מפרט מחשב ב 8k - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב ב 8k

user1552

Recommended Posts

ההימור היחיד שאתה רוצה שיקחו הוא ש4 ליבות של היום יהיה עדיף גם בעוד 3 שנים על מעבד 6/8 ליבות שכבר היום חזק מימנו בהכל חוץ ממישחקים ב1080P עוד ליפני שעולם התוכה התאים עצמו לטכנולוגיה החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של TheHwGeek

ההימור היחיד שאתה רוצה שיקחו הוא ש4 ליבות של היום יהיה עדיף גם בעוד 3 שנים על מעבד 6/8 ליבות שכבר היום חזק מימנו בהכל חוץ ממישחקים ב1080P עוד ליפני שעולם התוכה התאים עצמו לטכנולוגיה החדשה.

לא מדובר על "הכל", מדובר על משחקים. ואתה לא יודע מה יתאים את עצמו ומה לא כי עובדה שעד היום משחקים לא מנצלים יותר מ4 ליבות ו-"הכל" כן, אתה אמרת את זה בעצמך.

לדעתי הדיון הזה לא מתפתח לשום מקום, אני לא אומר ש4 ליבות יהיה עדיף גם בעוד 4 שנים, אבל אני לא יוצא בהצהרות על דברים שאני לא יודע. זכותך להאמין ככה, ואני מבין על מה זה מתבסס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של TheHwGeek

זה לא רק במשחקים, כרגע חזקים יותר בכל מה שקשור לעיבוד חד ליבתי או למה שמוגבל עד 4 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, פותח השירשור מעוניים ב1080TI ומישחקים בהגדרות גבוהות- כלומר לא 1080P, שם כבר זה אותו הדבר מבחינת המעבדים, רק שלסוקט אפשרויות שידרוג בעתיד וחיים ארוכים יותר.

בנוסף פותח השירשור שוב ושוב שואל על הI9, אז אולי יש לו את החודש חודשיים להמתין ואז גם הסוקט המשודרג של יהיה זמין עם 4 ערוצי והתמונה תישתנה מאוד. 8000 זה לא סכום קטן ואולי יהיה אפשר להכניס מיפרט משודרג בעתיד, מה גם שזה בטוח יוריד עוד יותר את המחירים של הסוקט הבייתי כעת.

ועוד לא היזכרנו את שגם יביא לתחרות מחירים מול ה1080TI, בקיצור עכשיו להרכיב מיפרט ליפני הכרזות COMPUTEX בסכומים כאלה זה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...