כל דבר שאני קונה מ-TMS פשוט לא עובד טוב - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל דבר שאני קונה מ-TMS פשוט לא עובד טוב

Zeev86

Recommended Posts

אני לא יודע למה אני ממשיך לקנות מהחנות. אבל די, נשבר לי כבר.

קניתי מחשב לפני חמש שנים, ספק מרעיש. לקח להם חודש לשלוח לי ספק, כשבזמן הזה כבר קניתי מ-KSP והכל עובד עד היום.

קניתי מחשב לאחי, ולאחר מספר שנים סתם היה לי בא לפרק את המחשב, אני מוציא את הכרטיס מסך ומגלה שיש עליו מדבקת ניילון (!!!) טוב שהמחשב לא נשרף כל השנים האלה. יש לי סרטון שהקלטתי למי שצריך.

עכשיו קניתי מחשב בשיא המחיר ב-7000 שקל באוגוסט שעבר. לא עברה שנה, המחשב נתקע גם עם כרטיס GTX1080 וגם עם כרטיס מסך 1080TI. חשבתי הארד דיסק. היום אני שם את היד על המארז - רותח בטרוף.

אני פותח את המארז. נכון, יש אבק על הדלתות, אבל זה לא הדבר שיגרום למחשב להתקע. גוף הקירור של המעבד גם לא סתום מאבק.

המחשב הזה גם שוקל לפחות 10 קילו. למה אני צריך עוד הפעם לסחוב אותו על הגב לסניף הקרוב של TMS כדי שיבדקו אותו?

מי מבטיח שהם באמת ימצאו את הבעיה? לקח להם חודש שלם "למצוא" שהספק הרעיש כשבפירוש הראתי להם הלקטה בYOUTUBE ודיון בפורום זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי כלום מהפוסט הזה.

הספק המרעיש לפני 5 שנים - יש ספקים שקטים ויש ספקים מרעישים... תלוי מה בחרת לקנות, זה לא קשור לחנות.

המדבקה על הכרטיס מסך - לא מגיעים עם מדבקות... במה מדובר?

המחשב שנתקע - מה הכוונה נתקע? זה יכול להיות כל דבר הכל מבעיית תוכנה ועד בעיית חום אפשרית כפי שציינת. אבל לא הבנתי מה החנות עשתה רע? אפילו עוד לא ניסית בכלל לשלוח את המחשב לבדיקה/תיקון.. אגב בוודאי שאבק שסותם את פתחי האיוורר יכול לגרום לבעיה. ניסית... לנקות אותו?

מה אתה בעצם רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה בעיה שאני סובל ממנה מאז שקניתי את המחשב מהם:

הכרטיס מסך הוחלף פעם אחת, גם המחשב היה אצלהם איזה 3 פעמים ותמיד החזירו לי אותו ואמרו שהכל תקין שבתכלס לא.

הדבר ההזוי שזה קורה רק שהמארז עומד, אם אני שם אותו בשכיבה מה שתופס לי חצי שולחן הכל עובד מעולה בלי בעיות, אמרתי את זה לTMS וגם אז טענו שהכל טוב.

לי כבר נמאס מהם, אני בלי וכל הזמן לארגן ג'סטות מאנשים שיקחו לי את המחשב לחנות ויחזירו אותו זה מייאש, בעיקר ששום דבר לא מסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

לא הבנתי כלום מהפוסט הזה.

הספק המרעיש לפני 5 שנים - יש ספקים שקטים ויש ספקים מרעישים... תלוי מה בחרת לקנות, זה לא קשור לחנות.

המדבקה על הכרטיס מסך - כרטיסי מסך לא מגיעים עם מדבקות... במה מדובר?

המחשב שנתקע - מה הכוונה נתקע? זה יכול להיות כל דבר הכל מבעיית תוכנה ועד בעיית חום אפשרית כפי שציינת. אבל לא הבנתי מה החנות עשתה רע? אפילו עוד לא ניסית בכלל לשלוח את המחשב לבדיקה/תיקון.. אגב בוודאי שאבק שסותם את פתחי האיוורר יכול לגרום לבעיה. ניסית... לנקות אותו?

מה אתה בעצם רוצה?

אוקיי. יכול להיות לא הסברתי את עצמי טוב.

לפי סדר הבעיות שפירטתי לפני:

1. כרגע בדקתי לפי המיילים, המקרה קרה באפריל 2014 (הגזמתי עם השנים).

להלן סרטון שפרסמתי פה, שלחתי לחנות, בפורום אישרו שזו בעיה בספק, אך בחנות לקח להם לאבחן את הבעיה ולשלוח לי את הספק כחודש ימים.

לא יכולתי שלא להיות בלי מחשב בבית ולכן הלכתי לחנות הקרובה לביתי, שהיתה אז KSP, ופשוט רכשתי ספק חדש.

תוצאה: בזבוז 300 שקל עקב טיפול איטי ואי אימון בלקוח במשך חודש.

סרטון: https://www.youtube.com/watch?v=8hBspk35Ecc

2. נכון מאוד, וזה מה שהפתיע אותי לגלות, שלאחר כשנתיים שימוש במחשב, אני פותח אותו ומגלה שיש מדבקת ניילון לכל אורכו של הכרטיס. מה היה קורה אם הייתה נשרפת? מה היה קורה אם הייתה מתקלפת מהחום, נופלת על הלוח ומקצרת אותו?

יש לי סרטון על טלפון ישן, בהזדמנות אעלה אותו כדי שתוכלו לראות בעצמכם.

3. המחשב לא רק שנתקע, לפעמים אחרי שאני מכבה אותו בכוח ומדליק, אין תצוגה במסך. כל הסימפטומים: (1) נתקע רק ב- במשחקים הכי כבדים, (2) מסך לפעמים שחור אחרי הדלקה לאחר שהבעיה קרתה - מראים על כך שהבעיה אכן בספק. היום אני שוב, מכספי האישי, הולך להחליף את הספק ואעדכן אותכם אם זה פתר את הבעיה.

מקווה שעניתי על כל השאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kirill-TMS

היי

דיברנו במייל לפני שבוע ולא ציינת כלום, 

למה לנסוע,יש שרות של איסוף והחזרה מבית הלקוח.

היי. לצערי מאז גיליתי עוד המון בעיות עד כדי כך שאני חושב להזמין מחשב חדש כדי לא לסכן כרטיס מסך חדש שקניתי.

כל שמונת החודשים הUSB שלי היו מפסיקים לעבוד באופן אקרעי (מתחלפים מUSB3 לUSB2 ולהפך). לא נתתי לזה חשיבות עד עכשיו.

גיליתי למה. כשהחלפתי ספק, הייתי צריך להוציא לידו גם כבל של USB3. יחד עם הכבל יצא פין שכנראה קיצר לי את ה-.

בנוסף לזה, זיכרון RAM כנראה הוא שעושה לי את הבעיות, כי ברגע שאני מחליף ב- שיטת עבודה של מ-NORMAL ל-Stability - המחשב עולה פעם כן פעם לא.

אי אפשר להגיע לRAM בכלל בגלל שתופס חצי מהלוח. איך מפרקים את הדבר הזה אלוהים יודע.

יש כל כך הרבה בעיות בלוח וברכיבים נוספים שאני כבר מעדיף לא לבזבז זמן וכסף נוסף ולא לסכן כרטיס מסך חדש ופשוט אקנה כבר מחשב חדש מחנות אחרת.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...