סופו של Alan Wake מגיע, ואיתו הזדמנות אחרונה בהחלט לרכוש אותו - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סופו של Alan Wake מגיע, ואיתו הזדמנות אחרונה בהחלט לרכוש אותו

yonatan.mendelson

Recommended Posts

בזמן שקיווינו לחשיפתו של יורש מתישהו בעתיד הלא רחוק, משחק הפעולה והאימה הפסיכולוגי מיוצרי Max Payne ייעלם בתוך יומיים מהחנויות ברשת בשל בעיות רישוי מוזיקה - וזמין עתה לרכישה במכירת חיסול אחרונה תמורת 3 דולר בלבד

לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות המוזיקה מכות שנית. הספיקו כבר לסרס גירסאות של סדרות ידועות, בגלל שדרשו יותר תמלוגים על שירים בפסקולים. אין גבול לתאוות הבצע שלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק חברות המוזיקה הגדולות, גם DB Soundworks שיוצרים מוזיקה למשחקי אינדי הפסיקו את שיתוף הפעולה עם Edmund McMillen, ולכן ב - Binding of Issac Rebirth וגרסת ה - של סופר מיטבוי יש הרבה פחות טובה מאשר בגרסאות המקוריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נוסטלגי, אני קורא לו קלאסיקה, יצירת אומנות של ממש. גיבור שבעצם מתגלגל לתוך הספר אותו הוא רושם, והסוף בכלל אין על מה לדבר. נהנתי מכל שניה של המשחק הזה. ו3$ אין בכלל ספק שזה שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, אחלה משחק שבעולם :) 

בתקופה שהמשחק היה אקסקלוסיבי לxbox 360, זה היה המשחק היחיד אולי למעט gow, שבגללו הצטערתי שמכרתי את הxbox.

כשהוא יצא למחשב כ"כ שמחתי, שקניתי אותו מיד :D 

נהייה לי חשק לשחק בו שוב, יאללה היום בערב אני מוריד :P 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהז זה שמתחיל בזה שהוא והחברה שלו (או אשתו) מגיעים לאיזו בקתה .... ואז יש הפסקת חשמל ובת הזוג שלו נעלמת והוא מתחיל לחפש אחריה _ (לפחות בחלק הראשון של המשחק?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...