המלצת מפרט למחשב גיימינג בתקציב עד 5000 ש״ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצת מפרט למחשב גיימינג בתקציב עד 5000 ש״ח

Bart496

Recommended Posts

הקשר הוא ש7700k גם ב1440p יותר חזק מה1600 לגיימינג. והנה הדוגמה . אם אתה רוצה עוד יש לי הרבה . אני פשוט מגיב מהנייד. אם אתה לא מסכים אז תביא הוכחה/ דוגמה ואל תגיד שזה דבילי סתם כי זה נוח לך לשלול תגובה של אחר.  מה זה משנה איזה כרטיס ? אם זה הgtx 1070 או rx480 ?  כל עוד משווים את אותם כרטיסים ורואים את ההבדל בביצועים בין המעבדים אז זה לא משנה . אין ספק שהk7700 יהיה יותר חזק למשחקים כי הוא רץ גם במהירות של שעון יותר גבוהה. בקיצור זה כבר אופטופיק האיי7 הוא לא בתקציב. אבל דבילית זאת אחותך moonmage

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sween

פשוט תגובה של קוף. חחחחח הרגתה אותי. תגובה יותר פאן בויית טיפשית ועיוורת לא ראיתי הרבה זמן. 

כן אני פאן בוי  יש לי מניות באינטל :D. וקוף עשה אותך יא חתיכת מסכן . moon mage  אמר דברים לא מדוייקים והייתי חייב לתקן אותו , גם אמרתי שה1600 של איימדי הרבה יותר קוסט אפקטיב  אבל  ממש לא לוקח את 7700k לא ב1080פ ולא ב2k.  שוב אם אתה קשה הבנה אז אני מדבר כרגע על 7700 K בלבד.

ועד שלא תוכיח אחרת אז אתה ממש לא רלוונטי לדיון. לך תישן על האף sween .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roy_y

הקשר הוא ש7700k גם ב1440p יותר חזק מה1600 לגיימינג. והנה הדוגמה . אם אתה רוצה עוד יש לי הרבה . אני פשוט מגיב מהנייד. אם אתה לא מסכים אז תביא הוכחה/ דוגמה ואל תגיד שזה דבילי סתם כי זה נוח לך לשלול תגובה של אחר.  מה זה משנה איזה כרטיס ? אם זה הgtx 1070 או rx480 ?  כל עוד משווים את אותם כרטיסים ורואים את ההבדל בביצועים בין המעבדים אז זה לא משנה . אין ספק שהk7700 יהיה יותר חזק למשחקים כי הוא רץ גם במהירות של שעון יותר גבוהה. בקיצור זה כבר אופטופיק האיי7 הוא לא בתקציב. אבל דבילית זאת אחותך moonmage

אם אתה לא מבין שכרטיסי מסך שונים צריכים שונים כדי לממש את הפוטנציאל שלהם אני באמת לא רואה איך אתה מרשה לעצמך להמליץ לאחרים.
זה של1080TI יש צוואר בקבוק ב1440 ממש לא אומר של1070 יהיה ופה דובר לכל אורך הדרך אך ורק על ה1070(שבכלל אי אפשר להכניס בתקציב שלו עם ה7700k)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אם אתה לא מבין שכרטיסי מסך שונים צריכים מעבדים שונים כדי לממש את הפוטנציאל שלהם אני באמת לא רואה איך אתה מרשה לעצמך להמליץ לאחרים.
זה של1080TI יש צוואר בקבוק ב1440 ממש לא אומר של1070 יהיה ופה דובר לכל אורך הדרך אך ורק על ה1070(שבכלל אי אפשר להכניס בתקציב שלו עם ה7700k)

מבין גם מבין ידידי הנקודה שאני רוצה להבהיר שמבחינת pure performance  ה7700k K לוקח בלא מעט fps , בגוגל  תראה שיפור בfps בגיימינג של 20 ויותר אחוז במקרה טוב ובגרוע 0 אחוז שינוי.(-כל זה נכון לגבי gtx 1080 ti - ב 1080p  -  נכון שזה לא gtx 1070 אבל זה רק לצורך הבהרת הנקודה שלי ושלילת צוואר בקבוק של הgpu ) יש הרבה פקטורים שאני לא מתייחס כמו מהירות שעון וכו' וזאת השוואה "מלוכלכת" -משחקים שתלויים יותר במעבד ולא בgpu וההיפך ועוד ועוד - ידוע.

בעולם אמיתי לאחר צפייה ביוטיוב ניתן לראות עם הgtx 1070 ושני המעבדים הללו שיפור של 10 fps  בבאטלפילד 1 . בghost recon wild  ניתן לראות שיפור (שניהם היו בהגדרוץ שונות -אחד על high והשני   high  very ושניהם היו על 60-70 fps) לא קטן.  לא הספקתי לראות עוד משחקים בשלב זה אבל הנקודה ברורה. נקודה נוספת שמסבכת - ה cpu utilization של הרייזן נמוכה כמעט בכל המשחקים שראיתי וזה מראה רק שיש להם עוד הרבה מה להציע וזה מתחבר למה שאמרתי -שבעתיד הם כנראה יהיו יותר חזקים  לאחר אופטימיזציה נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור בזה שה7700K לא על הפרק בכלל? אם אתה רוצה להשוות את הZ5 1600 לi7 7700k אז הZ5 יהיה עם 1070 וה7700K יהיה עם ה1060.
אתה מוזמן להראות לי מקום אחד שמראה שהi7 7700 בלי K יותר טוב מהz5 1600 ב4 GHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

מה לא ברור בזה שה7700K לא על הפרק בכלל? אם אתה רוצה להשוות את הZ5 1600 לi7 7700k אז הZ5 יהיה עם 1070 וה7700K יהיה עם ה1060.
אתה מוזמן להראות לי מקום אחד שמראה שהi7 7700 בלי K יותר טוב מהz5 1600 ב4 GHZ

ברור לי שה7700k לא על הפרק.. כבר אמרתי מקודם שאני אופטופיק. . תוכיח לי שאני טועה ואל "תעמיד אותי במקום " לגבי אילו השוואות צריך לעשות . אני דיברתי ספציפית על 7700k   שעם oc נדיב מעיף את ה1600או x לעזאזל .  ולא ראיתי מבחן כזה עם אותה מהירות שעון. אשמח לראות ..כמו שאמרתי ההשוואה שאני עושה היא לא "בתנאי מעבדה "  ומבוססות על צפייה בהרבה . אם אין לך מסמך כזה אז בוא ננעל את הדיון בינינו  כי הוא לא מתקדם לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של roy_y

ברור לי שה7700k לא על הפרק.. כבר אמרתי מקודם שאני אופטופיק. . תוכיח לי שאני טועה ואל "תעמיד אותי במקום " לגבי אילו השוואות צריך לעשות . אני דיברתי ספציפית על 7700k   שעם oc נדיב מעיף את ה1600או x לעזאזל .  ולא ראיתי מבחן כזה עם אותה מהירות שעון. אשמח לראות ..כמו שאמרתי ההשוואה שאני עושה היא לא "בתנאי מעבדה "  ומבוססות על צפייה בהרבה יוטיוב. אם אין לך מסמך כזה אז בוא ננעל את הדיון בינינו  כי הוא לא מתקדם לשום מקום.

פורשה 911 קאררה לוקחת את המאזדה 3 מנוע 2000 סמק בקלות במרוץ דראג 400 מטר. 

ובמכולת הארטיק אנבים בדרך כלל כחות ולעיתים רחוקות לבן. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים בסטוק ה7700 עדיף על ה 1600.

באובר קלוק ה1600 ישיג תוצאות עדיפות.

בנוגע לרייזן אם אתם ממליצים למישהו לקנות מעבד רייזן והוא לא מעוניין לבצע אובר קלוק תוודאו שאתם נותנים לו מהיר לפחות 3000 או אפילו 3200, וכמובן תוודאו שהלוח אם תומך באותו ספציפי אחרת הבן אדם יאכל מרורים.

שבוחרים לבנות מערכת מבוססת רייזן ורוצים זכרונות מהירים חייבים לוודא שהלוח אם תומך באותו דגם ספצפי, למשל יש לוח אם אשר תומך בסדרה מסויימת של אבל תומך רק בגרסא 2 כי רק היא מבוססת על שבבים מסוימים של .

המצב כרגע בנוגע לרייזן הרבה יותר ברור מאשר בהשקה ועדיין זה לא מושלם, רוצים להמליץ על מעבדי רייזן?(שלפי דעתי מעולים)

עדיין צריך לעשות שיעורי בית, רוב המבחני ביצועים מבוצעים עם בתדרים של 3200 וצפונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sween

פורשה 911 קאררה לוקחת את המאזדה 3 מנוע 2000 סמק בקלות במרוץ דראג 400 מטר. 

ובמכולת הארטיק אנבים בדרך כלל כחות ולעיתים רחוקות לבן. 

ידוע.. ואני נוהג על יונדאי. 0-100 ב30 שניות :cwm3:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...