עזרה בבניית מפרט מחשב לעריכת וידיאו - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבניית מפרט מחשב לעריכת וידיאו

פבלו

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לבנות מחשב המיועד לעריכת וידיאו 

1. מה התקציב המקסימאלי? 4000 ש"ח, אבל אני גמיש במחיר.

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? אני גמיש

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עריכת וידיאו על תוכנת פרימייר ואפטר אפקטס.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). עריכת וידיאו על פרימייר ואפטר אפקטס, זה הפרנסה שלי אני עורך וידיאו. 

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. משחקי רשת , ומשחקים בסגנון Witcher3 \ nier automata \ ומשחקים בסגנון חדשים שיוצאים  בקרוב - לא באמת משחק במשחקי מחשב יותר מדי. 

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).מזמין את זה - עובד עם 2 מסכי , רזלוציה של 1920x1200

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא מבין באוברקלוק יותר מדי

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אולי בTMS, או KSP או אייבורי בנתניה. 

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בזמן הקרוב, כמה שיותר מוקדם יותר טוב. 

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? אז ככה, המטרה שלי שיהיה לי לפחות 32 ג'יגה בזיכרון, כי לפי מה שהבנתי פרימייר צריכה מינימום 20 ג'יגה כדי לרוץ טוב. 

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כרגע זה השדרוג.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אז כמו שאמרתי, אני מעוניין לשדרג את הזיכרון שלי. הוספתי תמונה של המפרט הנוכחי של המחשב שלי (זה שעם מאבד i5). מה שכן, קניתי לפני שנה כרטיס מסך חדש, שלא מופיע במפרט, וזה  Nvidia Geforce GTX 970.

לפי מה שהבנתי, לוחם האם הנוכחי שלי לא תואם 32 ג'יגה, ויכול לספק לי גג 16 ג'יגה, אז אני רוצה לשדרג את לוח האם כדי שהוא יוכל לתמוך ב-32 ג'יגה. אני מבין שכדי לשדרג את לוח האם צריך גם מעבד חזק יותר, גם ככה חשבתי לעבור ל-i7.

אז אלה שלושת הרכיבים שאני רוצה לשדרג, , ומעבד. אולי גם לשדרג את ספק הכוח על הדרך. הארדיסקים יש לי (SSD) וכמו שאמרתי יש לי כרטיס מסך חדש שעושה את העבודה. 

קיבלתי הצעת מחיר מ-TMS, אבל היא נראית לי קצת זולה, כי רוב החלקים שם לא מרגישים לי כמו משהו חזק, אבל אולי זה רק אני, אני לא מבין גדול בדברים האלה.

אז מה שאני אשמח לקבל זה הצעת מחיר לזיכרון 32 ג'יגה, לום אם תומך וחזק, מעבד שיעשה את העבודה ואולי על הדרך (תלוי כמה הכול יעלה כמובן).

תודה. 

df4s.jpg

txc.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב הזה יש קצת בעיה, זה המינימום מחיר שהצלחתי למצוא על מערכת שתספיק לכלכ השימושים טוב

lrg16015.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz AM4 - Box 1
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם Gigabyte GA-AB350-Gaming 3 AM4, AMD B350, DDR4, 3xPCI-E, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זכרון למחשב HyperX Predator 2x16GB DDR4 3000Mhz CL15 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך EVGA GTX 1060 GAMING ACX 3.0 6GB GDDR5 DVI HDMI 3xDP PCI-E 1
      מארזים: מארז לגיימרים ללא ספק Corsair SPEC-03 Red LED Mid-Tower  1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 4699 שקל
עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר
שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פבלו

מה יולתר מוצלח מעבד AMD או אינטל? 

:)

המושג "מוצלח" לא כ"כ נכון כאן.

השאלה היא מה יותר מתאים לצרכים שלך.

וכפי שאמרו מקודם, לצרכים שלך מתאים .

עכשיו, כפי שאמרתי בדיון ההוא, יש לך שתי אפשרויות שדרוג :

1. הרייזן 5 שהוצע לך הן שם והן כאן.

2. רייזן 7 1700X עם 8 ליבות עיבוד ( לעומת 6 ברייזן 5 ).

מארז זה בעיקר עניין של טעם ולפעמים של נוחות ( מארז שקט וכו' ).

בגרסה 1 זה יוצא כפי שרשמו לך בדיון ההוא.

בגרסה 2 זה בערך עוד 900 ש"ח, פלוס מינוס.

ועוד הערה: פרמייר ובייחוד אפטר "יתלונן" גם על 64 גיגה ראם.

שני אלה לא יודעים שובע. :lol:

נכון, עם 32 גיגה הדברים זורמים הרבה יותר טוב, בד"כ.

הכל עניין של מה וכמה עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי מפרט כזה:

לוח אם MSI Z270 XPOWER GAMING TITANIUM LGA1151, Intel Z270, , 4xPCI-E, , DP או 

לוח אם ROG STRIX X99 GAMING LGA2011-3, Intel X99, , 4xPCI-E

מעבד אינטל Intel i7 6800K 3.4Ghz 15MB L3 Cache s2011-3 - Box

זכרון למחשב HyperX Predator 2x16GB 3000Mhz CL15 Kit

כל החלקים האלה מתאימים אחד לשני? 

בנוסף חשבתי על מארז לגיימרים ללא ספק SPEC-01 Blue LED Mid-Tower או  CoolerMaster CM 590 III ATX צבע שחור

לגבי ספק אין לי מושג, אשמח לקבל הצעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני סה"כ מנסה לעשות את הקנייה הכי נכונה לי, ובגלל שאני לא מבין גדול בדברים האלה אני שואל.

כן הציעו לי מפרט, אבל עכשיו אני שואל לגבי המפרט הנוכחי. השאלה העיקרית שלי הייתה עם כל החלקים שרשמתי מתאימים אחד לשני, והאם כדאי ללכת על משהו בסגנון. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני אשאל את השאלה הפשוטה שכנראה תסגור לי את כל הפינות ותעזור לי בבחירה.

מה עדיף אינטל i7 או רייזן 7? מבחינת עריכת וידיאו כמובן.

תודה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...