פרטנר, מודם/ראוטר מתאים לרכישה במקום DLINK 225 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטנר, מודם/ראוטר מתאים לרכישה במקום DLINK 225

tood24

Recommended Posts

עד טופ 100

גלישה אלחוטית 20 מגה,כבל 48 מגה,

הטכנאי ממליץ להחליף לדגם טוב יותר שיש לפרטנר בעבורו הם דורשים 644 ש"ח (אגב,גם פרטנר טוענים שהמודם שלי פחות טוב בנתונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שהבעיה נובעת מהנתב..

באלחוט זה תלוי בקליטה. לגבי החיבור הקווי, כל עוד אתה מקבל מעל 40 מגה זה נחשב "תקין" מבחינתם. יכול להיות שהתשתית באיזור שלך לא מגיעה ל-100 מגה.

אם יש לך אפשרות להשיג לצורך בדיקה (עם תמיכה בוקטורינג ותקן n300 לפחות) לפני שאתה קונה, הייתי ממליץ לעשות את זה.

בכל מקרה, זה יכול להתאים:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=912721

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,כאשר שוחחתי עם פרטנר לפני כן,נאמר לי כי רק מודם ראוטר שלהם יתאים .האם זה נכון?או שאוכל לרכוש את המודם שהמלצת ללא כל בעיה מבחינת פרטנר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא יודע להגיד לך, לא רוצה להגיד סתם. אבל בהחלט נשמע כמו שטויות במרינדה.

למה שלא תשאל מה הסיבה? יכול להיות שאמרו לך כדי להתנער מאחריות. שלא תקנה לא מתאים ותבוא בתלונות שהוא לא עובד טוב.

לפי מה שאני יודע כל עוד הנתב תומך בתשתית VDSL2 עם חיבור קווי של לפחות 100 מגה ותקן אלחוט n300 לפחות, לא צריכה להיות שום בעיה. כמובן שעדיף שתיהיה תמיכה גם ב- vectoring, שגם יש בנתב שהמלצתי לך.

תנסה להתקשר לתמיכה הטכנית, הם ידעו הכי טוב. תשאל אותם למה כזה עלול לא להתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, על זה פעם ראשונה אני שומע.. לי יש פרטי בבזק בינלאומי ואני מקבל שירות ללא תשלום. חלק מהעניין בלרכוש זה לחסוך את דמי ההשכרה.

אם יש לך אפשרות לבצע בדיקה עם נתב של חבר/קרוב משפחה, תעשה את זה לפני שאתה רץ לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

טוב, על זה פעם ראשונה אני שומע.. לי יש נתב פרטי בבזק בינלאומי ואני מקבל שירות ללא תשלום. חלק מהעניין בלרכוש נתב זה לחסוך את דמי ההשכרה.

אם יש לך אפשרות לבצע בדיקה עם נתב של חבר/קרוב משפחה, תעשה את זה לפני שאתה רץ לקנות.

כשאתה אומר שבב"ל תומכים בנתב פרטי זה מתייחס לשוק הסיטונאי שלהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של kalda01

כשאתה אומר שבב"ל תומכים בנתב פרטי זה מתייחס לשוק הסיטונאי שלהם ?

כן, זאת החבילה שיש לי.

לפי דעתי גם בחבילות הרגילות אין בעיה להשתמש בנתב פרטי אבל אני לא יודע בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אני גם בפרטנר.

אם אתה משתמש בטלפון קווי שלהם אתה צריך ראוטר שלהם והם מוכרים במחיר מופקע.

אם לא (ולפי הראוטר שיש לך אני מבין שלא כי אין לו כניסות טלפון) אתה יכול להשתמש בכל ראוטר

וזה לא אמור לעלות לך שקל, (כמו שאני עושה).

אתה פשוט מקבל מהם יוזר ומכניס אותו בראוטר החדש.

לגבי איכות הקליטה וההורדה כדאי לבדוק קודם אם זה קשור כמו שכתבו לפני.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...