ההאקרים מכים שוב: שודדי הקאריביים 5 יודלף לרשת לפני ההשקה? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההאקרים מכים שוב: שודדי הקאריביים 5 יודלף לרשת לפני ההשקה?

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אני אמרתי לפני חודש או יותר בתגובה לכתבה שהייתה כאן: שאם האיש מצפון קוריאה יתעצבן הוא מסוגל שוב לעולל בהוליווד את מעשי הקונדס שלו! ואני לא אתפלא אם זה לא יהיה הסרט היחיד. _ (דיסניהוליווד.בוליווד.... למחשב אין הבדלי גזע דת ומין !!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Uziel Sinvani

אחי, איכות ירודה זה אם מישהו פיזית בקלונוע מצלם במצלמה ביתיית, פה הם גנבו ממחשבי האולפנים מה שאומר שזה חייב להיות באיכות גבוהה... הנזק יהיה גדול אם יפרסמו באנרטנט ליוצרי הסרט מצד שני אם ישלמו יפסידו גם לא מעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Uziel Sinvani

אחי, איכות ירודה זה אם מישהו פיזית בקלונוע מצלם במצלמה ביתיית, פה הם גנבו ממחשבי האולפנים מה שאומר שזה חייב להיות באיכות גבוהה... הנזק יהיה גדול אם יפרסמו באנרטנט ליוצרי הסרט מצד שני אם ישלמו יפסידו גם לא מעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Naor Levi

אם זה באיכות ירודה אני עדיין מעדיף לראות בקולנוע, ואני מאמין שעוד רבים כמוני לא מוכנים להתפשר על איכות גבוה כדי להנות מסרט כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Naor Levi

אם זה באיכות ירודה אני עדיין מעדיף לראות בקולנוע, ואני מאמין שעוד רבים כמוני לא מוכנים להתפשר על איכות גבוה כדי להנות מסרט כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה יהיה כמו בכתום זה השחור החדש, עם טיימר שרץ ברקע וwatermarks, זה יהיה מבאס.

מעצבן שבnetflix , עוד לא עדכנו את העונה החדשה. שלא נדבר על זאת שיוצאת בקיץ >:(

לא נורא :)  בינתיים אני צופה בדברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Yaniv Zaidner

אם פירטיות מרחיקה צופים מבתי הקולנוע, איך כל שנה נשברים שיאי ההכנסה לסרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...