קרור חליפי(twinturbo pro) לכרטיס מסך R9-290 לא מתמודד עם העומס! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרור חליפי(twinturbo pro) לכרטיס מסך R9-290 לא מתמודד עם העומס!

errdos

Recommended Posts

היי,

בעקבות הבעיות המוקרות של ה R9-290 של חום ורעש מאוורר נוראי חבר שלי הביא לי גוף ישן שהיה לו.

הוא טוען שהוא גוף חזק ושאמור להתמודד עם הכרטיס שלי. בנוסף ראיתי הרבה איזכורים אליו אבל בגרסא השנייה שלו בשימוש עם ה R9-290.

כשניסיתי לחבר את הגוף הזה הוא קודם כל היה שקט הרבה הרבה יותר ואף שמר על טמפרטורה נמוכה (46 מעלות בערך) לא במאמץ.

אבל כאשר הכרטיס מסך עובד במאמץ (overwatch לדוגמא) המעלות מטפסות לאט לאט למעלה עד שהכרטיס מגיע ל 95-94 מעלות ומתחיל לעשות CHOCKING לעצמו כדי לא להתחמם יותר (והמשחק מקרטע).

אשמח להמלצות הארות והערות בנושא

האם הקירור מתאים או לא? האם יכול להיות שחיברתי משהו לא טוב? או שזה לא מספיק?

האם יש קירורוים אחרים (זולים!!!) שאני יכול לקנות כדי להגיע למצב שקט וקר?

יש לציין .... שהגוף במקורו מגיע עם תושבות לצ'יפים מסביב לצ'יפ המרכזי שנועדו לקרר אותם אבל כיוון שהם מודבקים עם דוץ הם לא ניתנים למחזור כל כך ולכן לא שמתי דבר על הצ'יפים האחרים מלבד המרכזי. לטענת החבר שנתן לי את גוף הקירור לא סביר שהם אלו שגורמים לבעיית החום אבל אולי...  oO;

נ.ב כמובן ששמתי משחה טרמית :)

מקווה לתובנות ועזרה!

תודה מראש!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ להשתמש בגופי מהסוג הזה לכרטיסים כמו ה-R9 290. מה שאתה צריך זה כל שמתאים לעיצוב רפרנס של כרטיס מסך שכזה.

https://www.amazon.com/ARCTIC-Accelero-Xtreme-III-CrossFire/dp/B007YLUCKQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1495389673&sr=8-1&keywords=R9+290+cooler

אפשר גם לעבור על איביי

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xr9+290+coole.TRS0&_nkw=r9+290+cooler&_sacat=0

רק לוודא שזה מתאים ללוח מודפס רפרנס של R9 290 ולא גרסאות עם לוח מודפס שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע הגיוני....

אז הבעיה היא בגוף עצמו? לא במחסור של תושבות על שאר הרכיבים שם? (לא בטוח מה הם שאר הצ'יפים .. זכרונות?)

אבל מה ששמתי מ שם למעלה.. ממש ממש דומה בצורה בגודל בעיצוב... זה לא יהיה אותו דבר בדיוק?

ועוד שאלה קצרה.. אתה יודע איפה אפשר לקנות או מה השם של מדבקות דו"צ תרמיות שאפשר להוריד? אני לא רוצה להיות תקוע עם אותו על הכרטיס מסך...

\ :o במיוחד אם הוא עלול לא להתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה צריך לשמור עליו לא פחות מהליבה הגרפית עצמה הוא מייצבי המתח, שורה של ממירים חשמליים שנמצאת קצת לפני איזור הליבה הגרפית.

אם האיזור לא מקורר היטב, הם פשוט ישרפו.

לגבי קירורים - אתה חייב משהו רשמי, לא קומבינה שמוכר חסר ידע רשם עליה R9 290.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...