BF1 מורץ באמצעות 2500K ומאיץ R9-390 טס כמו חמקן F35 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BF1 מורץ באמצעות 2500K ומאיץ R9-390 טס כמו חמקן F35

nec_000

Recommended Posts

ציטוט של OvO

ישנו מחנה שלישי, של קנאי 30 הFPS :D  שמוכנים להישבע שלא צריך יותר.

המחנה מכונה גם מחנה "לא משדרג עד שיתפוצץ המחשב"

אני היושב ראש והבעלים של הארגון הזה :) 

אנחנו מגייסים. הרשמה בפרטי.:rolleye0018:

למחנה הזה גם יש שם:

מחנה האנשים שבקודקודם חוכמה ותבונה :beerchug:

תרשום גם אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי 9 שנים פרשתי מהמחנה הזה (לפחות בגזרת המעבד - מעבר מXEON X5460 3.8GHZ ל6700K 4.7GHZ)

יש עוד מקום אם יש לי כרגע GTX670? ומסך 2007FP 4:3 (בן 10 שלא מוכן למותתתת)?

אגב - אני דווקא מצדד באלו שטוענים כי יש הבדלים בביצועי המעבד בין הסינגל למולטי. זאת למעשה הסיבה ששידרגתי את המעבד הישן שלי.

בעוד יכולתי לקבל 40-50FPS יציב בסינגל עם הXEON, במולטי זה היה יורד בכיף ל20-30, והיה ניתן לראות בבירור שהמעבד מוגבל (הרצתי תוכנת ניטור קבועה ברקע).

אני לא חושב שזה חמור עד כדי כך ב2500K, אבל בוודאי שיש הבדל בין המולטי לסינגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר לעשות למחשב שלך המתת חסד .(אבל תעשה זאת!)

באמת המחשבים של פעם מסרבים למות. נראה שבנו אותם להחזיק לנצח.

יש לי חבר עם מחשב מבוסס 2 duo שעובד כמו חיה, ואצלנו בעבודה, למהנדס הבן שמונים שחולק איתי את המשרד, יש מחשב שבערך בגילו.

איזה שהוא ישן עם , שפשוט מסרב למות!!

כל בוקר מתחיל עם טקס כאפות שאנחנו נותנים למארז כדי שספק הכוח יפסיק להרעיש בתקווה שמשהו יתפגר סופית ;) (למי יש כוח לפרק ולנקות :P )

אגב, בטח שיש מקום במחנה! כי כרגע אני החבר היחיד :( אבל אני רואה שיש ביקוש ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

כל בוקר מתחיל עם טקס כאפות שאנחנו נותנים למארז כדי שספק הכוח יפסיק להרעיש בתקווה שמשהו יתפגר סופית ;) (למי יש כוח לפרק ולנקות :P )

זהו. אני מתקשר לצער בעלי מחשבים.

הXEON שלי רץ כרגע במחשב של אמי. לא בטוח למה היא צריכה מעבד C2Q עם 8GB זכרון וכרטיס (רק צרכי וורד ואינטרנט) אבל מי אני שאשפוט.

איזה כיף זה שאפשר להעביר את החומרה ממחשב למחשב :D אני באמת לא מצפה מלוח האם ומהמעבד לוותר מתישהו. רבאק, יש לי עוד חלקים של P4 וDDR1 שעובדים מצויין כמו ביום רכישתם.

גם בנוגע למעבדים החדשים - אני לא רואה סיבה לחשוש כי הם עלולים לשבוק חיים במהירות רבה יותר בהשוואה למחשבים הישנים. כל עוד אתה רוכש לוח איכותי וספק טוב, צפה לאורך חיים משמעותי מהמערכת שלך.

אין לי כוונה להיפטר מהמחשב עצמו - אלא רק מהמסך. אבל רבאק הוא כבר בן 10 ונראה בהיר כמו ביום רכישתו! כבר עברנו לפורמט UltraWide ואני עדיין ב4:3 משחק משחקים.

מצד אחד - אני מקווה שלא יגיע היום להחליפו. מדובר במסך טוב מאוד עם פאנל 8BIT, . מצד שני - היה נחמד לראות בלי קווים שחורים מתחת.

אני לא הולך סתם לקנות מסך חדש - צריכה להיות סיבה מוצדקת (מות המסך הישן) לרכישת מסך חדש. טעמי הנוחות הללו לא מספיקים.

אני אכן פוזל לכיוון הC24FG70 של סמסונג - נראה מדהים מבחינת הנתונים. בנוסף, נראה כי התמיכה בfreesync תכריע את הכף לטובת בכרטיס הבא שארכוש, מתי שזה יקרה (אם בכלל :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

האחד הוא מחנה "ילדים שחקני המחשב" המוכנים להישבע ש- 144 הרץ זה הדבר הכי חשוב בתחום,

בתור ילד בן 40 אני יכול לומר לך שאני נשבע לך שאתה טועה! :)

ד"א יש לילד בן ה-14 שלי מסך 60Hz, ומה אני יכול לומר לך....הילד שלי גם נשבע לי שיש הבדל עצום בין מסך 60Hz לבין המסך שלי (144Hz) :)

למען הסר ספק....חד משמעית אני לא חושב שזה הדבר הכי חשוב בתחום!! (לא ציני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע באיזה שנה אנחנו עכשיו? :huh: 

אם נלך לפי כרטיסי ומעבדי , עכשיו 2011 :D  (בגלל כל המחזורים)

אגב, @YoniDahan אתה נותן לי תקווה שגיימינג עם אשה וילדים זה לא אגדה, ועל כך אני מודה לך מקרב לב :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מצטרף

בגיל מסוים - להערכתי הזהירה זה קורה אחרי גיל 35-40

ואחרי צבירת אי אלו קילומטרז'ים בעולם הזה, הגבר הטיפוסי מבין, שאו שהוא אדון הממלכה שלו

והמשפחה תתיישר לפי החליל שלו, כולל האשה והילדים,

או שהוא מפספס את הנקודה הזו על ציר הזמן ואבוד לו.

אולי גם על הדרך לא שפר מזלו והמסכן נשוי לפולניה ירחם עליו השם, כל חייו הוא סמרטוט הרוקד לחלילה.

או אז לא רק שהוא לא משחק במהלך חייו מאומה (מאז הכיר אותה אי שם בשנות ה- 20 לחייו בדר"כ),

אלא שהוא מייחל כבר לרגע שיעשה exit ויעבור לעולם הבא - מקום בו המלאכים ירחמו עליו.... כי מאשתו אין לו כל תקווה לכך

והמסקנה מכל הספור הזה OvO, היא שאתה תכתיב איך יראו חייך בקביעת הנורמות והמצופה מהתחלה.

אתה תחזיק את בת הזוג (או בן הזוג לפי העדפותיך כמובן) קצר ובמקום מהתחלה. מי שירצה בך יתרגל לכך. 

כך לא תאלץ לייצר סטאטוס קוו חדש עם השנים, משהו שהוא על גבול הבלתי אפשרי.

אם לא תדע לשים את הגבולות בהתחלה, אתה תשלם על כך כל חייך מרורים. למד מהזקנים ונסיונם, תחסוך לעצמך הרבה בהמשך...

בת זוג היא אינו דבר שקל לחנך, צריך לעשות זאת כשהן עוד צעירות ובדומה לפלסטלינה נתונות לשינוי ועיצוב.

אחרי טבעת על האצבע וילד קטן בערסל, כשאתה כבר לא ממש מעניין אותה - אלא עומד מהצד ככספומט מפרנס, לשנות ולעצב (אותן) כבר בלתי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:) אחחח איזה חשק אתם עושים לי לעזוב את חיי הרווקות ההוללים והחופשיים ולהתחתן חחח

סתם, האמת? אני מאוד רוצה. אבל טרם מצאתי את האחת. זה לא כזה פשוט, על אף שאינני כ"כ בררן.

מה סך הכל אני רוצה.

בחורה שאוהבת גיימינג וטכנולוגיה, בשלנית מעולה, יודעת לעשות מסאג'ים אגדיים, אוהבת ומוטוריקה, עם תואר ועבודה מכניסה, ושתהיה פצצת על.

אה כן, ושתאהב אותי על כל חסרונותיי (שכמעט לא קיימים כי אני פשוט מושלם חחח..) . 

למה אני לא מוצא אחת כזאת? :huh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן none77, אכן...

והייתי אף מגדיל לומר שלפי חוקי האבולוציה הדרווינסטית, ישנן שתי אפשרויות עקרוניות:

או שהנקבה שלך שמה עליך או שלא.

אם לא אתה בבעיה, היא לא רק שלא תהיה מרוצה אף פעם, אלא גם תחליף אותך בקלות אילו רק תזדמן לה האפשרות לכך.

ואם היא שמה עליך, אתה שולט וקובע את הטון והיא תהיה שם (כמעט) שפוטה שלך.

כדי להגיע למצב שהיא שמה עליך, הדרך היא ללמוד את הנושא המרתק הזה, ולפעול לפי הכללים שלומדים ולשפר את הפעולה מאיטרציה לאיטרציה

באמצעות אימון ושיפור טכניקה.

מה הן הנקודות שנקבות מחפשות:

כסף, ממון, שררה, עוצמה, סמכותיות, מנהיגות, הובלה, עמידה על שלך, בטחון עצמי, שכל, הומור, מעמד, סטאטוס, כח.

ברגע שגבר נפטר מנכסיו אלו (אם היו) או שלעולם לא סיגל לעצמו יכולות ותכונות שכאלו מלכתחילה, הוא בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...