גם הגירסה החדשה ביותר של Denuvo נכנעה לפיראטים - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם הגירסה החדשה ביותר של Denuvo נכנעה לפיראטים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

האמת שיותר ויותר יוצרים מצטרפים ל - . היתרון הגדול שלהם הוא שהמחירים שלהם זהים בכל העולם ומחושבים לפי מחיר בסיס. אתה יכול להוריד כל משחק לכל מחשב שאתה רוצה בלי להתקין שום תוכנה (למרות שעדיף עם כי זה יותר נוח...). לדעתי בטווח הרחוק זה רק יביא לכך שכותרי AAA ימשיכו להיות בעדיפות שנייה על ה - , לא שהיום הם בעדיפות גבוהה במיוחד... היוצאים מהכלל יהיו משחקי מולטפלייר שתלויים בפ'אצים באופן מסיבי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממולץ מאד לנסות לפחות חצי שעה על PREY (שתבינו מה הולך שם) ואני עושה עכשיו את THE SURGE.... בנתיים זה מצויין! (יש לי כבר 35 בCORE ואני מקווה שהמשחק הזה הוא לא רק מפה אחת) ונסו גם את ANDROMEDA... פשוט מצויין!!!! _ (אל תוותרו על העלילה!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Daniel Rojansky

הפתרון היחד הוא רכישה של מנוי אשר יעניק גישה למישחק דרך שרת טרמיל - כלומר המישחק ירוץ בענן ואנחנו נקבל רק את התצוגה והסאונד על המחשב, , מכשיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Aviad Levi

לגמרי.. למה אני צריך לקנות משחק ואז לגלות שהוא גרוע. או ההפך להוריד בצורה פיראטית ולגלות שהוא טוב ולהבין שיצאתי זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Eli Cohen-Nehemia

לא בטוח לגבי "פתרון יחיד"; ישנם פתרונות נוספים שמתבשלים - כמו טכנולוגית SGX של אינטל, שאחד משימושיה יהיה . לגבי דבריו של אביעד, ישנן חנויות שמתחייבות ל-"הנאה מושלמת" מהמשחק (כמו , לדוגמא) המאפשרות לקבל זיכוי תוך מספר ימים אחר הקניה, או מאפשרות מודל של שכירות על בסיס חודשי במקום קניה. אגב, אם הורדת משחק באופן פיראטי ומצאת שהוא מעולה, למה לא לפרגן ליוצרים ולקנות אותו רטרואקטיבית..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Aviel Cohen

אני כבר כמעט ולא משחק אבל היו הרבה משחקים שהורדתי וברגע שראיתי שהוא מעולה ורץ חלק אצלי במחשב קניתי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Dan Benouaich

התקופה שבה הייתי מוריד הכי הרבה היה בצבא היו לי חמשושים סגירות 1 ל3 כך שגם ככה לא ממש יצא לי לשחק הרבה,והיה מחשב די בינוני... במילים אחרות תקציב למשחקים לא ממש היה לי וגם לא הרבה זמן וגם לא רציתי לקנות משחק ולהתבאס שהוא רץ חרא על המחשב שלי. למרות שהיו מקרים שפיראטיות גרמה לי לקנות משחקים כמו MASS EFFECT או WITCHER 1,2 בסוף גם קניתי את המשחקים ואת ההמשכים למרות שבהתחלה לא היה לי בכלל עניין במשחקים האלו בגרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים.

1. נראה לי שnier automata לא נפרץ.

2. מחזק את הדברים לגבי prey. המשחק מתחיל די צולע, אבל לאחר כשעתיים, העסק נהיה ממש טוב :).

קניה מוצלחת.

gamespot יצאו אפסים עם ה6 שהם נתנו למשחק. כנראה לא הסכימו לשלם להם מתחת לשולחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, אני שורץ המון באתר טורנטים וטרם נתקלתי במשחק. מי פרצו אותו? איזה קבוצה?

עריכה: חיפשתי שוב בכמה אתרים, אני לא מוצא :huh:

או שאולי הוא נפרץ וטרם הופץ?

בכל מקרה.. אני לא מעוניין במשחק, זה רק מסקרנות. אם הייתי מעוניין הוא היה אצלי כבר בsteam B|

אגב, שאלה לא קשורה. מדוע כאשר כותבים תגובה בדף הכתבות, היא יוצאת מצומצמת בדף הפורום? 

קורה לא מעט, שאני מגיב בדף כתבה, ולאחר מכן צריך לערוך את הpost שלי מחדש בדף הפורום כדי שיהיה קריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...