זקוק להמלצה לנייד לסטודנט, עד 2,000 - פרטים נוספים כלולים. תודה. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה לנייד לסטודנט, עד 2,000 - פרטים נוספים כלולים. תודה.

adir111

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? >> עד 2,000 ש"ח עם רצון לפחות
א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? >> לנסות לחסוך
ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? >> לא ניתן
2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? >> סטודנט, עבודה עם תוכנת ה , בנוסף עובד כגרפיקאי פרילאנסר, רצוי שיהיה סבבה לעבודה עם Adobe Photshop עדכני, צפייה בסרטים (HD עד כמה שאפשר......)
א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). >> כמו שאמרתי, באופן תדיר/כבד כסטודנט. אותו דבר לגבי Photoshop.
3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. >> מדובר במחשב נייח.
4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? >> אינני יודע
5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? >> רצוי שקט, לא יודע להגדיר. נניח 5-6 בסולם של עד 8
6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? >> לא.
7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? >> יש צורך במערכת הפעלה אך אם המחיר מפריע תקציבית ובא על חשבון דברים אחרים, אוכל להסתדר בלי ( D: ).
8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. >> אין העדפה ספציפית.
9. מתי מתוכננת קניית המחשב? >> כחודש ימים.
10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). >> הייתי רוצה USB2/3, גם כניסת יכול להיות נחמד. כמובן נתב WIFI איכותי פנימי לשימוש באינטרנט מחוץ לבית.
חשוב לי מאד מסך נוח ואיכותי, דגש על מקלדת ופד עכבר נוחים וגדולים (שונא פד עכבר קטן, קשה לי לעבוד איתו).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? >> קשה לומר.
12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: >> אשמח לעצתכם.

**אציין כי אני פחות מעוניין בנייד מסוג , עם כל הכבוד, הנסיון האישי שלי ושל מקורבים עם ניידים שלהם הוא כשלון (נוכחתי ללפחות 10 מחשבי חדשים יחסית בין סטודנטים או חברים שהמחשבים "קירטעו" מהר מאד , החלו לעשות בעיות מכל מיני סוגים וכו'.

אעדיף HP או מאחר ויודע כי מדובר בחברות אמינות מאד, עדיין אשמח לשמוע דעתכם.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

בלי לפגוע  :), אני לא מוכן להעסיק פרילנסר שעובד על של 2000 שקל גג.

מה שאני רוצה לומר, התקציב שהקצאת מתאים לנייד בסיסי מינוס עם מפרט שנתיים שלוש אחורה

ועוד שלל חסרונות ולו במישור של רגיל, אני כבר לא מדבר על !

מצטער ........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

היי, כן אקטואלי. רוצה לקנות לקראת סמסטר הבא. כדאי לרכוש עכשיו או שיש איזו העדפה לחכות עוד חודש בו עלולה להיות ירידת מחירים או איזהשהו שינוי?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

בטווח המחירים שלך לא צפוי שום שינוי, לא לטובה לפחות.

כבר נאמר בתחזית המומחים שההיפך הוא הנכון, והניידים צפויים להתייקר.

אני לא אומר שזה קורה עוד שלושה שבועות, אבל מעבר למבצעים / הוזלות עונתיות

שהם דווקא עכשיו, אין צפי לירידת מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד אופציה -

http://ksp.co.il/?uin=39986&select=.268..271..211..432.

ההבדל הוא במסך עם רזולוציה יותר גבוהה = שטח עבודה עדיף.

ועוד אחד לקינוח, יותר קטן ויותר קל, 14 "  - 

http://ksp.co.il/?uin=37082&select=.268..271..214..432.

שים לב שחלקם, אם לא רובם ללא .

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...