סמארטפון עד 1000+ שקל- קניה מהארץ או מסין (פיזית)? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמארטפון עד 1000+ שקל- קניה מהארץ או מסין (פיזית)?

dante123

Recommended Posts

שלום,

אני משתמש בLG G2 כבר כמה שנים והמכשיר לא מתפקד כמו פעם ואני מעוניין להחליפו.

אני טס לסין עוד כמה חודשים וחשבתי לקנות אותו משם (אולי ביום הרווקים).

מה דעתכם על הבעיות שיכולות להווצר מקניה שם (שמעתי על טלפונים שחסומים רק לסין מבחינת סים, וגם נעולים בשפה הסינית)? המחיר שווה את ההפרש? 

אשמח לחוות דעת, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dante123

מה דעתכם על הבעיות שיכולות להווצר מקניה שם (שמעתי על טלפונים שחסומים רק לסין מבחינת סים, וגם נעולים בשפה הסינית)? המחיר שווה את ההפרש?

לא. תקנה בארץ ביבוא מקביל או תזמין מסין את הטלפון עם הגרסה הבינלאומית! חשוב מאוד כי הגרסה הסינית חסומה בכל מיני דרכים מעצבנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול לפרט על ההבדל במחירים לדעתך? ברור לי שמותגים בינלאומיים לא יזכו להפרש משמעותי אבל מותגים מקומיים כמו שיומי או הוואווי יהיו בהפרש משמעותי ביום הרווקים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dante123

יכול לפרט על ההבדל במחירים לדעתך? ברור לי שמותגים בינלאומיים לא יזכו להפרש משמעותי אבל מותגים מקומיים כמו שיומי או הוואווי יהיו בהפרש משמעותי ביום הרווקים, לא?

נכון, אבל אותה הנחה תהייה גם באינטרנט ושם המוכרים יותר "אמינים" (אתר גדול לעומת חנות שאף אחד לא שמע עליה). לדעתי לא יהיה הבדל אמיתי במחיר אבל בגלל ההבדלים בגרסה (סינית VS בינלאומית) עדיף להזמין באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...