=item76c6fa4e33

תודה רבה,

התכוונת לקישור לדיו שאתה קנית , קנית את זה ?

וכמה זמן הדיו מחזיק לך במדפסת ?

ולגבי הדיו רזרבה אם אני קונה ושם בצד , זה יכול להחזיק לי הרבה זמן המחסניות שהם סגורות בצד מהקופסה ?

ולגבי הצבע הוא זהה למקורי , או מדי פעם אתה רואה פיקשושים ?

תודה רבה ולילה טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

אני משתמש הן בדיו מקורי והן בחלופי של אפיק במדפסת Canon Pixma IP5300 שלי, ואין שום בעיות.

אתה משתמש נגיד ראש אחד מקורי ו4 ראשים חלופיים ואין בעיות צבע או הרס למדפסת ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

אין בעיות צבע והמדפסת ממשיכה לעבוד בלי בעיות.

תודה רבה,

לקחת ראש דיו חלופי , ומה שכן שאתה מוריד את המכסה הכתום שמגן על הספוג עם הדיו למטה , יש בועה קטנה של צבע , כמו דליפה קטנה, זה בסדר ? לא מנקים את זה , נכון ? ( כי רשום בתמונות לא לגעת בזה ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מנקים את זה. זה יכול לגרום לדיו להישפך מהחלק התחתון. אני בדר"כ מקפיד להחזיק את המחסנית כאשר הפתח עם הספוג כלפי מעלה בעת פתיחת המכסה הכתום, עד לרגע שאני מכניס אותה למדפסת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

לא מנקים את זה. זה יכול לגרום לדיו להישפך מהחלק התחתון. אני בדר"כ מקפיד להחזיק את המחסנית כאשר הפתח עם הספוג כלפי מעלה בעת פתיחת המכסה הכתום, עד לרגע שאני מכניס אותה למדפסת שלי.

תודה ,

אז אני יכניס פעם הבאה שזה הספוג היה כלפי מעלה , אבל זה משנה למדפסת אם יש נקודת צבע כזאת שאני מחבר את הראש למדפסת ? זה יכול לגרום בעיות או משהו ? קרה לך פעם שהכנסת והיה איזה נקודה או שניים של צבע ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

על איזה נקודת צבע אתה מדבר? איפה היא נמצאת.

היא נמצאת איפה שאתה מוריד את הפלסטיק הכתום ויש את החור העגול של הפלסטיק , אז שמה יש מסביב לעיגול נקודה של צבע כמו שאריות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

זה לא אמור להפריע ולגרום לבעיות.

תודה רבה,

לגבי ניקוי בפונקציית ניקוי בפקודות על המדפסת , עשית פעם ? או עשית יישור מחסניות לאחר שהכנסת את המחסניות החדשות או לא צריך להתעסק בזה ? 

לגבי עידכון מדפסת אני רוצה לחבר את מדפסת עם פלאפון דרך כי אין לי WIFI DIRECT בCANON MX925 אלה רק דרך רשת WIFI ואני מעוניין בחיבור מהיר אחד על אחד עם מאשר דרך הרשת , אני רוצה לעדכן את המדפסת , איך אני עושה FIRMWARE ? ניסית פעם ?

תודה רבה ושבוע טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...