נא למחוק , נעשה פוסט חדש מעודכן - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נא למחוק , נעשה פוסט חדש מעודכן

Almog Miron

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי?7000שח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?לא

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). משחקים ו - Streaming

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. משחקי , ומשחקים בסגנון Witcher \ nier automata \ ומשחקים בסגנון חדשים שיוצאים בקרוב

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1980X1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? מסך מחשב

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? בינוני+

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? מערכת הפעלה ללא .

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין צורך

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבועיים-3 הקרובים כנראה

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? GEFORCE GTX 1080, INTEL i7 7700 

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא מסיבי , אבל יקרה כנראה שדרוג

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:
אני , אך במפרט אני קצת פחות בקיא כי אני תמיד הייתי עם לפטופים ועובר עכשיו לנייח אחרי חיסכון, זמן , מקום וסטרימינג אונליין ב TWITCH .
רוצה מחשב אמין , עמיד וטוב , שירוץ חלק ללא שום בעיות עתידיות וכאבי ראש מיותרים.

תודה רבה לעוזרים ,מצפה לתשובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Almog Miron

1. מה התקציב המקסימאלי?7000שח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?לא

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?משחקים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). משחקים ו - Streaming

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. משחקי רשת , ומשחקים בסגנון Witcher \ nier automata \ ומשחקים בסגנון חדשים שיוצאים בקרוב

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1980X1080

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? מסך מחשב

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? בינוני+

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? מערכת הפעלה ללא אופיס.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין צורך

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבועיים-3 הקרובים כנראה

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? GEFORCE GTX 1080, INTEL i7 7700 

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא מסיבי , אבל יקרה כנראה שדרוג

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:
אני גיימר , אך במפרט אני קצת פחות בקיא כי אני תמיד הייתי עם לפטופים ועובר עכשיו לנייח אחרי חיסכון, זמן , מקום וסטרימינג אונליין ב TWITCH .
רוצה מחשב אמין , עמיד וטוב , שירוץ חלק ללא שום בעיות עתידיות וכאבי ראש מיותרים.

תודה רבה לעוזרים ,מצפה לתשובה :)

בתקציב הזה אני חשוב שניתן לדחוף 1080 ואולי ti, בנוגע למעבד אני מדבר מתוך חוסר ניסיון בנוגע לstreaming אך ממה שקראתי באינטרנט עדיף מעבדי רייזן הם מתמודדים עם זה יותר טוב, לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר נוטה לכיוון המשחקים , כי הסטרימינג זה לא למשחקים חזקים במיוחד .. יותר סגנון Leauge \ overwatch \ heartstone \ dota2
מעדיף יותר חזק למשחקים מאשר לסטרימינג , ככה או ככה מעבד חזק למשחקים יחזיק את הסטרימינג שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Almog Miron

מעדיף יותר חזק למשחקים מאשר לסטרימינג , ככה או ככה מעבד חזק למשחקים יחזיק את הסטרימינג שלי

אני לא בטוח בזה. גם ה7600K נחשב חזק למשחקים אך הוא יהיה מאוד חלש לסטרימינג (ביחס לרייזן). לדעתי המעבד המתאים זה R5 1600. מה קצב הרענון של המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Almog Miron

א גבוה במיוחד

כמה? אם המסך 60HZ אז המסך יגביל אותך ולא יהיה הבדל ביניהם. אם יותר מזה (נגיד 144HZ) אז בחלק מהמשחקים בכלל לא יהיה הבדל, ובאחרים הוא יהיה לא מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Almog Miron

זה היה נחוץ כל הכאב ראש הזה?

השאלות על המסך? כן כיוון והמסך מאוד משפיע על בחירת הרכיבים.

בכל מקרה אני חושב שרייזן עדיף אלא אם אתה הולך על מסך ואז הייתי ממליץ על ה7700K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט שבניתי. אם אתה רוצה יותר אחסון אז תוסיף עוד כונן קשיח של 2TB כי כרגע יש רק ואם אתה רוצה מארז שנראה אחרת או אחר מכל סיבה אז תחליף.

lrg16015.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz AM4 - Box 1
      מאוורר למעבד: קירור למעבד CoolerMaster Hyper 212X 1
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם Gigabyte GA-AB350-Gaming 3 AM4, AMD B350, DDR4, 3xPCI-E, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 1x16GB DDR4 3000MHz CL15 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX 1080 Ti Gaming OC 11GB GDDR5X DVI HDMI 3xDP PCI-E 1
      כונני SSD: כונן קשיח Crucial MX300 CT275MX300SSD1 275GB SSD SATA III 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 620W 80+ Bronze M12II-620 1
      מארזים: מארז לגיימרים ללא ספק Corsair SPEC-03 Red LED Mid-Tower  1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 6934 שקל
עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר
שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...